Konec se šedivými vousy

K dostání je i čistě přírodní barva neboli hena. Ta se získává z rostliny Lawsonia inermis. Hena patří k nejstarším orientálním prostředkům k barvení všeho druhu. Je intenzivní a vydrží opravdu dlouhou dobu.

Obarvení vousů

Velká část mužů používá k obarvení vousů permanentní, lépe řečeno stálé barvy. Ty se nevymývají a je tedy nutností odrosty, které postupem času vzniknou, dobarvovat. Jedná se o klasické barvy na vlasy, které lze běžně zakoupit v drogerii. Ovšem pozor! Než začnete s barvením, je vhodné provést zkoušku citlivosti.

  • Zkouška citlivosti

    Jedná se o nanesení drobné vrstvy barvy např. na předloktí. Pokud se po dobu 24 hodin na onom místě neobjeví zarudnutí nebo svědění, je vše v pořádku a můžete bez obav barvu nanést.

  • Volba odstínu

    Důležitá je vhodná volba odstínu, který by se měl shodovat s barvou vašich vlasů i obočí. Snažte se respektovat vaši přírodní barvu (tu kterou jste měli zamlada), v opačném případě bude výsledný efekt podivný.

  • Vymývací barvy

    Další způsob, jak si nabarvit vousy, je naprosto stejný s tím rozdílem, že použijete tzv. vymývacích barev. Tóny těchto barev se vytratí v průběhu zhruba 15-ti umytí, potom je nutná další aplikace.

Možnost použití heny

K dostání je i čistě přírodní barva neboli hena. Ta se získává z rostliny Lawsonia inermis. Hena patří k nejstarším orientálním prostředkům k barvení všeho druhu. Je intenzivní a vydrží opravdu dlouhou dobu. Nevýhodou heny je, že se při nadměrném obarvení velmi špatně odstraňuje, proto byste měli její použití důkladně zvážit.

Vložte svoje vousy odborníkům

Chcete-li své vousy vložit do rukou profesionálů, pak navštivte kadeřnický salon. Vlasový odborníci vám zaručeně vyberou vhodný odstín a poradí, jak máte o své vousy pečovat. Cena za základní barvení vousů se pohybuje od částky 50 Kč.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10123 (vitejdoma.cz/rodina#7893)


Přidat komentář