Den zamilovaných

Barvou valentýnského dne je červená, proto vyzdobte byt červenými doplňky. Svíčky, ubrousky, povlečení postele, záleží jen na vaší fantazii a možnostech. Nezapomeňte na svíčky a okvětní růžové lístky, kterými můžete posypat vaší postel lásky.

Den pro zamilované

  1. únor je již řadu let dnem, kdy si vzájemně dáváme najevo, jak moc se máme rádi, drobnými či většími dárečky a pozornostmi. Nejčastějším valentýnským dárkem je květina, která dokáže podtrhnout romantické kouzlo okamžiku. Ale čím obdarujeme svého drahého my, aniž bychom působili příliš sentimentálně a zároveň jej opravdu originálně eroticky naladily?

Překvapením, kterým nezklamete

Barvou valentýnského dne je červená, proto vyzdobte byt červenými doplňky. Svíčky, ubrousky, povlečení postele, záleží jen na vaší fantazii a možnostech. Nezapomeňte na svíčky a okvětní růžové lístky, kterými můžete posypat vaší postel lásky. To nejlepší na konec – zahalte do červené také sebe. Svůdné spodní prádlo, košilka či jiný netradiční sexy obleček nenechá vaší drahou polovičku v klidu.

Prodejte hlavně sami sebe

Valentýn by měl být výjimečný, proto udělejte něco, čím zaručeně překvapíte. Víte, že váš partner touží po poutech a bičíku? Sežeňte kožené doplňky a zahrajte si na dominu. Buďte mu věrnou služebnicí, Lolitkou s copánky a v růžových šatičkách nebo přísnou učitelkou. Uvařte mu, pokud běžně nevaříte, naservírujte ovoce a sladkosti na své nahé tělo a nabídněte mu, ať ochutná... Natočte na videokameru své vyznání, strčte mu tajně do kapsy lísteček s detailním popisem toho, jak mu to uděláte. Udělejte cokoliv, co jej nažhaví na valentýnský večer..

Buďte kreativní

Nebojíte-li se zajít ještě dále, vyberte v sex shopu nějakou erotickou pomůcku a vyzkoušejte ji v den svatého Valentýna. Nafoťte a darujte mu své akty, natočte na videokameru, jak uspokojujete sebe sama nebo mu darujte nějaký erotický žertík. Dárečkem, který ocení každý muž, je také striptýz a smyslná erotická masáž.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9958 (vitejdoma.cz/rodina#5352)


Přidat komentář