Jak pomoct muži při vaření

Nemusíte znát recepty zpaměti, ale plán potřebujete. Prohledejte ledničku, vyhoďte všechny zkažené potraviny. Hledání náhradního produktu nebo návštěva supermarketu vám zabere další hodinu.

Na začátku děláme všichni chyby

Připravte se na všechny chyby, které se při vaření mohou nečekaně objevit. Vaření neznamená jen včas připravit chutné jídlo, staňte se profesionálem (nejen v kuchyni)!

Na přípravu jídel potřebujete denní plán

Nemusíte znát recepty zpaměti, ale plán potřebujete. Prohledejte ledničku, vyhoďte všechny zkažené potraviny (může se stát, že potřebnou ingredienci naleznete s plísní na povrchu). Hledání náhradního produktu nebo návštěva supermarketu vám zabere další hodinu... i když výhody to má, co když potkáte zdařilou kopii Aleny Šeredové?

Potřebné ingredience

Věci, které k vaření budete potřebovat shromažďujte na 1 místo. Množství ingrediencí si předem odměřte. Pro urychlení procesu bodu varu (při vaření těstovin, apod.) doporučujeme předehřát vodu v mikrovlnce. Přijde rychleji k varu než na sporáku. Během ušetřeného času opepřete svůj sexuální život...

Rychlí pomocník pro každého - robot

Ruční krájení cibule a jiných „nesmyslů” nechte na starších a zkušenějších. Použijte robota, zbavíte se až 15 zbytečně promeškaných minut.

Ušetřete čas s uklízením

Udržujte čistou pracovní plochu, o to míň práce budete mít k závěru. Nechte odmočit pánev, během přípravy opláchněte misku apod.

  • Horký tip k vaření - dejte „sáčkům” chuť

    Když už vás nic jiného nenapadá a máte ve spíži množství sáčků (od polévek až po omáčky) dejte instantním pokrmům alespoň přírodnější chuť. K hlavnímu jídlu přidejte osmažené kousky masa na cibulce, do polévek třeba osmažené malé houstičky. Využijete skladované polotovary, dáte jim nádech chuti „jako od maminky” a nebude vás to stát tolik práce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10167 (vitejdoma.cz/rodina#8474)


Přidat komentář