Manžetové knoflíčky

Košile s francouzskými manžetami jsou mnohem elegantnější a bývají považovány za symbol postavení úspěšného muže; stojí víc, ale dodají vašemu image lesku. Pak si můžete dovolit manžetové knoflíčky, které budou vyjadřovat vaši osobnost a úspěchy.

Manžetové knoflíčky

Manžety mohou přidat obleku na pestrosti stejně tolik jako barva nebo typ tkaniny košile.francouzské manžety. Dva základní typy manžet jsou manžety jednoduché neboli duté (soudkovité), v provedení s jedním nebo dvěma knoflíčky.

Nabídka produktů je složena z výběru aktuálních kolekcí designerských skupin, které jsou v tomto oboru mezinárodně uznávané a hodnoceny jako nejlepší. Snaží se nabídnout materiálové i cenové varianty, abychom splnili Vaše očekávání, ať už jste manažery, právníky, vlastníky, obchodníky či jen občasnými uživateli krásy manžetových knoflíčků.

 

 

 

Móda úspěšného muže

Košile s francouzskými manžetami jsou mnohem elegantnější a bývají považovány za symbol postavení úspěšného muže; stojí víc, ale dodají vašemu image lesku. Pak si můžete dovolit manžetové knoflíčky, které budou vyjadřovat vaši osobnost a úspěchy, jichž jste dosáhl, a to mnohem lépe, než to kdy může udělat jakákoli košile s jednoduchými manžetami. Ale vyvarujte se toho, aby se vaše jednoduché manžety tvářily jako dvojité; mám na mysli ty jednoduché manžety, které mají jak knoflík, tak i zvláštní dírku umožňující nošení manžetových knoflíčků. Nefunguje to a působí to směšně.

## Možnost náhrady - hedvábné uzlíky

Pokud byste chtěl vyzkoušet dvojité manžety a nechce se vám kromě toho investovat ještě do manžetových knoflíčků, vyzkoušejte pár jednoduchých, ale barevných hedvábných uzlíků. Ale chcete-li na svět opravdu působit dojmem úspěšného člověka, pořiďte si jednoduché manžetové knoflíčky, stříbrné, zlaté, perleťové, nebo z nějakého jemně zbarveného kamene, jako je onyx. Nepokazte svůj zevnějšek tím, že byste si dovolil nosit nějaké mladistvě výstřední návrhy včetně „šílených” knoflíčků z umělé hmoty.

 

Elegence

Dbejte také na to, aby vám z rukávu vyčnívalo něco málo přes půl centimetru manžety, nosíte-li jednoduché, popřípadě přes centimetr manžety dvojité. Jestliže vám z rukávu nevyčnívá ani kousek manžet - což byl trend 80. let u evropských obleků - vypadá to hrozně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10131 (vitejdoma.cz/rodina#8076)


Přidat komentář