Kryolipolýza Praha 3

Hubnoucí proces si snadno usnadníte, když využijete služeb nejmodernější technologie v této oblasti, a to liposukci zmražením. Kryolipolýza je novinkou ve světě, která se rychle rozšířila a s úspěchem se aplikuje.

Touha minimálně každé druhé ženy je být štíhlejší. Některé se zuby nehty snaží pro dokonalou postavu udělat první poslední, jenže občas nejsou naše snahy patřičně vyslyšeny a místo toho, abychom ztratili nadbytečná kila na pozadí, hubneme tam, kde to neočekáváme, často tak na prsou.

Díky moderní technologii si však již dnes nemusíme zoufat a nechtěného tuku se zbavit snadno, bez jakýchkoli „mučících nástrojů“,** bezbolestně a rychle.** Zdá se vám to nemožné anebo si říkáte, že za tím musí být alespoň vysoká cena? Pravda, zadarmo to není, jenže cena je úměrná a službu si tak může dovolit i běžní lidé s průměrným platem.

Kryolipolýza Praha 3

Kryolipolýza Praha 3

Služba, o které se píše, se oficiálně nazývá kryolipolýza a poskytují ji pouze vybraná certifikovaná centra krásy v našich největších městech – v Brně, Ostravě a Praze. V posledním jmenovaném hlavním městě se na kryolipolýzu můžete objednat** v salonu Fit & Beauty s. r. o.,** který najdete na adrese: ulice Přemyslovská, číslo popisné 14, na** Praze 3**. Pokud teprve uvažujete o objednání, avšak máte nějaké dotazy, zkuste se poradit s pracovnicemi salonu na mobilním telefonním čísle: 722 947 420. Jestliže raději využíváte elektronickou poštu a na zodpovězení dotazu akutně nečekáte, potěší vás možnost zaslání e-mailu na: recepce@fitandbeauty.cz. Budou se vám věnovat ihned, jak jen to bude možné. Více informací o kryolipolýze v Praze 3 přímo zde www.fitandbeauty.cz.

Mimo odstranění nadbytečného tuku pomocí liposukce zmražením, salon také poskytuje i další** liposukci bez nutností chirurgického zákroku**, kterou je kavitace. Nejmodernější technikou, která vám kosmeticky a velice šetrně ošetří pleť, se nazývá mezoterapie a je taktéž k využití v** salonu Fit & Beauty**. Dále je v nabídce nejmodernější a trvalé zbavení se chloupků, odstranění jizev, rozšířených žilek, pigmentových skvrn pomocí přístroje IPL LASER. Naprázdno nevyjdou ani vaše zuby, lze využít služeb bělení zubů a dámy v letech jistě ocení speciální péči o pleť, která omezí její stárnutí, vyhladí její vrásky a odstraní jizvy po akné.

Nutno podotknout, že v salonu Fit & Beauty využívají při kryolipolýze dva, na sobě nezávislé přístroje, a tak se můžete společně objednat s kamarádkou, a objednání netrvá tak dlouho jako třeba u jiných salonů.

Kryolipolýza

Co je kryolipolýza?

Mít postavu dle svých představ a přání chce snad každá žena (i muž) ne však každé se to povede. Důvody jsou různé ale to kryolipolýzu ani tak nezajímají. V každém případě je nutno zmínit, že jsou osoby, které se hubnout snaží, a částečně se jim to povede, jenže začnou hubnout v místech, kde si to nepřejí (obvykle se jedná o ňadra) a naopak tam, kde je cílen proces hubnutí, se tváří, jako by se nic nedělo a veškeré snahy přichází vniveč. A právě při tomto problému je kryolipolýza právě to, co člověk hledá. Zaměřuje se totiž pouze na určité oblasti těla a díky tomu hubnete jen na místech, kde skutečně chcete. Nejčastějšími ošetřenými oblastmi jsou klasická problematická místa a to – zadek, boky, stehna a břicho. Ale abychom se dostali k jádru problému, respektive k vysvětlení toho, co je již několikrát zmíněná kryolipolýza. V jednoduchém znění to je neinvazivní liposukce, pomocí zmražení.

Jak aplikace přístroje probíhá?

Většina lidí při této informaci poněkud znejistí a vytoužený zákrok si začíná rozmýšlet. Nicméně, není nutno se ničeho obávat. Metoda prošla několika studiemi a mraky testy, než se dostala do běžného užívání v civilizovaném světě. Přístroj, který ovládá proškolená pracovnice salonu, pracuje tak, že cíleně působí na postižená místa. Zjednodušeně proces vypadá tak, že přístroj vysílá vlny, které zmrazí tukové buňky a ty se stávají tzv. mrtvými. Následně, pomocí lymfatického systému, odchází z těla ven.

Z tohoto důvodu je nutné, nelépe den před výkonem, také v den výkonu a ještě další dny zvýšit příjem tekutin a jíst lehčí, stravitelná jídla. Ne, že by kryolipolýza jinak nefungovala, takto ji však usnadníte cestu a budete se cítit lépe. Jiná omezení ani nežádoucí účinky metoda nemá, mimo jisté stavy, které jsou popsány níže, v „kontraindikace kryolipolýzy“.

Příprava na kryolipolýzu

Na zákrok se stačí připravit asi jako na běžnou kontrolu u lékaře. To znamená, umýt se, vzít si čisté prádlo. V salonu se budete samozřejmě svlékat, respektive odhalovat ošetřovaná místa, proto taková příprava. Při provádění samotného zákroku v klidu ležíte a necháváte na sebe téměř zázračný přístroj působit. Po aplikaci se opětovně obléknete a odcházíte domů.

Průběh kryolipolýzy

Většinu lidí překvapí, že slibovaný úbytek** po první aplikaci** cestou k domovu nezaznamená. Nicméně, nemusí se děsit, po nějaké době – třeba již na druhý den si úbytku většinou všimne. Ono totiž nějakou dobu trvá, než se zmražené tukové buňky dostanou z těla ven a ty zbylé se shluknou dohromady.

Proč právě kryolipolýza?

Vyzkoušela jste již mnoho metod, ale žádná vám nepřinesla požadovaný účinek v hubnutí? Nebo jen chcete shodit nadbytečná kila v určitých místech? Navíc se bojíte skalpelu a všech** možných chirurgických předmětů** a ještě více zákroků jako čert kříže? Pak právě pro vás je kryolipolýza určená. Navíc se nemusíte bát velkého příbytku na váze, samozřejmě se bere v potaz, že se při získání požadované figury nezačnete přejídat a válet v posteli. Tím, že jste přišli o část svých tukových buněk, tak je jasné, že při běžné životosprávě nelze přibrat více, než dříve. Každý dospělý člověk má totiž určitý počet tukových buněk. Ty se tvoří v prvních letech života. A proto je zde nutná předepsaná strava – nejprve mateřské mléko, později pak přikrmovat různými přesnídávkami a jinými kojeneckými výživami dle doporučení. V jiném případě se vytvoří více tukových buněk, než je obvyklé a proto takový jedinec nebude** v dospělosti nikdy příliš hubený**. Nabyté tukové buňky se buďto zvětšují, nebo zmenšují, v závislosti na příjmu a výdeji energie.

Přístroj na kryolipolýzu

Kontraindikace kryolipolýzy

Zákrok liposukce zmražením byste neměla postupovat, pakliže máte zrovna menstruaci, anebo trpíte nějakou akutní chorobou. Určitě je zcela zakázáno nechat aplikovat kryolipolýzu lidem, kteří mají horečku, zánětlivé nebo infekční onemocnění, také různé kožní onemocnění, nejčastěji ekzémy. Na hubnutí pomocí procedury kryolipolýza zapomeňte, pokud jste si nechala voperovat** různé implantáty.** Může se jednat jako o plastické, tak kovové. Dále jsou to jakékoli vážné choroby, například nádorové onemocnění, v žádném případě se kryolipolýza nesmí provádět u pacienta** s onemocněním ledvin, mozku a vážnými problémy s krevním oběhem**. Zákrok se také neprovádí při** cukrovce, epilepsii, nebo při nemocných játrech**. Pokud jste čerstvá maminka, a kojíte, nebo jste teprve ve šťastném očekávání, nejspíš máte zcela jiné myšlenky, což je dobře, protože se aplikace neprovede ani vám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10187 (vitejdoma.cz/rodina#9939)


Přidat komentář