Jak udělat radost ženám na Vánoce

Jsou dárky, které neurazí žádnou ženu. Šperky, tělová a pěstící kosmetika, parfémy. Někdy je ovšem těžké trefit se do vkusu partnerky a tak vám nezbude nic jiného než vypátrat její oblíbenou vůni v koupelně nebo u její upovídané sestry.

Nejvíce uděláte, když zapřemýšlíte nad dárkem pro ženu

Zatímco ženy tíhnou k dárkům, ze kterých mají estetický požitek, muži mají raději funkční dary. Je však třeba rozlišovat typ obdarovávaného, podle jeho věku a zájmů. Svou dceru jistě neohromíte nejnovější teflonovou pánví, ale vaše žena by za takového pomocníka dala všechno. Uvědomte si, čemu dotyčný věnuje většinu svého času (vaření, jóga, kosmetika) a podle toho svůj dárek vybírejte.

Univerzální dárky pod stromeček

Jsou dárky, které neurazí žádnou ženu. Šperky, tělová a pěstící kosmetika, parfémy. Někdy je ovšem těžké trefit se do vkusu partnerky a tak vám nezbude nic jiného než vypátrat její oblíbenou vůni v koupelně nebo u její upovídané sestry.

Dárek dle potřeby a situace

Hlavní náplní maminek, ať už se týká o tu vaší nebo o manželku – matku vašich dětí, je péče o domácnost a o potomky. Bude se jim proto hodit cokoliv do domácnosti – od mixérů, kávovarů až po topinkovače a sušičky na ovoce. Mladé maminky ocení tzv. elektronické chůvičky, které upozorní na křik nebo pláč dítěte ve vedlejší místnosti. Vaši matku jistě potěší zarámovaná společná rodinná fotografie nebo fotoalbum.

Věnuje se vaše přítelkyně nějakému sportu?

Pak máte vyhráno! Náruživé plavkyni můžete věnovat permanentku na bazén, návštěvnici fitness centra nějaký posilovací stroj, jogínce knihu o józe a duševní harmonii, cyklistky ocení chrániče nebo doplňky na kolo.

Kniha jako dárek

Zjistěte, co vaši přítelkyni, matku nebo kamarádku zajímá a podle toho vyberte tématicky zaměřenou knihu. Může se jednat o zahradničení, duchovní nauky, sport, kosmetiku, péči o děti nebo o sex (co třeba Kámasútra?). Kamarádům uděláte radost vtipnými publikacemi na téma „Jak přežít stáří” „Návod na ovládání ženy”, apod.

Co koupit tchýni?

Na prášky na spaní nebo poukaz na dovolenou na Aljašce raději zapomeňte. Také vitamíny, potravinové doplňky a zdravotní pomůcky by nemusela pochopit zrovna dobře. Nekupujte ani krém proti vráskám. Poraďte se raději se svou ženou. Jistota je jistota.

Řada na Vaší milenku

Milenka je drahá záležitost a ani dárky pro ní by neměly být laciné. Vybírejte luxusní spodní prádlo, šperky, parfémy. Pokud nechcete při rozbalování spatřit její znechucený obličej, sáhněte hlouběji do kapsy.

Co muži ocení

Jak už bylo řečeno, muži mají rádi funkční dary. Oceníme hodinky, holící strojky, mobilní telefony a příslušenství na mobil, elektroniku, fotoaparáty, DVD. Tchánovi můžete koupit láhev oblíbené whisky, svému otci kvalitní pěnu a vodu po holení. Mužům řidičům se může hodit alkohol tester.

Co koupit pro děti

S dětmi je to obvykle nejjednodušší. Dopis pro Ježíška poslouží jako nekonečný seznam vánočních dárků od nového mobilu až po živého koně. Děti jsou bohužel čím dál tím náročnější a hračky také čím dál tím dražší. Své potomky rozhodně nepotěšíte ponožkami, spodním prádlem a oblečením. O tyhle dárky přece Ježíškovi nepsali!

Dlouhověký život

Co si přejeme ze všeho nejvíce? Zdraví. Nelze jej sice darovat, ale můžete jej alespoň podpořit. Vitamíny, doplňky stravy, zdravotní polštáře, vonné olejíčky, masážní strojky, krémy a různé pěstící přípravky o Vánocích potěší nejen ženy.

Rady na závěr

Trefit se do vkusu oblečení, kosmetiky a šperků je úkol nadlidský. Nečiňte tak nikdy bez předchozí porady s někým blízkým nebo se samotným obdarovaným.

Inteligentní dárek

Chcete darovat něco opravdu netradičního? Zkuste inteligentní hračku pro dospělé, tzv. inteligentní plastelínu. Tato speciální hmota dokáže neuvěřitelné kousky: skáče jako míč, taje, dá se trhat na kousky, reaguje na změnu teploty a světla a mnoho dalšího. Navíc nemastí ani nešpiní a je zdravotně nezávadná. Netradičním vánočním dárkem může být také některá z erotických pomůcek, vstupenka na koncert nebo muzikál, letenka do Paříže, poukaz na thajskou masáž nebo lázeňský pobyt.

Adrenalinový zážitek

Adrenalinové zážitky jsou opravdu originálním vánočním dárkem. Své drahé polovičce můžete zajistit bungee jumping, vodní lyžování, paintball, hummer, potápění nebo třeba paragliding.

Dárek za pět minut dvanáct

Pokud si na vánoční dárky vzpomenete den před Štědrým dnem, asi už nic inovačního nevymyslíte. Sáhněte po vkusně zabalených dárkových balíčcích dříve než vyprodají poslední kousky.

Rada pokud zapomenete koupit dárek

Nestává se to často, ale pokud se stane, že v den D zjistíte, že vám chybí dárek pro přítelkyni (z důvodu vašeho pracovního vytížení nebo nerozhodnosti při výběru jednotlivých darů), nezoufejte! Zamluvte ve špičkové restauraci stůl pro dva, předveďte své partnerce žhavý striptýz, připravte v koupelně svíčky a šampaňské a splňte jí každé její (i erotické) přání. Na takový Štědrý den v životě nezapomene!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10140 (vitejdoma.cz/rodina#8159)


Přidat komentář