Již muži mají svou kosmetiku

Po 30. narozeninách se začínají objevovat i na pleti muže první známky stárnutí. Rozdíl mezi pokožkou muže a ženy se zmenšuje. Nepřítelem mládí jsou totiž dávky stresových hormonů a volných radikálů.

Mužská kosmetika

Mužská pokožka je zhruba o 24 % silnější, prokrvenější a drážděna každodenním holenímholit se či neholit?). Mužská pleť (produkuje více mazu, má nižší pH a více tíhne k tvorbě váčků pod očima.

  • Kosmetika, když je vám míň než 30

    Gratulujte si, zatím nepotřebujete žádné speciální krémy. Vaše pokožka je odolná vůči vnějším vlivům, napjatá a pevná. Potřebujete jen matující krém (abyste se tolik neleskli). Špatnou volbou jsou krémy příliš hutné a mastné. Nedělejte chyby v oblékání - poradíme vám, jak na to. Stačí lehký krém pro dodání hydratace.

  • Kosmetika, když je vám přes 30

    Po 30. narozeninách se začínají objevovat i na pleti muže první známky stárnutí. Rozdíl mezi pokožkou muže a ženy se zmenšuje. Nepřítelem mládí jsou totiž dávky stresových hormonů a volných radikálů. Již ve věku třiceti let začněte používat krémy proti vráskám a stárnutí pleti. Pravidelně pokožku čistěte (postačí gely či pěny na čištění pleti a pleťová voda). Používejte produkty s vitamíny a antioxidanty. Mimochodem, křičí vaše žena v posteli?

    Pánské kosmetické nezbytnosti si s klidem v duši dopřejte. Není nic špatného na tom, že o sebe chcete pečovat a dopřát své pokožce prodloužené mládí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10169 (vitejdoma.cz/rodina#8506)


Přidat komentář