Móda pro plnoštíhlé

Oblečení by mělo být pochopitelně volnější, ne však plandavé. Pokud vám rostou prsa, volte pokud možno co nejmenší výstřihy. Volte tmavší barvy oděvu, nedržte se však zuby nehty jen barvy černé.

Móda pro plnoštíhlé

Že jste při těle neznamená, že se musíte automaticky vzdávat péče o svůj styl a vizáž. Ba naopak! Správně zvolené oblečení z vás udělá opticky méně objemnějšího a sympatického fešáka, na kterého poletí ženy, které mají rády pořádné muže.

Co na sebe obleknout

Oblečení by mělo být pochopitelně volnější, ne však plandavé. Pokud vám rostou prsa, volte pokud možno co nejmenší výstřihy. Volte tmavší barvy oděvu, nedržte se však zuby nehty jen barvy černé. Vojensky zelená nebo námořnicky modrá vám dodá šmrnc. Hitem letošního podzimu a zimy jsou teplé barvy. Béžová, hnědá, fialová, vínová nebo starorůžová (i pro muže!) jsou kralujícími barvami současného módního šatníku.

Čeho se nejlépe vyvarovat

Vyvarujte se horizontálním proužkům, zkuste raději drobné vzory. Od méně kvalitních partií odveďte pozornost různými nápisy či vlajkami. Nebojte se mikin ani svetrů, obojí je stále in. Pozor na příliš krátké nebo příliš dlouhé nohavice, které opticky deformují postavu. Vystouplé švy na kalhotách vám také kila neuberou, ba naopak. Pokud vlastníte větší než velký pivní pupek, košili nikdy nezastrkujte do kalhot!

Kromě barev se zaměřte také na střih

Kalhoty by měly být rovné. Sehnat v běžných obchodech oblečení, které vám padne, bude těžké. Lepší variantou je dobrý krejčí. Nechejte si poradit a ušít trendové kousky, které budou vábničkou pro opačné pohlaví. Elegantně působí dlouhé pláště, rovné kalhoty a stylové klobouky. Moderní je kombinace riflí, košile a saka.

Kdy nastává problém

Pokud do místnosti nejdříve vchází váš pivní pupek, potom dlouho nic a pak teprve vy, nejspíše máte problém. Přestaňte svého břišního fešáka tolik rozmazlovat a změňte stravovací režim. Buďte chlap a popadněte konečně činky.

Kromě toho, že nepůsobíte zrovna esteticky si také zaděláváte na různé nemoci srdečními počínaje a sexuálními konče.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10139 (vitejdoma.cz/rodina#8157)


Přidat komentář