Francouzská manikúra

Pro posílení nehtů použijte zpevňovač a to především na měkké nehty, které potřebují dodat novou sílu. Zpevňovač nejenže vaše nehty posílí, ale zlepší jejich strukturu a ochrání je před zbarvením při použití laku.

Příprava francouzské manikury

Aby francouzská manikúra vypadala bezchybně, musí být vaše nehty důkladně připraveny. V první řadě musíte odstranit starý nános laku a nehty odmočit ve vlažné vodě. Potom nehty ošetřete přípravkem určeným na odstranění kůžičky okolo nehtu. Jakmile je kůže změklá, použijte speciální dřívko a odstraňte ji.

Zpevňovač nehtů

Pro posílení nehtů použijte zpevňovač a to především na měkké nehty, které potřebují dodat novou sílu. Zpevňovač nejenže vaše nehty posílí, ale zlepší jejich strukturu a ochrání je před zbarvením při použití laku.

Bílá dekorace na nehtech

Nalepte si na nehty speciální šablony, jenž jsou obsaženy v sadách pro francouzskou manikúru, pomocí kterých oddělíte špičky vašich nehtů od jejich zbytku. Bílým lakem pak nalakujte přesné linie jejich konců.

Dozdobení zbytku nehtu

Jakmile vám bílé špičky zaschnou, opatrně odstraňte šablonu a pokračujte v lakování zbytku nehtů. Můžete si vybrat ze dvou barevných laků a to buď jemně růžový nebo tmavší smetanový. Když vrstva s barevným lakem zaschne, použijte bezbarvý ochranný lak, který dodá nehtům lesk a prodlouží trvanlivost laku.

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10008 (vitejdoma.cz/rodina#6007)


Přidat komentář