Metrosexuál, übersexuál

Má na sobě oblečení poslední módy, je výrazně navoněn a vyznačuje se poněkud zženštilým chováním. Metrosexuál nebude flirtovat s průměrně oblečenou a nalíčenou dívku. ....

Metrosexuál

Výraz metrosexuál označuje muže jakékoliv sexuální orinetace, kteří většinu svých peněz vkládají do prostředků na neustálé vylepšování svého vzhledu. Podrobují mu také většinu svého času. K označení metrosexuál se hlásí čím dál tím více mužů nejen ve světě, ale i u nás. Jedná se hlavně o jedince kolem dvaceti let, kdežto v Americe se metrosexualita vyskytuje i u mužů kolem čtyřicítky. Metrosexuálové utrácí za zkrášlovací prostředky i několik tisíc měsíčně, mají vyhlédnuté své oblíbené butiky, kadeřníctví, diskotéky či bary.

  • Při oblékání dodržujte zákony pánské módy - jak správně zvolit střih obleku, jakou zvolit vázanku a mnohem víc...

Jak poznat na první pohled metrosexuála

Má na sobě oblečení poslední módy, je výrazně navoněn a vyznačuje se poněkud zženštilým chováním. Metrosexuál nebude flirtovat s průměrně oblečenou a nalíčenou dívku. Potřebuje k sobě protějšek, který bude jeho image doplňovat. Jeho nejlepšími přáteli jsou ženy.

Jak jsou na tom celebrity

Spoustu metrosexuálů můžeme najít mezi umělci, zpěváky nebo vrcholovými sportovci. Idolem všech metrosexuálů je slavný anglický fotbalista David Beckham.

Metrosexuál nebo übersexuál?

Na scéně se objevil další nový pojem. Übersexuál. Jde o klasický model idálního chlapa. Elegantní, můžný džentleman, který si vybírá jen to nejlepší jídlo a pití, libuje si v kouření doutníků a po boku má rád krásné nebo zajímavé ženy, ale více se vyskytuje ve společnosti mužů. Pojem je odvozen z německé předpony über, která označuje "více než". V Americe se tato předpona užívá ve smyslu "špičkový". Rozdíl mezi metrosexuálem a übersexuálem je v tom, že übersexuál se nevyhýbá zapadlým hospodám a není zajímavý pouze svým zevnějškem. Je také sečtělý a zajímá se o dění kolem sebe. Zatímco metrosexuál pozorně sleduje módní trendy a je posedlý svým vzhledem, übersexuál je mnohem uvolněnější.

Kdo je übersexuál

Übersexuály můžete najít mezi zpěváky, herci, sportovci, politiky, ale i mezi běžnými obchodníky nebo manžery. Příkladem übersexuála v řadách celebrit je Pierce Brosnan.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10107 (vitejdoma.cz/rodina#7211)


Přidat komentář