Čtení z řádků dle spodního prádla

Máte ráda oranžovou i na prádle? Potom jste kamarádská a nezkazíte žádnou zábavu. Jste dobrosrdečné povahy, je s vámi legrace v životě i v posteli. Sex přímo zbožňujete a ráda střídáte partnery.

Romantická růžová barva

V růžové budete za něžnou romantičku. Více než sex vás zajímají hluboké pohledy a těšíte se na večeři při svíčkách. Růžové spodní prádlo volte v případě, že chcete oslnit nesmělého zajíčka nebo intelektuála. Nešlápnete vedle.

Výrazná oranžová barva

Máte ráda oranžovou i na prádle? Potom jste kamarádská a nezkazíte žádnou zábavu. Jste dobrosrdečné povahy, je s vámi legrace v životě i v posteli. Sex přímo zbožňujete a ráda střídáte partnery.

Nebeská modrá barvička

Máte ráda modrou barvu i pod oblečením? Potom jste silná osobnost. Jste spolehlivá, zasněná i tajemná. Záleží pouze na partnerovi, zda ve vás probudí tygřici nebo ne. Nositelky světle modrého spodního prádla bývají veselé, kreativní a zábavné. V blankytně modrém vyražte na rande se sympatickým pohodářem.

Něžná bílá barva

Něžná barva pro něžnou ženu. V bílém spodním prádle budete působit zranitelně a nevinně. O to víc pak partnera překvapíte, když se z éterické víly vyklube pěkná dračice.

Vášnivá červená barva

Jste-li milovnice červeného prádla víte, co chcete a umíte to dát partnerovi okázale najevo. Někdy jste až moc iniciativní a to některé muže až děsí (zvláště začátečníky). Červeným spodním prádlem s podvazky uděláte dojem na zkušeného milovníka.

Sebevědomá a přímá černá barva

Černé prádlo volí žena bystrá, rafinovaná a sebevědomá, která nemá strach z experimentů. Volíte-li černou, umíte se prosadit a říct svůj názor. Zároveň vypadáte nedostupně a záhadně. U mužů je černé prádlo voleno jako nejoblíbenější a nejvíc sexy!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10103 (vitejdoma.cz/rodina#7175)


Přidat komentář