Kosmetické přípravky na dovolenou

V létě je naše kštice v ohrožení. Sluneční paprsky, slaná voda.. To vše vlasy poškozuje a negativně působí na jejich vzhled. Jejich krásu zachováte používáním vhodných kondicionérů a speciálních balsámů na vlasy.

Vodě odolné řasenky

V létě u vody se vám osvědčí vodě odolné řasenky. Přirozené líčení zůstává trendem i tohoto léta (umíte se dobře nalíčit?), proto to s make-upem moc nepřehánějte. Rty zvýrazněte leskem na rty nebo tekutou rtěnkou. Pokud netoužíte po suchých a popraskaných rtech, používejte často balzám na rty s UV ochranou.

Korektor pleti

zakryje případné nedokonalosti pleti, zvláště kruhy pod očima a stopy po akné.

Ochrana vlasů

V létě je naše kštice v ohrožení. Sluneční paprsky, slaná voda.. To vše vlasy poškozuje a negativně působí na jejich vzhled. Jejich krásu zachováte používáním vhodných kondicionérů a speciálních balsámů na vlasy. Zvláště účinné jsou ochranné spreje, které se nesmývají.

Výstavní nohy

Výstavní nohy budete mít v punčochách ve spreji. Stačí nastříkat, rozetřít a vaše nohy budou vypadat dokonale. Punčochy ve spreji se prodávají v několika odstínech a smývají se běžným mýdlem a vodou.

Prevence před stárnutím

V létě je naše pleť vystavena těžké zkoušce. Sluneční záření ji vysušuje a při nedostatečné ochraně ji může nepříjemně podráždit. Krémy na opalování dostatečnou péči neposkytují, používejte také krémy hydratační, které vám vrátí ztracenou pružnost a svěžest pokožky a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí.

Dle nálady parfém

Používejte vůni podle příležitosti. V létě u vody se hodí jemný parfém - jak vybírat - nebo přirozený tělový spray, na večírek si můžete dovolit ostřejší a dráždivější vůni.

Příjemná vůně na pokožce

Osvěžovače ve spreji vás vzpruží v parném létě a dodají vaší pokožce příjemnou vůni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10034 (vitejdoma.cz/rodina#6184)


Přidat komentář