Korektor

Jsou i ženy, které nepoužívají make-up, ale korektor ano. Není nic lepšího co by zahladilo tmavé kruhy pod očima, nejrůznější skvrnky a dokonce i vrásky. Co se týče kruhů pod očima, jsou nejefektivnější broskvové nebo pastelově nažloutlé korektory.

Kosmetika - korektor

Korektory jsou v dnešní době k dostání buďto v podobě tyčinek, či v tubách, z nichž se přípravek vytlačuje. Na trhu však najdeme i korektory, které jsou součástí kosmetických kazet. Je jen na vás, který z korektorů vám bude nejlépe vyhovovat.

Na co je korektor?

  • Zamaskuje nedokonale vykrojené rty
  • Pleť s vráskami projasní
  • Dokáže zesvětlit zarudlou pleť okolo nosních dírek
  • Hravě si poradí se zarudlými víčky
  • Po jeho aplikaci na oční víčka vám dá vhodný základ pro oční stíny

Zakrytí skvrn pod očima

Jsou i ženy, které nepoužívají make-up, ale korektor ano. Není nic lepšího co by zahladilo tmavé kruhy pod očima, nejrůznější skvrnky a dokonce i vrásky. Co se týče kruhů pod očima, jsou nejefektivnější broskvové nebo pastelově nažloutlé korektory.

Výběr korektoru

Pokud vám jde o nejlepší krycí efekt, tak si pořiďte korektor bez oleje. Ty olejové mají totiž tendenci sklouzávat dolů, čímž odkrývají zamaskované chybičky na pleti a často se usazují v jemných vráskách nebo kožních záhybech.

Vybírejte si odstín korektoru o něco světlejší než je váš tónovací krém. Jestliže se vám nevede najít to vhodné zbarvení pro vaší pleť, tak vyzkoušejte radu vizážistů. Ti doporučují testovat odstíny korektorů na vnitřní straně předloktí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9983 (vitejdoma.cz/rodina#5769)


Přidat komentář