Co si vzít za oblečení na dovolenou k pláži

Hlavním úkolem plážového oblečení je poskytnout vám pohodlí a ochránit před sluncem. Ať už si vyberete jakýkoliv vzor a barvu, nutné je, aby k sobě plážový oděv a plavky ladily.

Sladění barev

Hlavním úkolem plážového oblečení je poskytnout vám pohodlí a ochránit před sluncem. Ať už si vyberete jakýkoliv vzor a barvu, nutné je, aby k sobě plážový oděv a plavky ladily.

Plavky s nohavičkou

Sen-set je kombinace kalhotek typu tanga, které jsou určené k opalování a plavek s nohavičkou – na plavání. Velkou možnost kombinací nabízejí také kolekce různých typů podprsenek a kalhotek stejného vzoru – můžete pak mixovat podprsenku bez ramínek s bikinovými kalhotkami, podprsenku bolerkového typu s kalhotkami s nohavičkou apod.

Plážové doplňky

Bižuterie vaše tělo v plavkách oživí! Pomocí masivních korálů můžete odvést pozornost od silnějších stehen, řetízkem na noze upozornit na ladnost kotníku, dřevěný náramek se zase hodí k safari plavkám. Bižuterie zkrátka patří i k vodě.

Flip flop

Žabky neboli flip flopy jsou nezbytnou součástí letní výbavy. Tyto pohodlné botky s páskem mezi prsty můžete použít i jako boty do vody – chráníte tak své nohy proti plísním a u moře také před nebezpečnými rybami či korály.

Pohodlné oblečení k vodě

Klasické plážové šaty jsou bílé barvy, ale můžete si klidně dovolit i modrou, růžovou nebo jakoukoliv jinou, nejlépe pastelovou barvu. Měly by působit jednoduše a vzdušně.

Sarong a pareo =sukně a šátek

Že vám zmíněná slova nic neříkají? Sarong je zavinovací sukně nebo šátek, který se omotává kolem boků a pareo velký barevný šátek, který můžete použít různě – zavázat jej nad prsy, na bocích nebo třeba jen tak přehodit přes ramena

Plážové kabelky

Trendové plážové tašky jsou vyrobeny z látky, mají spoustu korálků, flitrů a různých ozdob. Zvolit ale klidně můžete i jednobarevnou tašku přes rameno.

Kloboučky

Ani na ochranu vaší hlavy byste neměli zapomínat! Nafandíte-li zrovna slaměným kloboukům, můžete zkusit modernější látkové nebo šátky na hlavu.

A teď pánové

Pánům, kteří se zajímají, co se letos nosí k vodě, trendy doporučují surfařské šortky nebo kalhoty pod kolena. K nim se skvěle hodí atletické tílko nebo volná vzdušná košile. Šmrncově vypadají bílé kalhoty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9946 (vitejdoma.cz/rodina#5017)


Přidat komentář