Co říkáte na bradku u muže?

Bradku spojenou s knírem nosí převážně starší muži. Tento styl bradky zvýrazňuje mužnost. Mezi známé mužské celebrity, kteří nosí bradku spojenou s knírem patří třeba Chuck Norris.

Image u muže - Malá, tenká bradka je sexy

Malá tenká bradka připadá většině ženám sexy. V tomto případě se fantazii meze nekladou. Můžete si na své tváři vytvořit z vousů pouze malou tenkou čárku nebo například malý trojuhelníček uprostřed brady. Jakou si svou bradku uděláte, tak takovou jí budete mít.

Image u muže - Takzvané „kozí bradky”

Takzvané „kozí bradky” se podle průzkumu ženám příliš nelíbí. Ženy mají rády muže, kteří o svůj vzhled pečují. Pečovat by měl muž také o své vousy. Hladce oholený muž, nebo muž s malou decentní bradkou, je pro ženy víc sexy než muž, který se o svou tvář nestará a chodí věčně zarostlý.

Image u muže - Bradka spojená s knírem

Bradku spojenou s knírem nosí převážně starší muži. Tento styl bradky zvýrazňuje mužnost. Mezi známé mužské celebrity, kteří nosí bradku spojenou s knírem patří třeba Chuck Norris.

Image u muže - Chcete být jedinečný ? Obarvěte si bradku!

Pokud chcete být něčím výjimečný, můžete si svou pracně vypěstovanou bradku obarvit. Mít bradku načerno (jste-li blonďák) nebo obarvenou nablond (jste-li tmavší typ)
může být zajímavé. Pro typy mužů, kteří se rádi ještě víc odlišují jsou k dostání i barvy výraznější. Nebojte se experimentů! Není důvod, proč si neobarvit bradku nazeleno, oranžovo nebo dokonce narůžovo. S takovou barvičkou vás rozhodně nikdo nepřehlédne...

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10121 (vitejdoma.cz/rodina#7855)


Přidat komentář