Módní doplňky ze zlata

Na večírek je zlatá barva jako stvořená. Něžně působí například v kombinaci s fialovou. Zlatá byla odjakživa symbolem bohatství, proto působí velmi exkluzivně. Boty se zlatými pásky nemusíte nosit jen k šatům, ale i k obyčejným džínám.

Outfitu styl

se objevují na tričkách, tílkách i riflích. Kombinujte a dolaďujte, nezapomínejte na doplňky. Zlaté korálky, náramky, náušnice nebo kabelka dodají vašemu outfitu styl.

Módní doplňky ze zlata - Zlatá na párty

Na večírek je zlatá barva jako stvořená. Něžně působí například v kombinaci s fialovou. Zlatá byla odjakživa symbolem bohatství, proto působí velmi exkluzivně.

Módní doplňky ze zlata - Zlaté střevíčky

Boty se zlatými pásky nemusíte nosit jen k šatům, ale i k obyčejným džínám. Dodají vám tak na rafinovanosti.

Módní doplňky ze zlata - Zlatá a bílá

je absolutním hitem. Bílé modely protkané zlatou nití působí osvěžujícím a svátečním dojmem a hodí se pro významné příležitosti. Luxusně působí zlaté topy, sukně nebo šaty s bílými doplňky.

Módní doplňky ze zlata - Zlaté líčení

Zlaté oční stíny, lesk nebo zdravíčka dodají vaši tváři lesk a šarm.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10022 (vitejdoma.cz/rodina#6060)


Přidat komentář