Jak si zkrášlit rty

Úkolem pro vás je zvětšit horní ret. Konturu veďtě po horním okraji nebo kousek nad horním rtem. V tomto případě použijte na horní ret světlou konturu (možno i bílou), na dolní ret vybírejte tmavší odstín.

Pro zvýraznění úzkých rtů

Základem je konturovací tužka. Ostře řezanou konturkou obkreslete pečlivě horní i dolní konturu z vnější strany rtu. Kontury pak pomocí štětečku pečlivě vyplňte rtěnkou ve stejné barvě. Toužíte po plných rtech? Můžete je mít i vy...

Pro zvýraznění malých rtů

Malé rty musíte opticky rozšířit. Vyžaduje to cvik, aby se rty nerozšířily příliš. Veďte konturu do stran tak, aby rty pořád vypadaly přirozeně. Plošky rtů vyplňte rtěnkou.

Jak zvětšit horní ret, když dolní je o něco větší

Úkolem pro vás je zvětšit horní ret. Konturu veďtě po horním okraji nebo kousek nad horním rtem. V tomto případě použijte na horní ret světlou konturu (možno i bílou), na dolní ret vybírejte tmavší odstín. Stejně postupujte u výběru rtěnek.

Jak zvýraznit dolní ret

Zde platí opačné pravidlo než v předešlém případě. Pomocí světlé konturovací tužky zvětšíte obrys dolního rtu a a nanesete o odstín světlejší rtěnku. Pro větší efekt použijte na střed spodního rtu bezbarvý lesk. K dokonalým rtům si „pořiďte” i dokonalou pleť.

  • Rty a slunce

    Pro krásu a zdraví rtů je potřeba rty před sluncem a UV zářením dostatečně chránit. Tyčinek na rty je na trhu velká spousta - ty se systémem UV filtrů s vysokým ochranným faktorem zajišťují aktivní ochranu. Na dovolené u moře musí být samozřejmostí, stejně jako se ještě před dovolenou zbavit přebytečných chloupků...

  • Rty a konturovací tužky

    Nalíčení rtů vždy začíná u kvalitní konturovací tužky (ta musí dokonale vykreslit konturu rtů, případně skrýt nedostatky). Konturovací tužku můžete použít i na vykreslení celé plochy rtů.

  • Lesk na rty prozáří obličej

    Čiré nebo v atraktivních odstínech? Které vám sedí více? Lesky na rty po dopadu světla na tvář vytvářejí pigment a mnohé mají i ovocné příchutě. Krásu vám pomůže bezbolestně získat Botoceutical. Spousta lesků na rty obsahuje i vitamíny a chrání rty před škodlivými vlivy prostředí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10029 (vitejdoma.cz/rodina#6148)


Přidat komentář