Čištění pleti je základ

Výhodou je jednoduché, komfortní použití. Zmáčknete ventilek nádoby a vzdušnou pěnu můžete ihned nanést na navlhčený obličej. Kosmetické řady mají již velkou škálu odličovacích pěn a vyberete si tu pravou přesně pro váš typ pleti.

Čistící mléka

Čistící mléko je tekuté a sametově hebké, možná proto tolik oblíbené. Na obličeji jej nemusíte napěňovat vodou, přitom dokonale rozpustí líčidla. Po nanesení a rozetření prsty jej buď setřete vatovým tampónkem nebo opláchnete vodou. Používání vatových tampónků vede, upřednostňovat by je měly zejména ženy se suchou pletí.

Čistící pěna k dokonalosti

Výhodou je jednoduché, komfortní použití. Zmáčknete ventilek nádoby a vzdušnou pěnu můžete ihned nanést na navlhčený obličej. Kosmetické řady mají již velkou škálu odličovacích pěn a vyberete si tu pravou přesně pro váš typ pleti.

Gely k odličování

Gely k odličování mají v oblibě ženy i muži, kteří k pocitu dokonalé čistoty potřebují dostatek vody. Průzračné produkty (někdy s obsahem abrazivních částí) přinášejí pocit svěžesti, i když nečistí o nic víc než ostatní. Gel se nanáší na vlhký obličej, kde jej napěníte a velkým množstvím vody spláchnete. Dříve existovaly pouze čistící gely pro mastnou pleť, nyní seženete i šetrnější varianty.

Krémy k odličování

Konzistence jako klasický krém a použití jako odličovací mléka. Hodí se pro každou pleť (zvláště pro suchou). Krémy k odličování pokožku nedráždí a tato kosmetika je určena i pro hodně citlivou pokožku (nedostaví se známé napnutí pokožky).

Oční odličovače

Nejdříve než odlíčíte pudr, make-up a rty, zaměřte se na oči. Oční stíny a řasenku nejlépe odstraníte očním odličovacím prostředkem. Oční odličovače citlivou kůžičku okolo očí nedráždí. Běžné odličovače vám mohou způsobit pálení očí, načervenalá víčka. Oční odličovače rozhodně nejsou přepychem, navíc oční okolí i pečlivě ošetřují.

Odličovací oleje

Určitě je vyzkoušejte! Stojí to za to! Odličovací oleje se vyrábí převážně z přírodních surovin, pleť čistí šetrně a současně ji regenerují. Můžete s nimi odličovat již zmíněné oční partie, a přitom je o nic neošidíte. Použití je jednoduché, pár kapek nanesete na vlhký tampónek (ve spojení s vodou se olej promění v emulzi) a setřete z obličeje všechny nečistoty.

Odličovací ubrousky

Jsou velmi praktické nejen na cestách. Odličovací ubrousky zvládnou v jednom kroku odlíčit oči, vyčistit a zároveň tonizovat pleť. Kdykoli a kdekoli s nimi setřete z obličeje nejen make-up.

Tonikum s obsahem alkoholu

Pro odstranění líčidel nejsou vhodné přípravky 3 v 1 apod. Vždy po použití kteréhokoliv z přípravků by se měla pleť tonizovat pleťovou vodou (kromě čistících ubrousků). Tonikum zbaví vaši pleť posledních zbytků a viditelně vám zjemní póry. Pro mastnou pleť použijte tonikum s obsahem alkoholu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10063 (vitejdoma.cz/rodina#6548)


Přidat komentář