Hledání otce dle zvěrokruhu

Otec Býk od svých dětí očekává nemožné. Je zastáncem disciplíny a někdy je na své děti příliš tvrdý. Chybí mu schopnost vcítit se do dětské duše a ačkoliv své děti miluje, nedává jim to najevo nejvhodnějším způsobem.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Beran

Otec Beran vychovává své děti velmi dychtivě a někdy je příliš do všeho nutí. Snaží se jim přiblížit svět umění a je šťastný, pokud dosáhnou v životě dobrých výsledků.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Býk

Otec Býk od svých dětí očekává nemožné. Je zastáncem disciplíny a někdy je na své děti příliš tvrdý. Chybí mu schopnost vcítit se do dětské duše a ačkoliv své děti miluje, nedává jim to najevo nejvhodnějším způsobem.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Blíženci

Muže Blížence nudí domácí práce a má tolik vlastních koníčků, že na své děti úplně zapomíná. Pokud ale do svých zájmů zasvětí své děti, může z něj být velmi dobrý otec.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Rak

Muž Rak je opravdu rodinný typ a nečiní mu problém přijmout za své i cizí dítě. Děti mohou zmást jeho občas proměnlivé nálady, ale na druhé straně se mohou spolehnout, že se mu mohou svěřit s čímkoliv.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Lev

Lev je jako otec naprosto úžasný. Vymýšlí pro ně různé aktivity, věnuje se jim, je zdrojem podpory a ochotně se pro své děti obětuje.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Panna

Otci narozenému v tomto znamení činí zatěžko přijímat projevy lásky a tak se s dětmi neumí mazlit nebo je utišovat. Přesto své děti upřímně miluje a podporuje je ve všem, co dělají.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Váhy

Otce tohoto znamení nudí domácí povinnosti a tak se raději věnuje svým koníčkům. Více si rozumí se staršími dětmi.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Štír

Existují dva druhy otce – Štíra. Jeden je láskyplný a velmi na své rodině lpí a druhý je ukřičeným tyranem.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Střelec

Otec Střelec bývá málokdy doma. Přesto se snaží, má-li čas, dětem věnovat, chodí s nimi rád na procházky a vymýšlí pro ně různé hry.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Kozoroh

Otec Kozoroh si dokáže poradit s domácími prácemi i výchovou dětí. Někdy je bohužel příliš přísný, chladný až necitelný. Pokud ale založí rodinu, obvykle s ní zůstane až do posledního konce.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Vodnář

vymýšlí pro své děti hry a rozumí si hlavně s inteligentními potomky. I když třeba ani netouží stát se otcem, pokud se stane, vezmou zodpovědnost plně do svých rukou.

Hledání otce dle zvěrokruhu - Ryby

Muži tohoto znamení jsou obvykle dvojího typu a totéž platí, u otců – Ryb. Buď jsou laskaví a jemní nebo naopak nepředvídatelní a náladoví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10088 (vitejdoma.cz/rodina#7002)


Přidat komentář