Líčení

Toužíte po dokonalé pleti, ale nějaké ty chybičky vždy objevíte? Aby pleť působila dokonalým dojmem, použijte nejdříve podkladovou bázi (srovnáte nedokonalosti) a poté použijte make-up v odstínu vaší pleti.

Zvýraznění obličeje do bronza

Jemný bronz je právě v létě doslova hitem. Sametově snědé pokožky docílíte, použijete-li bronzový gel na obličej nebo pudr. Vyzrát nad bílou pletí, kterou vám příroda nadělila, můžete také se samoopalovacími přípravky. Na trhu jich existuje celá řada. Zejména před dovolenou se vám předopálení bude hodit.

Zkvalitnění obličeje a pleti

Toužíte po dokonalé pleti, ale nějaké ty chybičky vždy objevíte? Aby pleť působila dokonalým dojmem, použijte nejdříve podkladovou bázi (srovnáte nedokonalosti) a poté použijte make-up v odstínu vaší pleti. Máte-li sem tam nějaký pupínek, zneškodněte jej o tón světlejším korektorem, než je vaše pleť.

Rudá rtěnka pro zvýraznění obličeje

Nejste si jistá, zda si můžete dovolit rudou rtěnku právě vy? K výrazně nalíčeným rtům je potřeba hladká pleť s porcelánovým nádechem.

Krásné linky - obočí

Vaše obočí nesmí připomínat tenkou až umělou linku a také by nemělo být příliš husté. Volte zlatou střední cestu. Upravte jej do přirozeného tvaru pinzetou a chybějící chloupky doplňte tužkou na obočí.

Šedé oční stíny - kouřové oči

Chcete být sexy? Kouřově nalíčené oči jsou tou pravou pastí na muže! Líčení se hodí na večerní příležitost, ale máte-li odvahu, zkuste se výrazně nalíčit i přes den - překvapíte a v tento den rozhodně nebudete za šedou myšku! Řešením jsou šedé oční stíny, nanesené na spodním i horním víčku. Stíny přirozeně rozetřete a nakonec oči orámujte černou tužkou.

Zvýrazněné lícní kosti

Zvýrazněné lícní kosti - sexy a přirozené. Lícní kosti můžete nalíčit bronzovým pudrem nebo různými odstíny tvářenky. Nádherně vás rozzáří.

Jemné líčení na léto

  • pod oči naneste jemný korektor, na tvář podkladovou bázi
  • naneste na celý obličej make-up ve vašem odstínu pleti
  • natočte řasy a použijte přirozenou barvu řasenky
  • oči projasněte bílou linkou na vnitřní straně spodního víčka
  • obočí zvýrazněte tužkou v barvě vlasů
  • na líčka naneste tvářenku (nejlépe v broskvovém odstínu)
  • na rty postačí balzám nebo bezbarvý lesk

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10056 (vitejdoma.cz/rodina#6404)


Přidat komentář