Mladistvý look - Chcete být moderní a vkusná

Minisukně jsou sice trendy, ale buďte sama k sobě soudná. Můžete mít výstavní nohy, ale podmínkou je, abyste se i v pokročilejším věku v minisukni cítila dobře. Minisukní hlásáte do světa: „Všímejte si mě”.

Džíny pro každou postavu

Pravým elixírem mládí jsou džíny. Pořiďte si několik střihů a máte vyhráno. Džíny jsou moderní, pohodlné a existují střihy pro každou postavu. Dokáží vám ubrat pár let a využít je můžete ve volnějších dnech i při slavnostních příležitostech. Stačí zvolit vhodnou kombinaci. Perfektně padnoucí černá či bílá košile, decentní šperky a tenisky nahraďte lodičkami. Pokud se přecejen v džínách necítíte dobře, náhradou jsou černé kalhoty, které vám dokonale padnou a zakryjí i nežádoucí nedostatky. Umíte dokonale kombinovat boty a kalhoty? Hodí se džíny ke všem typům bot? Více v článku zde...

Volíte-li černé kalhoty, využijte kontrastní barvy na doplňcích. Nemusíte se bát mírné extravagance, i když vám není zrovna dvacet.

Přirozené minisukně

Minisukně jsou sice trendy, ale buďte sama k sobě soudná. Můžete mít výstavní nohy, ale podmínkou je, abyste se i v pokročilejším věku v minisukni cítila dobře. Minisukní hlásáte do světa: „Všímejte si mě”. Jednoduše víte, jak na muže! Vaše vystupování musí být i v minisukni přirozené, ne křečovité. Pokud se neuhlídáte, volte lepší variantu - sukni v délce těsně nad kolena. Nežádoucí léta srazíte kombinací jemných, pastelových barev a nohy i v této variantě ukážete světu. K tomu trendy krátké sáčko a doplňky v přírodních tónech. Budete nepřehlédnutelná a přitom přirozeně sexy.

Zlatá střední cesta

Nedělejte zásadní chybu. Nenoste oblečení, které má své místo ve skříni již pěknou řádku let. Mladistvý vzhled si tím neuchováte. Oblečení z dob dávno minulých nechte ve skříni nebo jej věnujte nenáročným kamarádkám. Nechte si jen pár základních kousků (ty nejoblíbenější, které prostě nemůžete vyhodit) a ty směle kombinujte s novějšími. Poraďte s módními trendy i svému protějšku.

Při oblékání volte zlatou střední cestu, nepodléhejte všem módním trendům, nechtějte být za každou cenu in. Vy sama zákonitě víte, zda-li jste kalhotový typ, který bez nohavic nedá ani ránu nebo se cítíte lépe v sukni.

Vyzkoušejte kombinaci barev, pohrajte si doma před zrcadlem a ve volných chvílích najděte ty nej kombinace vašeho šatníku.

Oblékání podle věku / Mladistvý look i v padesátce

Řiďte se danými pravidly:

  • Je vám něco přes 20

    Je-li vám dvacet a víc, můžete si dovolit střídat styly. Výhoda, která vám umožní nakupovat a vynosit prakticky cokoliv. Řiďte se jen svou postavou. Můžete oblékat jak módu ležérně sportovní, tak elegantní. Jednou být za sexy dračici a jindy za nevinného andílka v bílém romantickém modýlku.

  • Je vám přes 35

    Ve věku blížící se ke čtyřicítce už musíte vědět, co vám padne a co ne. Zamilujte se do odlehčených modelů pro všechny typy postav. Vzory na látce užívejte vždy jen na jednom kousku oblečení, ostatní volte jednobarevné, dejte si záležet při výběru materiálů. Volte decentní doplňky, ale při zvláštních příležitostech seberte odvahu a překvapte i něčím odvážnějším. Co třeba vyzkoušet leopardí vzory?

  • Bude vám 50?

    Žádná tragédie! I v padesátce se můžete oblékat tak, že se za vámi budou muži otáčet! Vkusně a barevně! Nebojte se nápadných střihů a barevných kombinací. Právě v pokročilejším věku vyniknou barvy jako sytě oranžová v kombinaci s černou. Doplňky v barvě zlata a pěkný model je na světe. Pokud si přecejen nevíte rady, navštivte některý ze salónů zabývajících se barevnou typologií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10006 (vitejdoma.cz/rodina#6000)


Přidat komentář