Co Vám napoví tetování

Tento muž chce působit tajemně a rád na sebe upozorňuje. I když jen část lidí tuší pravý význam jeho tetování, využije každé příležitosti vám jej vyložit. Asijské symboly jsou oknem do jeho duše.

Vytetované své nej. ....

Jméno, název oblíbené skupiny, potrét oblíbeného interpreta/interpretky apod.

 • Co tetování znamená

  Takový muž je upřímný, přímý a sebevědomý. Nehodlá nic skrývat. Přímo touží po tom, aby každý při prvním setkání věděl, s kým má tu čest. Tenhle muž je se sebou spokojen, nechce nic měnit a má vlastní názor. Čím viditelnější je místo tetování, tím je jeho ego větší.

 • Vyznal vám lásku?

  O jeho citech nepochybujte. Muž s tímhle tetováním vás dokáže rozesmát, zahrne vás dárečky. Ale pozor na jeho umíněnost a tvrdohlavost. Má rád, když je všechno podle jeho představ.

Mysteriózní znak

Asijský znak (čínský nebo japonský nápis).

 • Co to pro vás znamená

  Tento muž chce působit tajemně a rád na sebe upozorňuje. I když jen část lidí tuší pravý význam jeho tetování, využije každé příležitosti vám jej vyložit. Asijské symboly jsou oknem do jeho duše. Tento muž má svá malá tajemství a rád překvapuje. Originalita mu rozhodně není cizí.

 • Jak na něj?

  Tenhle muž se tváří tajemně a rád se nechá dobývat. Jděte na něj pomalu, i informace o vás mu sdělujte po kouscích. V posteli vás překvapí technikami, o kterých jste ani nesnila! Je to báječný milenec i partner. Jen mu musíte dát čas se otevřít.

Náboženské znaky

Náboženský symbol - židovská hvězda, buddhistický symbol, kříž či modlitba.

 • Co to znamená

  Dává tím najevo, že mu duchovní význam znaku není cizí a nebojí se to "říct" ostatním. Na první pohled vypadá možná nevinně, ale rebelství je v něm stoprocentně ukryto.

 • Máte se ho bát?

  Jako partnerka respektujte duchovní význam jeho tetování tak jako on sám. Tento muž bývá často tvrdohlavý. Dodržuje ve vztahu pravidla a totéž vyžaduje od partnerky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10095 (vitejdoma.cz/rodina#7070)


Přidat komentář