Móda pro plnoštíhlé

Myslíte si, že jediná barva, kterou si můžete dovolit v případě plnoštíhlosti, je černá? Omyl! Černý oděv můžete s klidným svědomím vyměnit třeba i za červený, modrý nebo zelený.

I plnoštíhlost není na škodu

Výzkum za poslední léta ukázal, že na muže už dávno nepůsobí vychrtlé modelky přitažlivě. Líbí se jim ženy s postavou tvaru hruška s větším zadečkem, za jaký se nestydí ani slavná Jenifer Lopez. Pokud tedy chcete zaujmout muže, ať je zaujmete taková, jaká jste doopravdy. I plnoštíhlost není na škodu. Přestaňte se schovávat pod černým rolákem a širokými kalhotami a volte střihy, které vám budou lichotit!

Zkuste pestré barvy

Myslíte si, že jediná barva, kterou si můžete dovolit v případě plnoštíhlosti, je černá? Omyl! Černý oděv můžete s klidným svědomím vyměnit třeba i za červený, modrý nebo zelený. Móda pro plnoštíhlé neznamená jeden tlustý černý svetr a volné kalhoty ve skříni. To, co vás dělá štíhlejší, je totiž správný střih a délka, ne jen barva! Navíc, černá barva v blízkosti obličeje vás udělá starší a budete vypadat unaveněji. Černou však můžete zvolit v případě kalhot, sak a halenek s výstřihem. Pokud se v pestrých barvách necítíte dobře, volte alespoň barevné doplňky nebo kombinujte černou s jinými barvami. V obchodech s módou pro plnoštíhlé vám poradí.

Doporučení pro boubelky

Plnoštíhlé ženy by měly volit nepřiléhavé, ale také ne příliš volné oblečení. Kalhoty by měly být rovného střihu, sukně také. V obchodech s módou pro plnoštíhlé neuvidíte volánky a mašličky. Od nepatřičných partií můžete odvést pozornost tak, že zvýrazníte oblíbenější části vašeho těla. Pokud jsou vaším problémem velká prsa, nemusíte je hned zakrývat rolákem. Decentním výstřihem nic nezkazíte!

Trendový styl - retro

Trendový styl v módě pro plnoštíhlé je v současnosti retro. Tvídové pláště, pletené topy, zeštíhlující kalhoty. Vrací se materiály z 50. let. Modely pro plnoštíhlé jsou elegantní, různobarevné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9994 (vitejdoma.cz/rodina#5895)


Přidat komentář