Každá země jiné trendy líčení

Chladnější klimatické podmínky v Dánsku ovlivňují i styl líčení. Výrazně převažují studené odstíny. Rty si však klidně můžete dovolit zvýraznit více. Naučte se pečlivě líčit rty...

Španělsko a make-up

Španělky jsou elegantní dámy, které si potrpí na provokativní styl. Chcete-li mezi ně dobře zapadnout, volte smyslné barvy, především černou a červenou. Španělky nosí výrazný make-up, ideální jsou např. kouřové stíny. Pokud zvolíte rudý odstín rtěnky, oči naopak příliš nezvýrazňujte. Vyrazit můžete třeba na Ibizu - ostrov tolerance a volnosti.

Francie a make-up

Francie, to jsou výrazně namalované rty (nejlépe v odstínech červené) a lehce zvýrazněné řasy.

Německo a make-up

V Německu jsou nejdůležitější výrazně namalované oči. Řasy zvýrazněte několika vrstvami mascary, nebojte se použít i oční linky. Rty výrazné naopak být nemusí.

Dánsko a make-up

Chladnější klimatické podmínky v Dánsku ovlivňují i styl líčení. Výrazně převažují studené odstíny. Rty si však klidně můžete dovolit zvýraznit více. Naučte se pečlivě líčit rty...

Čína a make-up

V Číně se nosí především pastelové barvy, mohou být i sytě růžové tvářenky a lesky na rty.

Japonsko a make-up

Japonsko vyžaduje precizní make-up. Důležitá je bezchybná pleť, proto pupínky dobře zamaskujte korektorem. Řasy lehce zvýrazněte mascarou, na víčka naneste zlaté oční stíny. Rty obtáhněte červenou konturovaní tužkou a vyplňte rudou rtěnkou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10009 (vitejdoma.cz/rodina#6013)


Přidat komentář