Co si vzít do práce

Černá barva je prostě klasika. Jeho nositel působí sebevědomě a důvěryhodně. Černou si můžete dovolit kombinovat s dalšími barvami – např. s bílou, modrou nebo fialkovou. Vyvarujte se přehnaných barevných kombinací, křiklavých odstínů.

Nepsaná pravidla

Nejen styl oblečení, ale i barvy, délka a střih vypovídají o vaší osobnosti. V krátké sukni s hlubokým výstřihem, v přebarvených kombinacích nebo staromódním oblečku rozhodně nebudete působit jako pracovitá, schopná žena. Chcete-li působit profesionálně, nepřehánějte to s doplňky (šperky, bižuterie apod.) a s vyzývavostí oblečení.

Působte sebevědomě a důvěryhodně

Černá barva je prostě klasika. Jeho nositel působí sebevědomě a důvěryhodně. Černou si můžete dovolit kombinovat s dalšími barvami – např. s bílou, modrou nebo fialkovou. Vyvarujte se přehnaných barevných kombinací, křiklavých odstínů. Šedá působí příliš konzervativně, ale v kombinaci s červenou nebo žlutou naopak zaujmete. Bát se nemusíte ani módních podzimních odstínů včetně červené. Červená se zvláště hodí pro ženy pracující na vedoucích pozicích. Stačí jeden, dva červené kousky doplněné šperkem.

Jak reagovat na módní trendy?

Móda přeje individualitám, proto se nesnažte kopírovat styl ostatních zaměstnanců. Hlavní zásadou je upravenost. Je zbytečné mít na sobě od hlavy až k patě nejmódnější oblečky, pokud budou vaše nehty neupravené, boty okopané, vlasy neupravené a líčení mdlé nebo naopak přehnané. Důležité také je, abyste se cítila dobře, protože vaše pocity se odrážejí do vašeho chování.

Vyvarujte se příliš výrazným doplňkům

V kancelářské módě jsou stále in kalhoty s proužkem, zavinovací halenky a jednoduché korzety. Vyvarujte se příliš výrazným doplňkům. Nenoste obrovské náušnice, nápadné korále nebo náramky. Volte něco jednoduššího, v jednoduchosti je krása. Také kabelka by měla být decentní. Budete působit seriózně a kultivovaně, což je v zaměstnání žádoucí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9970 (vitejdoma.cz/rodina#5530)


Přidat komentář