Hledání matky dle zvěrokruhu

Lidé ve znamení býka mají opravdový smysl pro rodinu a tak i matky narozené v tomto znamení umí vytvořit to správné rodinné prostředí. Jsou nápadité, vymýšlí pro děti různé hry a o víkendu pečou bábovky. Jsou rozumné a trpělivé.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Beran

Matky ve znamení Berana chtějí po svých dětech, aby byly nejlepší. I když mají své děti rády, nikdy by si kvůli nim nenechaly vzít určitou svobodu. Neměly by ale zapomínat dávat jim více najevo svou lásku.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Býk

Lidé ve znamení býka mají opravdový smysl pro rodinu a tak i matky narozené v tomto znamení umí vytvořit to správné rodinné prostředí. Jsou nápadité, vymýšlí pro děti různé hry a o víkendu pečou bábovky. Jsou rozumné a trpělivé.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Blíženci

Ženy Blíženci jsou ctižádostivé a podobně jako Beran obětují svým úspěchům čas i peníze. Velmi brzy vedou děti k samostatnosti a ocení pomoc známých při hlídání jejich dětí.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Rak

Ženy v tomto znamení mají vysoce vyvinutý instinkt a hned poznají, pokud něco není s jejich dítětem v pořádku. Jsou láskyplné, veselé a rozumné.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Lev

Matky v tomto znamení vyžadují od svých dětí někdy zbytečně moc. Jsou starostlivé a zodpovědné a dokáží hodně snést, ale pokud jsou podrážděné, dokáží být velmi nepříjemné.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Panna

je milující rodičem a velmi dobrou matkou. Protože je čistotná, z míry ji vyvede snad jen nepořádek v dětském pokoji.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Váhy

Matky váhy jsou ke svým dětem někdy až příliš shovívavé a proto jí pak její potomci nerespektují a neposlouchají. Jsou také velmi zaujaté svým vzhledem a svými koníčky.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Štír

Matka štír má obvykle hůře vyvinutý mateřský instinkt a nesnáší dětské kňourání. Často si s dětskými problémy neví rady. Pomocnou rukou by jí měl být otec nebo prarodiče.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Střelec

Tyto matky jsou laskavé a milé, ale někdy poněkud nekonvenční. Mohou mít podivné návyky, které zavádí i do domácnosti. Dokáží být velmi výstřední.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Kozoroh

je dobrou, ale někdy až příliš starostlivou matkou. Velmi ji záleží na tom, aby se jejich děti měly dobře a někdy jim mluví do života, i když už jsou vdaní či ženatí a mají své vlastní děti.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Vodnář

snadno přehlédne, že se v její rodině děje něco divného. Je sice laskavá a podporuje dítě ve vzdělání, ale má taky své vlastní zájmy, které mají mnohdy před vším ostatním přednost.

Hledání matky dle zvěrokruhu - Ryby

Matka Ryba je někdy roztržitá, ale své děti bezmezně zbožňuje. Těžko zvládá všechny domácí práce a tak do nich brzy zapojuje své potomky. Její děti jsou tak brzy samostatné.

Shrnutí na závěr

Je jedno, v jakém znamení je žena narozena, protože pro každé dítě je nejlepší máma ta jeho.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10089 (vitejdoma.cz/rodina#7006)


Přidat komentář