Lastury, mořské mušle, šperky a dekorace

Pokud do mušlí či lastur vyvrtáte malé dírky, můžete je navléct na provázek a užívat jako originální šperk. Stejně tak lze pomocí mořských mušlí vyrobit náramek, prstýnek nebo náušnice.

Módní doplňky

Mušle se dají využít jako dekorace různými způsoby. Můžete je nalepit na okraj misky nebo talíře, ozdobit jimi rámeček na fotografie nebo víko nějaké hezké nádobky. Fantazie se meze nekladou. Jednotlivé mušle můžete také obarvit, přelakovat a posypat zlatým třpytem. Mušle jsou také skvělým doplňkem gelových svící. Využití ozdob je možné i při vánoční dekoraci.

Originální šperky

Pokud do mušlí či lastur vyvrtáte malé dírky, můžete je navléct na provázek a užívat jako originální šperk. Stejně tak lze pomocí mořských mušlí vyrobit náramek, prstýnek nebo náušnice. Jednotlivé mušle můžete pro větší oživení prokládat barevnými korálky.

Obohacení oblečení o mořské doplňky

Mušle přilepené na oděvu se mohou snadno rozlámat nebo znehodnotit. Proto je třeba dávat pozor, kam a jak je umístíme. Lépe než na textilu budou držet na opasku a kovových částech, např. na knoflíku. Nikdy mušle nepřilepujte na sedací část oděvu, velmi rychle by jste o ně přišli. Mušlí lze ukončit vázání na halence, třásně na sukni nebo oživit jednoduché žabky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10001 (vitejdoma.cz/rodina#5954)


Přidat komentář