ZFP akademie - rychlá cesta do zfpa

ZFP akademie je multilevlová společnost, která prostřednictvím obchodních zástupců nabízí pojištění a další produkty domácnostem. Díky ZFP akademii tak můžete nabízet pojištění a další kombinace produktů.

ZFP akademie je tu pro Vás

ZFP akademie je výsledkem především práce dnešní dozorčí rady. ZFP akademie,a.s. je zde již několik let!

ZFP akademie za aktivního přispění obchodních zástupců a zprostředkovatelů se i nadále snaží uspět ve velké konkurenci, která dnes na trhu je.

ZFP akademie nabízí spoluobčanům** řadu důvodů, proč by měli uvažovat o spolupráci právě se ZFP akademií.**

Dosavadní výsledky společnosti ZFP akademie

Zvyšováním finanční gramotnosti učí společnost zfp akademie své spoluobčany sjednat si pojištění a další produkty.

Budování zfp akdemie

Také díky klientům buduje společnost zfp akademie síť několika seminárních hotelů, které poskytují prostory pro školící účely a nábor nováčků do ZFP akademie. ZFPA akademie má na náborových akcích kvalifikovaného přednášejícího, který účí jak nejlépe prodat produkty, které ZFPA nabízí.

ZFP akademie - vložené úspory

Společnost ZFP akademie dokáže zprostředkovat, aby vaše vložené úspory za využití standardních státních příspěvků a zisků finančních institucí - (penzijní fondy, pojišťovny, banky), dále zařadili do svého portfólia sjednaných smluv.

Současně společnost ZFP akademie naplňuje myšlenku, důležitou pro stáří a zajištění života.

Společnost ZFP akademie sjednala již hodně smluv

Společnost ZFP akademie sjednala v České republice hodně smluv. Díky multilevlové síti obchodních zástupců je schopna svým klientům nabídnout něco navíc. Tohoto faktu si jsou obchodní partneři vědomi a přistupují aktivně k nabízení nových podmínek finančních programů a služeb pro získání více zákazníků.

ZFP akademie - mohou zde pracovat celé rodiny

Snahou ZFP akademie, je vytvořit rodinám, které mají prostřednictvím spolupráce pocit perfektně přátelského zázemí, maximum smluvního zajištění a také jim nabídnout kvalitní spolupracovníky, kteří jim pomůžou při sjednání smlouvy o obchodním zastoupení díky, kterému mohou také spolupracovat. U ZFP akademie může pracovat opravdu celá rodina.

ZFP akademie - nebojte se o své peníze

Po zaplacení poplatku lze začít pracovat pro ZFP akademii. Obchodní zástupci v MLM ZFP mají nárok na provize za další získané spolupracovníky, tedy za smlouvy, které potom tito spolupracovníci uzavřou.

Pojišťujete rádi? Přihlaste se do společnosti ZFP akademie. Důležité je prostě se nebát pracovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9912 (vitejdoma.cz/rodina#5015)


Diskuze a zkušenosti

Tomáš M. | 28.07.2009 10:05
ZFP akademie jsou profesionálové ZFP akdemie má výhodu, že zajišťuje vzdělání svých poradců ve vlastních zařízeních. Na semináře ZFP jsem chodil a je to po dlouhé době co jsem neslyšel pomluvy na ostatní konkurenci tak jak to dělají podobné firmy jako ZFP akademie.

Honza | 28.07.2009 10:09
ZFP akademie má stále více klientů ZFP akademie zveřejnila výsledky a podle toho má stále více klientů. Klineti ZFP mají výhodu, že jim oiradce ZFP předloží kompletní nabídku a nemusím tak běhat po pojišťovnách a bankách.

Mirka | 28.07.2009 10:11
Jak se stanu poradcem ZFP? Poradcem ZFP akademie se staneš jednoduše, stačí zavolat na pobočku, kterou máš ve svém kraji, nebo vyplnit jednoduchý formulář, kterou má ZFP akademie na svých stránkách.

Radim Mácha | 28.07.2009 16:29
ZFP a úvěry Dělá ZFP i úvěry???

Hrááč | 30.07.2009 07:21
Finanční gramotnost Mezi lidmi chybí finanční gramotnost. Ve finančním poradenství se bohužel pozná až po řadě let, zda byl produkt vhodný pro klienta či naopak mu situaci zkomplikoval a to značně.Na základní škole jsme zavedli předmět Základy finančního vzdělávání,kde se děti orientují v investování, rodinném rozpočtu a podnikání-přiměřeně věku.

Peter | 30.07.2009 13:11
Finanční gramotnost Kdo ví, jestli to v těch školách někomu pomůže. To je to klasický školsví.

Bloby | 31.07.2009 13:08
Dotaz ke smlouvě ZFP Když mám uzavřené jedno stavební spoření,které jsem uzavíral přes agenta zfp můžu uzavřít ještě jedno ať dostanu zase statní příspěvek?

Honza | 31.07.2009 19:10
Více smluv stavebního spoření Více smluv na stavební spoření uzavřít lze, ale příspěvek dostaneš jen jednou.Není to věc zfp akademie,ale státní politiky.

Petr P. | 31.07.2009 23:30
Více smluv stavebního spoření Záleží na tom, kdy bylo stavební spoření uzavřeno. Pokud bylo uzavřeno před rokem 2004, tak dostáváte státní podporu jen na tuto smlouvu o stavebním spoření. V momentě kdy ji ukončíte můžete využívat státní podporu na jakékoliv další stavební spoření, i když bylo založeno i dříve. Musí být na smlouvě zaškrtnuto políčko STÁTNÍ PODPORA ANO. Pokud není, je potřeba ji změnit změnovým formulářem. Pokud byly smlouvy o stavebním spoření uzavřeny od data 1.1.2004, řídí se stavební spoření novým zákonem, kdy můžete mít statní podporu i na více stavebních spořeních, maximálně však 3.000Kč dohromady. Tyto případy jsou vysvětleny i na seminářích ZFP Akademie. Pěkný večer Petr P.

Daniel | 01.08.2009 23:10
Když nekontrolujete pojistku Měl jsem uzavřenou 10 let starou pojistku a samozřejmě jsem vůbec nekontroloval jestli po těch letech ještě kryje všechno.Před koncem roku nám zloděj vykradl byt a nestačil jsem se divit. když přišel likvidátor.Neměl jsem pojištěněnou polovinu věcí.Dnes už si raději nechám pravidelně kontrolovat smlouvu.Určitě se vyplatí poradce a zfp vypadá asi nejslušněji.

Petr Komárek | 02.08.2009 14:55
Pojištění Po povodních se někteří lidé rozhodli, že podají hromadné žaloby na pojišťovny, protože je nedonutily uzavřít si pojistku proti záplavám v záplavové zóně. Nevím, kdy si lidé uvědomí, že má každý zodpovědnost sám za sebe ;o(

Aleš Kub | 03.08.2009 20:18
Pojišťovna měla nutit k pojištění? Proč by měla být odpovědná pojišťovna? Každý kdo má občanku by si měl uvědomovat, že za to jestli si sjedná nebo nesjedná pojištění si odpovídá sám. Jestliže někdo pojištění nerozumí tak ať si ho nechá vysvětlit poradce ZFP akademie. Má jistotu, že bude ok.

Martin Pokorný | 04.08.2009 19:28
ZFP Akademie diskuze Konečně seriózní diskuze nez vulgárních příspěvků.

Epina | 04.08.2009 23:13
Slušné fórum o zfp akademii Každý magazín by měl dbát na slušnou diskuzi bez sprostých napadení.Zfp akademie a zfp poradci jsou dobrý terč,protože každá firma, která něco dokáže si najde svoje greenpeace,kteří vidí v zfp atomovou elektrárnu.

Karel Malík | 04.08.2009 23:24
zfp akademii napadájí malé firmy Epino není žádná velká firma na světě, na kterou by se neobjevoval útok ze strany konkurence. ZFP má přes 1 000 000 smluv a je první na trhu v ČR, takže není divu. Taky je ZFP akademie známá tím, že několik firem z konkurence si platí negativní kampaň na zfp. Konkurence zfp posílají brigoše na blogy a ti píšou vymyšlené historky. Každý zná jak se dá rychle něco poškodit. Myslím, že by měl konečně někdo zahájit právní kroky a zfp je dost velká na to, aby se do toho mohla pustit. Pomohlo by to hodně dalším slušným firmám.Tady ten magazín je alespoň korektní v tom, že maže urážlivé texty. Nemluvím teď jen o zfp. Díval jsem se napříč vitejdoma a urážky mažou všude.

Nicky | 05.08.2009 18:07
ZFP ;o) Spolupracuji se ZFP Akademií už od prosince 2004 a nemůžu si absolutně stěžovat. Dělám tuto činnost jako hlavní pracovní poměr a hlavně mně to umožňuje seberealizaci. Jsem panu Poliakovi i paní Poliakové vděčná za to, že dokázali něco tak úžasného a umožnili dělat krásnou činnost spoustě lidem! A ještě toho spoustu dokážeme!!! :o)

Blesk | 16.08.2009 18:40
Motivace a demotivace Při podnikání je nutné vysvětlit zásady a principy motivace a demotivace. Analyzovat stávající styl podporujícího motivujícího/demotivujího vedení. Naučit se připravovat individuální motivace a prostředí pro růst. Naučit se rozeznávat hodnotové systémy. Poznat motivační krize a vědět jak z nich ven.Na seminářích ZFP to účí a je to výborné i při vlastním podnikání.

Kamilo | 20.08.2009 09:48
Pojištění majetku přes ZFP a pobočky V případě, že si budu chtít uzavřít pojištění domu, ktery mám na Jižní Moravě v Brně tak kde to můžu podepsat? Můžu to podepsat přímo v Brně v ZFP? Není někde seznam poboček ZFP akademie?

Loman | 20.08.2009 11:54
Pobočky ZFP akademie Pobočky ZFP akademie mají pěkně seřazené tady: http://www.zfpa.eu/

Luboš Kavka | 20.08.2009 14:11
Servis Asi tady lidé mají zkušenosti a proto se chci zeptat. Psalo se zde, že ZFP dělá kvalitní servis, mohl bych vědět na čem společnost ZFP staví kvalitní servis? Ještě by mě zajímalo kolik nabízí produktů a podle čeho produkty nastavují, děkuji za odpověď.

Danka | 22.08.2009 22:59
Jak je to s diskusí na netu Já osobně spolupracuji se společností ZFP již třináct měsíců. Pracuji na hlavní pracovní poměr a jsem plně spokojená. Jak co se týká příjmu, tak možnosti neustálého vzdělávání a kvalitního zázemí společnosti. Ten kdo chce tuto práci dělat zodpovědně má možnost. Nemohu mluvit za všechny pracovníky společnosti, je to jako v každé jiné skupině lidí(horší, lepší, ti co myslí na klienty, ti co myslí na sebe). Ale všichni co znám jsou se snaží pracovat v zájmu klientů. Nemám ráda diskuse na netu, protože je to nejjednodušší způsob jak někoho anonymně a zcela beztrestně pomlouvat. Vždy když mi někdo , koho zvu na seminář, řekne: já se podívám na internetu a rozmyslím se. Mám jen jednu odpověď, na našich oficiálních stránkách se dozvíte jen to co jsem Vám řekla, protože nemám co tajit. A všelijaké diskuse? Je to velmi jednoduché,když budu někoho chtít poškodit, sednu si k počítači a sama se sebou pod různými jmény mohu diskutovat až do rána. Když budu chtít společnost vychválit, mohu udělat to samé.-)) Nevěřte tomu co píše někdo o kom vůbec nevíte zda existuje. Pojeďte se mnou a poslechněte si lektora, který se Vám bude dívat do očí. A dívat se Vám do nich může protože má čisté svědomí.-)

Lucka | 23.08.2009 10:56
kontakt vysočina Spousta lidí zde má konkrétní dotazy jak využít služeb zfp. Mám dobrou poradkyni z Jihlavska.Takže Ti kteří to mají do výše uvedených kanceláří společnosti daleko, mohou využít jejích služeb. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. V případě zájmu o informace můžete volat na její telefonní číslo 728838823 s odvoláním na Lucku z Polné. Hezký den Lucka:-))

Honza | 29.08.2009 17:50
kombinace V ZFP jsem dostal možnost čerpat si za své smlouvy provize, tím mám poplatky na stavebkách podstatně levnější. A hlavně jsem se naučil těm produktům rozumět. Takže když za mnou a nebo do rodiny přijde pojišťovák,tak nenaletím. Mě už se to stalo a byl jsem rád že jsem školení byl. Zachránil jsem cca 120 000 Kč. Takže nejlepší je rozumět tomu sám a nechat si provize z vlastních programů, což není málo. Seminář můžu doporučit.

Jiří . | 30.08.2009 12:05
Poradce ZFP Asi je to o jednotlivých poradcích. O semináři mi řekl kamarád, byl jsem spokojený, udělal jsem si pořádek ve svých vlastních financích. Potom, ale kamarád odjel do zahraničí, a stará se o mne jeho nadřízený manažer ZFP a kdykoliv mi vyjde vstříct. Jsem velice spokojený a s ostatními pojišťováky se vůbec nebavím.

Hucker | 30.08.2009 21:45
ZFP . Mám v ZFP kamarády a jsou v poho.

Dym On | 30.08.2009 23:45
Pojištění u ZFP akademie Pracoval jsem jako klasický zaměstnanec, ale u ZFP akademie jsem dostal přílěžitost se postavit na vlastní nohy. Jestli si někdo myslí, že se dají peníze vydělat jednoduše, tak je na omylu. Člověk si, lae může vybrat jestli chce kariéru, kterou si opravdu tvoří sám a o v tom případě je ZFP přesně ta spolěčnost, která to nabízí. Osobně ZFP určitě doporučuji.

Mister | 04.09.2009 09:47
ZFP akademie - stát se úspěšným Doporučuji článek http://search.seznam.cz/?q=zfp+uspesnym ZFP akademie - stát se úspěšným

Karel Honzík | 05.09.2009 00:34
Perfektní poradce ZFP Dostal jsem od kámošky tip na chlápka co zprostřekovává úvěry. Byl jsem skeptický, protože už dříve jsem naletěl, ale u ZFP vše proběhlo O.K. takže doporučuji!!!

Milan Vějička | 08.09.2009 10:39
ZFP akademie je největší zprostředkovatel v ČR ZFP akademie má výborný program proškolení lidí tak ať pochopí jak správně zacházet s penězi. Jestli někdo říká, že to tak není tak je to 100% konkurence. Kdyby to byla pravda tak by dnes nebylo ZFP největší společnosti v oblasti penzijního připojištění, stavebního spoření, hypoték a finančních produktů pro rodiny v ČR. ZFP akademie uzavřelo přes 2 000 000 smluv !!! a pracuje pro něj několik desítek tisíc poradců. V ZFP má každý pracovitý člověk šanci.

Marta | 10.09.2009 17:09
Provize Nevěřila jsem tomu, ale přišlo mi na účet za moje smlouvy 23tisíc na provizích. To je skvělé!!!

Psohlavec | 10.09.2009 23:41
Osobní zkušenost Taky jsem se nechal pred nekolika lety zatahnout na tu prednasku. Uplne bych to ale neodsuzoval. Pojistovaka bych asi delat nechtel, protoze me na tom nic nepritahuje. Ten seminar me alespon donutil zamyslet se nad svymi penezi. Sice jsem zaplatil asi 2000, ale otevrel jsem si nekolik stavebnich sporeni na ruzne cleny rodiny, kteri by si je sami neotevreli a vubec ne jiz platili. Nejake procento mi za ty sjednane smlouvy vratili, takze se mi zhruba vratila ma investice a kazdy rok mi chodi statni podpory, takze nakonec vydelavam. Priznavam, ze zpusob podani byl takovy, aby to pochopil i ten nejvetsi primitiv, ale ta firma nabizi produkty renomovanych financnich ustavu, takze doufam nehrozi, ze by se o me penize staral nejaky Viktor Kozeny. Priznavam, ze kdyby se mi informace, ktere jsem tam dostal, dostaly ke me jinou cestou, asi bych na tom byl stejne. Kdo vas ale bude o necem horlive presvedcovat, aby z toho nemel par stovek? Priznavam, ze dal na to kaslu a sam nikoho o nicem nepresvedcuju, svuj cas radeji vyuziji efektivneji. Pro nekoho to ale muze byt urcite reseni.

Andrea | 18.09.2009 09:54
ZFP jak to je Jak to je? Zaplatíte si seminář ZFP Akademie, kde se dobře najíte a dozvíte se jak fungují finanční programy v ČR a jak je možné je propojit do kombinace. Poté se rozhodnete jak toho využijete. Jako samospotřebitelé máte nárok na provize z programů uzavřených u Vás doma. Můžete se také rozhodnout se jít cestou spolupráce a přivydělat, nebo vydělat si peníze. V každém případě se většině lidí seminář několikrát vrátí. Pěkný den Andrea K.

Mirek | 22.09.2009 18:28
Taky jsem byl na semináři ZFP Akademie Byl jsem taky na základním semináři. Je fakt, že jsem od tý doby narazil na dost lidí, kteří chtějí jen hrabat a je jim jedno kdo na tom pak bude bit. Na druhou stranu jsem narazil i na dost lidí, kteří se snaží jejich chyby nějak napravovat a šetří klientům každou korunku. Jako všude - je to jen o lidech a o štěstí, na koho narazíme(jako vždycky). V ZFP se snaží asi spíš naučit nějaký hrubý základy - hodí se to, třeba že člověk pak ví, na co se má ptát v infolince, rozumí nějakým termínům, ví, jak ty smlouvy pracují a co všechno se s nimi dá dělat, nebo jak mohou pracovat dohromady. Ukazují se jen konzervativní programy, z důvodu jistějšího zhodnocování (ale na úkor výše úroku). Ale tak to základní jistý by měl mít každý a kdo chce jít do rizika a zisků, má aspoň nějaký "jistý" základy :-) O možnosti výdělávání se baví jen v poslední hodině. Ta je hodně motivační a je prezentovaná tak, že každýho nakopne, že to chce taky. Většina lidí ale do 2 dnů vychladne a vrací se do svých životů. Když si ale odnesou v hlavě základní principy toho, co mají doma a jak z toho dostat víc, splnil ZS účel. Lektoři na ZS a dalších školení opravdu musejí vydělávat ty peníze(aritmetický půlroční průměr), kteří se prezenzují v poslední hodině,(a předtím ještě projít 3 z 5. jejich bloků akademií - lektorská je 4, řiditelská poslední) jinak by je nepustili lektorovat. Je fajn, že tam tedy nelezou nějaký teoretici. Nakonec jen 4-5% se rozhodne v jejich firmě pracovat, proto se museli zaměřit hlavně na lidi "uživatele". Ne všichni ti, kteří je na ZS pozvali, tak jednají. Jsem rád, že tu něco takovýho je, protože se vždycky učíme stylem "pokus a omyl", pokud nemáme v blízkosti někoho solidního, kdo by řek co a jak. Chodíme do práce většinou kvůli penězům, tak je fajn, že víme, do čeho je dáváme, jak nějaký k tomu dostat a co s nimi je a bude.

Jááááá | 24.09.2009 01:24
ZFP-je-super Dobrý večer. Zkušenosti se ZFP nemám. Společnost jako taková je v některých věcech solidní a nabízí každému člověku základní finanční gramotnost. A to tady hodně chybí. V první řadě nabízí možnost orientovat se v základních financích a hlavním posláním firmy je, aby byl v každé rodině alespoň jeden člověk, který bude kombinace nabízet. K tomu firma pořádá někdy na 11 místech v ČR vzdělávací semináře. Teprve po tomto semináři se účastník může na základních informací rozhodnout, jestli se bude dál vzdělávat a nebo využije služby zprostředkovatele ZFP. Ale ať se rozhodne jakkoliv, tak provize za uzavřené smlouvy dostane částečně on.Takže se mu malá část peněz vrací zpět do rodiny.Pokud si někdo stěžuje na jak vysoké částky mu byly uzavřeny smlouvy, tak potkal špatného finančního poradce. Zřejmě chtěl on sám na provizích vydělat co nejvíce a nemyslel na to, že to bude muset vracet. Já jsem seminář ZFP navštívila, uzavřela jsem si jejich programy( Kombinace ) což je v podstatě částečné rozložení finančních prostředků pro částečné zajištění všech etap života rodiny a s menším zhodnocením.Příspěvky do programů jsem si mohla vybrat podle svého uvážení, protože zprostředkovatel neznal moje finanční potřeby. A ještě jsem za to dostala nízké provize. Programy jsou to běžné, které přestává využívat většina rodin a normálně by provize dostal odborný finanční poradce. Dva roky už se o mě stará můj zprostředkovatel a když mu někoho doporučím dostanu zase nízké provize (z větší části) já. P.S. Minulý týden mě seznámil s novou informací co na nás zase ušili naši zákonodárci a pomohl mi tím,že mi včas zachránil spoustu peněz. Nedám na ZFP dopustit a chápu proč je v produkci jedničkou mezi zprostředkovatelskými společnostmi na trhu.

Evžen | 24.09.2009 11:55
Paráda Ahoj, ZFP je skvělá společnost, jel jsem na seminář s manželkou, já jsem zaplatil jenom 1500,- manželka nula, protože jela jako přísedící. Bylo to opravdu příjemný den, všichni se smáli a připadalo mi to bezvadné. Až bude důchodová reforma tak si všichni napráskáme kapsy, je pravda, že někteří tvrdí, že to bude jinak, ale já věřím ZFP. Můj sponzor je skvělý, pořád mi volá ohledně kombinace a kvůli smlouvě o spolupráci, manželka je ráda, že se o nás tak stará. Dnes jdeme uzavřít kombinaci našim, moc tomu nerozumím, ale věřím svému sponzorovi který to dělá už 3měsíce. Asi to budu taky dělat, protože sponzor si bude kupovat nové auto a asi to sype. Čím více budeme odkládat, tím více budou vyšší provize a tím si lépe zajistíme důchod a vůbec celkový život. Už se nemohu dočkat až to řeknu všem kamarádům. Až budu zkušený jako můj sponzor tak obejdu podniky. Potom mohu říct svému zaměstnavateli zbohem a nějakých 30 000,- měsíčně si může někam strčit. Těším se na spolupráci a především na klienty. Ahoj všem

Pavel | 27.09.2009 12:04
Diskuze Já tedy nevím. Můj kamarád už se mi 6 let stará o smlouvy co mám uzavřené a jsem v pohodě. Je mi jedno, že je ze ZFP, protože se mi o všechno dobře stará, já jsem maximálně spokojený, že nemusím nic dělat ;o)

Andrejjj | 27.09.2009 19:59
ZPF Seminář Včera jsem byl na tom semináři ZPF a bylo to super. Doporučuji všem!

Martin | 28.09.2009 17:02
Re: Produkty (poradce, 28. 9. 2009 14:36:28) To že jsou vyšší poplatky u stejné pojišťovny na přímo NEŽ přes ZFP toje jasné. Problémy jsou v tzv analýzách, protože hodně poradců ani produkty od pojišťoven sjednávaných přes ZFP ani nezná.

Tommy | 01.10.2009 08:38
ZFP akademie výhodné produkty ZFP akademie sice zprostředkovává produkty jiných bank, ale díky své velikosti a množství uzavíraných smluv se to klientům vyplatí a provizi neplatí klienti, ale banka. Vyplatí se to všem, protože banka ušetří na reklamě a klient na vlastním produktu, takže zfp určitě doporučuji.

poradce | 01.10.2009 13:47
Poradce Pro TOMMY - Je to trochu jinak, banka sice vyplatí provize, ale na poplatcích u daného produktu si peníze vezme zpět. Například u IŽP, jsou různé poplatkové struktury, např. počáteční jednotky jsou převážně určené na provize. Tak abych to vysvětlil, banka sice vyplatí provize externí síti, ale do dvou let klient tyhle provize zaplatí ze svého. Takže tvrzení, že provize zaplatí banka je polopravda, skutečnost je ta, že to zaplatí klient, teď je otázka kolik. Jestli chce finanční poradce svému klientovi ušetřit peníze, tak se vzdá částečné provize a to tak, že klientovi doporučí mimořádné pojistné a běžné pojistné využije především na pokrytí rizik Za služby se musí platit, je to oboustranný obchod. S tou reklamou to taky není pravda, banky mají více reklam než dříve. Na vlastním produktu klient může vydělat a nemusí, zaleží jakého finančního poradce potkáte.

Marťan | 05.10.2009 00:37
ZfP diskuze Konečně seriózní diskuze.

Roman | 09.10.2009 12:46
fin.poradenstvi vs. ZFP Dobry den, nedavno jsem byl na seminari a nyni spolupracuji dale. Muj sponzor, nedavno dokoncil vysokou a premlouval me skoro 2 roky. Hodne lidi kolem me rikalo ze ZFP je blbost atd a ja se toho nejak drzel. Nastesti me na ten seminar nakonec dokopal a dneska to vidim uplne jinak! A kdyz moji znami vidi, ze jsem tam byl uz i ja, tak ted jezdi se mnou :D Sponzor vydelava 100 000 mesicne a je fpohode. A podle me je velky rozdil delat ciste financniho poradce=chodit po lidech a uzavirat smlouvy anebo delat ZFP. Asi lidem pomuzete i kdyz jim "jenom" uzavrete smlouvy, sice casto nevi co plati, ale aspon spori. A vytriskate na provizich treba 100 000 mesicne. Kdyz pozvete lidi na seminar, taky muzete vydelavat a treba i vice! Ale aby muj sponzor vydelal 100 000 mesicne, tak mezi jeho zname, ktere pozval na seminar se rozdeli treba dalsich 300 000 na provizich a on ma odmenu od firmy z celofiremnich provizi treba tech 100 000 za to ze jim s tim vsim pomuze! TOMU RIKAM POMOC LIDEM!

Renata | 24.11.2009 14:15
ZFP akademie Dobrý den, se ZFP spolupracuji sice krátkou dobu, ale i tak jsem moc spokojená. Vydělávám na provizích, vůbec se nepředřu, je spokojená celá rodina i mí známí, myslím si, že je to jen o lidech. Buď člověk chce a maká anebo sedí doma v koutku a nadává. Mám skvělého nadřízeného a pokud chce někdo pomoct začít či pojistit, ráda všem pomůžu.Nikomu nic nutit nebudu, každý se může dobrovolně rozhodnout sám. Ale je rozdíl mezi tím, když Vám někdo v klidu pomůže s pojistkami a pak se o Vás stará anebo lítáte jak poš..po pojištovnách. 776 25 22 09. Renata

Jura . | 12.12.2009 19:13
Školení ZFP zajištění životních rizik Právě jsem přijel ze školení ZFP - Zajištění životních rizik. Jsem z toho nadšený, tolik informací so jsem se dozvěděl za tři hodiny a za sto pade ;) Super byla historie pojišťovnictví, pojmy, zajištění pojišťoven atd. Prostě doporučuji!!

poradce | 13.12.2009 14:14
poradce Spočítejte si vlastní kombinaci. Vezměte si tužku papír a kalkulačku. 1) Je potřeba zjistit a zároveň zahrnou veškeré poplatky st.sp. 2) Nakreslit si všechny stavební st.sp. 3) Musíme si určit jakou kombinaci využíváme, jestli dražší nebo levnější variantu. Při založení st.sp. musí klient zaplatit 1% z cílové částky. Za každý rok například u RSTS je celkový roční poplatek 331,- pokud se opět nenavýšil. Za prvních šest let klient u dražší varianty založí celkem 6 st.sp. Z toho celkem zaplatí 21* roční poplatek 331,- se rovná 6951,- První st.sp. je uzavírané na 150 000,- což znamená 1500,- poplatek u prvního st.sp. ostatní st.sp. se převážně uzavírají na 50 000,- což dělá 500,- na poplatku. Když si tyto poplatky za uzavření st.sp. spočítáme, dostaneme se celkem na 4000,-. Celkový poplatek za prvních 6let (za vedení a za uzavření st.sp. činí 10 951,-) Tak to pokračuje i v dalších letech. V sedmém roce sice dostaneme státní dotace 3000,- ale od této částky si musíme odečíst poplatky za nově uzavřené st.sp. a za již sjednané st.sp. tím se nám státní dotace snižuje na pouhých 514,-. Když si spočítáme počáteční ztrátu 10 951,- a vydělíme ji sníženou dotaci o poplatky 514,- dostaneme se na roky, kdy se nám počáteční a průběžné poplatky zaplatí. To dělá 21let a k tomu nesmíme zapomenout započítat prvních šest let. Takže na svém budeme za 27let. U levnější varianty je to zhruba za 13-14let. Pokud využíváme mimořádný účet na točení peněz, tak nesmíme zapomenout, že tím využíváme i běžný účet a ten zdarma není. Takže zhodnocení na mimořádném účtě nám kompenzuje běžné pojistné a to taky trvá.

poradce | 13.12.2009 17:40
poradce Když se na to celkově podíváme zjistíme že st.sp. z dlouhodobého hlediska jsou nevýhodné. Navíc státní dotace jsou podporované státem, ale pokud se státní dotace nevyužívají na bydlení k čemu jsou také určené, nemá stát důvod nadále produkt podporovat. Tím hrozí snížení už jednou snížených dotací. Motivovat lidi tím, že mohou mít státní dotace každým rokem fyzicky v ruce a utratit je za cokoliv, je přinejmenším hloupé. Kdo věří, že státní dotace budou ve stejné výši i v budoucnu tak je naivní. Stát škrtá co může a bude to mnohem horší a je to pouze otázka času, kdy se zaměří na statní dotace, které stejně neplní svojí hlavní úlohu. Problém se už několikrát projednával, ale vždy se to dalo k ledu. Státní dotace platí daňoví poplatníci a je to kolem 15-16miliard ročně, které by se daly mnohem lépe využít a to především v dnešní době, kdy se stát extrémně zadlužuje a potřebuje každou korunu. Kombinace nemá smysl a osobně nechápu její využití, ať počítám, jak počítám a to nebudu raději psát o životních produktech, které se využívají jako investice určená na důchod. St.sp. je dobré v případě úvěru. Tam problém nevidím.

David D. | 16.12.2009 23:54
O čem je ZFP Akademie? O čem je vlastně ZFP Akademie? Především o vzdělání. Ať o elementárním na základním semináři, odborném v akademii, manažerském v manažerské akademii, a především se je to výborný systém pro osobní rozvoj a růst člověka. Kdo nezažil a neprošel si tím, nikdy nemůže říci, o čem je kariéra v ZFP Akademii. Pěkný den David D.

Richard Mičaník | 18.12.2009 16:34
zfp diskuze Jsem rád, že tu tato diskuze je. Konečně se dozvím jak ZFP funguje a o čem je.Můj kamarád se tím zabývá, a docela dobře se mu daří. Já na to sice nejsem, ale myslím si, že to ZFP není špatná práce, pokud na to někdo je.

Michal | 22.01.2010 16:52
ZFP je super ZFP akademie je super! Zařídil jsem si kombinaci, a po šesti letech mi začne fungovat, protože budu mít souběžně 6 stavebních spoření. Místo 3000 z jednoho stavebka budu dostávat 10 000 z několika produktů. Školení bylo také fajn, dozvěděl jsem se na něm všechno co jsem potřeboval, otevřeně a nic důležitého nebylo zatajeno - seriózní jednání s klientem. Doporučuji jít na seminář, a založit si kombinaci, a nejen sobě, ale celé svojí rodině!! A kdo si myslí že to tak není, máte smůlu, budete z diskuze smazáni :-))

Michal | 27.01.2010 09:20
St. sp. x 6??? Založím si 6 stavebních spoření, a z každého každý rok vyberu státní subvenci 3tis. Kč. Než je vyberu musím zaplatit 500,- Kč za založení smlouvy a 300,- Kč každý rok za vedení smlouvy. Za 6 let trvání smlouvy jsou tedy náklady na tuto smlouvu 500 + 6 x 300 = 2300,- Kč. Mám tedy šest stavebních spoření a každé mi ročně přinese zisk 700,- Kč. Vydělávám tedy za to běhání celých 58 Kč měsíčně a to se "vyplatí"! ZFP forever

Michal | 28.01.2010 19:24
6 stavebek "Založím si 6 stavebních spoření, a z každého každý rok vyberu státní subvenci 3tis. Kč" Chyba, vyberu jen z jednoho, ne každý rok z každého, 3000 dostanu jen na jedno stavebko, na ostatní nic. ZFP je prostě super!!! Založím kombinaci i babičce, zítra jdu k ní.

Marta | 11.03.2010 16:22
finanční vzdělanost Dobrý den,ráda bych přispěla svojí zkušeností se ZFP.Byla jsem na základním semináři asi před dvěmi lety,pravděpodobně nebudu usilovat o nějaký profesní postup v této společnosti.Vím,že kdo pro ni pracuje,slušně vydělává.Jenže nic není zadarmo,kdo si chce rozšířit a udržet klientelu,musí tvrdě pracovat.Pro mně je přínosem,že jsme si v rodině dali do pořádku všechny pojistné smlouvy,stavební spoření atd.Už se mi také nestane,že zástupce ČMSS mě přesvědčí o navýšení cílové částky,dostane za to 3500,-Kč a já pak zjistím,že to bylo zbytečné.Přeji všem štěstí na dobré poradce.

Pavel | 15.04.2010 14:28
Katka Já si třeba spořím prostřednictvím různých investičních společností. Je to úplně stejné, jen s tím rozdílem, že peníze nejdou ještě přes pojišťovnu, která si také nemalou část vezme, takže celkový výnos je mnohem vyšší, což předpokládám víte. Já jsem odpověděl, takže čekám tedy odpověď od Vás. V čem je proto výhoda spoření do pojistky? Díky

Katka | 21.04.2010 15:28
Pavel Dobrý den, Vy si třeba spoříte prostřednictvím různých investičních společností - fajn, je to Vaše volba, ne každý z běžných lidí tomuto rozumí. A opět se budu opakovat a asi už naposledy: KAŽDÝ VYŽADUJE NĚCO JINÉHO. Když mám 2 malé děti a chci zajistit rodinu, kdyby se semnou něco stalo, nebo chci zajistit sebe - uzavřu si životní pojistku. Nevím, co je na tom nepochopitelného. Pokud chci spořit formou stavebka, penzijka, životky, investičních fondů - nechť si spořím, jak uznám za vhodné a jak to moje finanční a životní situace vyžaduje. Tím končím :-)

Pavel | 21.04.2010 15:41
Katka Mě jen zajímalo, jestli sama víte, že pojištění nemá se spořením v podstatě nic společného. Tedy pokud nejde o provize apod. Zajištění samozřejmě ano, ale spoření opravdu ne. Ale co jsem si teď zjišťoval, tak zfp snad ani nespolupracuje s žádnou investiční společností, takže teď už to chápu:-) P.S.:pokud člověk rozumí investičnímu životnímu pojištění tak musí rozumět i invetičním společnostem;-)

Katka | 21.04.2010 19:38
Učím se rozumět Pavle, vidím, že si tu krásně píšeme, tak mi klidně pište na mail:-) Já se učím rozumět finančním věcem a netvrdím, že všemu rozumím, ráda se poučím od chytřejších. Jen to beru za sebe, jak jsem to doposud pochopila já - možná dobře, možná špatně. Ale nevím, proč by nešlo spořit na životce, když tam budu mít vyšší úrok, než kdekoliv jinde na běžných spořicích účtech (nebavím se o termín. vkl. apod., protože chci mít v případě potřeby své peníze k dispozici) U investičního ŽP člověk (bavím se o spotřebiteli = normálním člověku ne o poradcích co uzavírají smlouvy) nemusí nic vědět o investičních fondech. Jen si určí jak ŽP alokovat a pojišťovna investuje za něj - předpokládám že tam investují lidé, kteří tomu rozumí mnohem lépe než běžný člověk. A možná se pletu, ale když tomu nerozumím a chci jít do invest. fondu, musím zase platit někoho, kdo mi poradí, páč já jako normální člověk, který má rodinu a svou práci nemám čas zabývat se investicemi a akciovým trhem. Pěkný den:-)

xxxxx | 14.08.2010 11:42
zfp akademie a já Hezký den, Já mohu říci jen jediné. V ZFPa jsem již dva a půl roku a vydělávám více než 100tis/měsíčně a nic lepšího jsem nepoznal. A dluhy? Ty si lidé dělají sami né akademie zaně. Já jsem bez dluhu a to mám koupený dům i auto ( díky spolupráci s akademií ). Ono je to vždy totiž o lidech a né o společnostech. ZFPa je to nejčistčí co jsem kdy poznal!!! A když má někdo problém tak ať má, ale my co problémy nemáme máme peníze a vědomosti. A navíc něco v životě dokážeme. A vím očem mluvím, protože dříve jsem podnikal v jiných oborech. A největší alibizmus je nechat se zaměstnat, ale nadruhou stranu díky zaměstnancům my co podnikáme nemusíme platit skoro žádné daně :-) ! Hezký den.

ZFPha | 14.08.2010 12:22
ZFPha Tak když vyděláváte více jak 100tis. Tak se podepište. Je zajímavé, že lidé ze ZFP tvrdí kolik nevydělávají, přitom mají dluhy. Když je to tak čisté jak tvrdíte, tak proč se lidé soudí a odchází??? ZFP vyplácejí almužny, jak tam může někdo vydělávat? Jak dlouho jim to vydrží? Spoustu lidí vydělávalo a dnes dělají pro konkurenci kde jsou vyplácené daleko vyšší provize.

xxxxx | 14.08.2010 14:12
zfp akademie a já Hezký den. Já zde nejsem abych se hádal. To jestli se někdo soudí (nevím s kým) že má nějaké dluhy tak je pořeba se ptát proč ty dluhy si udělal. pokud si bere někdo nějaké závazky, které nemůže ustát je to jeho hloupost. A podepisovat se nebudu nemám zapotřebý nějakou publicitu. Spíš se divím, že sem píší lidi stylem "někdo, někde, něco". Nevím otom, že by někomu akademie udělala dluhy za těch 15let a nebo snad akademie za někoho podepsala nějakou úvěrovou smlouvu a závazek na někoho hodila? To je snad na hlavu postavené. A také je divné, že sem píší lidé, katří s akademií nemají nic společného a nebo se nedostali v akademii nikam dál než na základní pozice. A vědí vše co a jak. Tak pokud by to nefungovalo tak tu nejsme 15let a nemáme akreditaci od MŠ. A, že provize jsou jinde větší je možné, ale já nejsem zlatokop, katerý má v očích jen dolarovky a nic víc. To je totiž i neetické. Hezké odpoledne.

jarda | 14.08.2010 19:13
Realita bez příkras ad 14.8 14.12 - soudy běží, a žaluje firma a její spolupachatelé své jimi zneužité podvedené a okradené spolupracovníky na Slovensku, řeší to všechny dostupné orgány v oblasti organizované kriminality. Požadované peníze mají samozřejmě jako vždy majitelé a organizátoři těch podvodů /paragrafy 209 a 250 TZ 140/1961 Sb./ Píší tu i lidé, kteří byli v řiditelských pozicích, a i tak podvedeni, okradeni a vyhozeni majiteli a jejich nohsledy. A mamon je zjevný zjevně u těch, kteří tyto podvody proti spolupracovníkům, proti partnerským firmám a proti zákonům slepě obhajují. Podotýkám, že propagace trestné činnosti je samozřejmě také trestným činem... Kombinace je kaput, STSP... třeba doopravdy umět číst, psát, počítat, ale především přemýšlet a sledovat obor. Analýza, syntéza, finanční plánování - to nevzdělaní bouchači nějak "nestíhají".

zfp akademie a já | 14.08.2010 19:41
ZFPha Hodně staré argumenty.Jste neskutečně hloupý člověk. Raději si zjistěte pro koho to vlastně děláte.

NATIA | 15.08.2010 22:58
parodie http://www.finexpert.cz/default.aspx?server=1&article=21522

ZFPtra | 16.08.2010 08:41
nevýhody prace pro zfp 1. smlouva o obchodnim zastoupeni, likvidujici prava jednotlivce, zakazujici jakoukoliv jinou praci 2. zavislost na sponzorovi 3. uzavirani smluv podle zfp a zadne jine viz zfp sekta na seznam.cz

Petr Dvorak | 16.08.2010 21:13
Jaka bude provize Jaka bude ma vyse provize u ZFP, kde mam zakladni skoleni, kdyz zridim hypoteku ve vysi 3M? Muzu ji vubec zridit? Pripadne jak velky rozdil v provizich bude pokud bych mel dalsi skoleni na moznost zrizovani hyppo? Zajima me vyse provize za hyppo 3M se zakladnim skolenim. Diky.

jarda | 17.08.2010 20:31
hypotéka Byl jsem lektorem pro Kombinovaný hypotékární program, uzavřel jsem jich několik - i pro svoji dceru, provizi jsem rok nedostal a musel jsem ji tvrdě vymáhat, takže jsem na ten program následně neměl peníze, a ta "firma" tento program prostě zrušila. Proč si nenajdete firmu, která se doopravdy věnuje finančnímu poradenství ? Proč musíte jít k té zdokladovaně /informace na netě/ nejhorší firmě, ktará jednak platí málo, někdy nic, a řádí v ní často i nevzdělané individua bez maturity a někteří i s celkem jinými cíli ? Tomu se doopravdy nedá rozumět.

martin | 18.08.2010 19:06
ale tak to neni nejake fin. planovani a nejake trapne analyza na co to je?? stejne vetsina lidi ani nevim co chce...tak co jim chcete planovat, kdyz se jich zeptate a oni sami nevi co chteji, at si odkladaji penize,a az budou vedet vice,tak at se potom neco resi,ale dulezite je aby clovek neco mel nasporeneho

Jirka | 18.08.2010 19:22
Jirka Ach jo. Tady někdo neví co je plánování.

Lubin | 21.08.2010 01:57
naplánovat se zfp Zfp vždy poradí jak se zbavit peněz díky pojištění atd. Podstatou, ale není jestli to potřebujete, ale jestli na tom pojišťovák ze zfp vydělá. Je to logické, protože peníze májí z toho kolik přinesou do sítě mlm.

Jirka | 21.08.2010 10:43
Pro Martina Analýza je pomůcka k plánování.Člověk neví co chce a proto se mu musí v tomto směru pomoct. Je důležité si budoucnost naplánovat, pokud se spoří naslepo nebude to ani na chleba. Klientovi by se mělo vysvětlit a zároveň spočítat kolik bude potřebovat pokud nastane pojistná událost. Je dobrý i vysvětlit inflaci a jiné negativní dopady, které ovlivňují kapitál. Něco naspořeného nestačí. Díky životnímu plánování klient pochopí co musí mít a navíc dojde k tomu co vlastně chce.

Ondra | 22.08.2010 09:23
ZFP plánování Důležité je, ať si alepson neco spoří. A jsou za to pěkné provoze ;-)

Jirka | 25.08.2010 16:31
Ach jo Včera jsem potkal klienta, který dává do IŽP 10 000,- měsíčně. Nejhorší na tom je, že si celej život spořil a teď to vloží do IŽP do počátečních jednotek, které jsou určené na provize. Měl to sjednané na 35let,o to jsou provizní náklady vyšší. Klient vydělává 18 000,- hrubého a pojistné musí snížit na 500,- takže se mu zdaleka nikdy nevrátí peníze které tam dal za první dva roky. 240 000,- bude fuč, tak tomu říkají skvělá investice. Kdyby peníze investoval např. do OPF zaplatil by provizní náklad 2 400 - 12 000,- podle druhu investice.

Filip Kos | 28.08.2010 15:50
ZFP alias zprostředkovatelská firma Poliak mám několikaměsíční zkušenost s působením jako "finanční poradce" u této společnosti. Byl to pokus o výdělek při studiu na VUT. Moje časté otázky ohledně principu Kombinace byly ze začátku obývány zažitými frázemi. Postupně, když jsem získával přehled o jednotlivých produktech a tyto otázky jsem více specifikoval, zjistil jsem, že je to postaveno pouze na množství uzavřených smluv. Nikoho nezajímalo, co konkrétní produkt konkrétnímu člověku přinese. Důležitý bylo jen uzavírat smlouvy na vysoký částky- nejlíp stavebka (aspoň na 300 kKč), KZP a PDÚ (penzijka jsou na "hovno", je z toho málo a platí se postupně). Náš "manažer" pouze sledoval, jestli máme dost lidí v seznamu na oslovení a kolik jsme jich už oslovili (aspoň tři denně).V okamžiku, kdy jsem toto zjistil a zeptal jsem se kolika lidem ta kombinace už funguje, neodpověděl mi nikdo, až mimo schůzi jsem se dozvěděl od člověka na pozici 4, že nikomu. Tato informace byla poslední, kterou jsem od ZFP akademie dostal. Kamarád, kterej mě do tohohle dostal a kterýho do toho přivedl jeho soused přišel o dost peněz na různých poplatcích za zřizování st. sp., vedení účtů a pod. Mě před měsícem vypověděli následný smlouvy u Reif. st. sp., navzdory tomu, že jak nám tvrdili na semináři, má ZFP exklusívní smlouvy se všemi zastupovanými bankami a toto prostě není možný. Pár lidí se na tom dost napakovalo, ale to je "kouzlo" MLM. Já jim ty peníze nezávidím, jem nemám zapotřebí vydělávat na oblbování a v podstatě okrádání vlastní rodiny a kamarádů na kterým je tento systém založenej. Stejnou zkušenost mám i s firmou OVB allfinanz. Můj do té doby kamarád mě jako naprostýmu laikovi nakecal takový nesmysly a já nic netuše mu to sežral v domění, že on to se mnou se myslí dobře. Nakonec ještě jeden za vše vypovídající fakt. ZFP původně neznamenala poradenství, ale zprostředkovatelskou firmu poliak.

Van Helsing | 30.08.2010 00:45
Pomoc při investování s Brokertrade Na emailu brokertrade.sos@cen­trum.cz nabízíme pomoc při investování s touto společností, tak aby nedošlo k defraudaci klientských účtů. Pokud klient dodrží zásady uvedené v našem návodu zajistí si kontrolu nad svým účtem a zamezí pokusům o defraudaci svého čtu ze strany pracovníků Brokertrade

Pavel | 30.08.2010 21:56
Pro pana „poradce“ Velmi mě zaujaly vaše příspěvky v této diskuzi, obzvláště ten s „Katkou“. Pokud zde ještě někdy zavítáte, tak bych rád znal váš nevýhodný výpočet kombinace. Jsem již několik let klientem ZFP Akademie a postupně prociťuji. Děkuji. Zde můj mail: paulesk@seznam.cz

pepino | 02.09.2010 21:45
Dotaz na PDU Mohl by mi prosím někdo vysvětlit jak vlastně funguje program danových úlev ? je pravdivý sazebník k tomuto programu kde se například konečná naspořená častka násobí koeficientem ,který se získá podle vstupního věku a délce spoření ?

Poradce | 05.09.2010 13:11
Pro pepino Např. 81PDU je vlastně KŽP z kterého nemůžete vybírat a z kterého můžete uplatňovat daňovou úlevu. PDU je drahý program, po uplynutí 10let se teprve poplatky snižují. Koeficient slouží pouze pro předpoklad, že bude pojišťovna připisovat zhodnocení nad technickou úrokovou míru, která činila pro PDU 2,4%. Ani tohle zhodnocení není čisté, musíme si od daného procenta odečíst poplatky. TUM totiž nezhodnocuje naše vklady, ale rezervy – vklad který je snížený o dané poplatky. Dnes jsou programy z kterých můžete uplatňovat daňové úlevy, vybírat své vklady za minimální poplatky. Peníze máte kdykoliv k dispozici. Přesto daňové úlevy nedoporučuji. Má to své nevýhody…

Clint | 08.09.2010 08:47
ZFPA.EU - zkušenosti! Ahoj všichni, jak to tady pročítám, názory se různí, přidám vám svůj poznatek a zkušenosti. Firmu jsem opustil na pozici 5, prošel jsem si všechny certifikáty, měl jsem jít dokonce lektorovat. Bohužel až postupem času zjistíte, jak je firma zaměřená, jak je důležité využít nadšení jedinců ze základního semináře atd... Všichni to nažehlení a dobře vypadající pánové a dámy, které potkáte na seminářích, usedající na parkovištích do luxusních vozů na leasing mají za cíl rozšířit si skupinu, tým lidí na úkor kvality služeb a produktů. Svoje růžové brýle jsem již sundal. Popravdě, měl jsem je sundat mnohem, mnohem dřív... Ještě teď pociťuji dluhy smluv. Takže, pokud vám mohu poradit - zapomeňte na snadné zbohatnutí, na bezproblémové vydělávání peněz. Co se týče smluv jen pro rodinu - je to třeba zvážit. Ve valné většině se ruší stávající smlouvy jen proto následnou provizi z nové, méně výhodné, či dražší smlouvy. Nechat si poradit od finančního poradce, který má za sebou pár školení a je podporován zkušenějším, mazanějším nadřízeným, který z něj a potažmo i z vás profituje je hazard. Clint

Poradce | 08.09.2010 18:51
Clint Co budete dělat? Nechcete v tom pokračovat a raději dělat pro společnost, která Vám zajistí kvalitní a vysoké provize? Žádné oblbování, ale kvalitní práce?

kendas | 09.09.2010 21:38
lepsi spolecnosti? a muzete aspon jmenovat nejakou spolecnost vyplacejici vysoke provize a lepsi servis??jmenovite prosim...12 ja si porad nemuzu pomoci, ale fylozofie spolecnosti je v dnesni negramotne spolecnosti parada...ktere spolecnost tady tohle nabizi? ktera spolecnost se zabyva vzdelavanim sikore verejnosti v oblasti financi?

Poradce | 10.09.2010 13:58
Poradce Milí pane, jde vidět, že nemáte žádné zkušenosti. Dnes se můžete i jako jednotlivec dostat na 130% z ročního pojistného, pokud máte lidi, můžete se dostat i na 160%. Na které pozici v ZFP dostanete takové provize za IŽP? Na pozici 8,1 v ZFP je kolem 100% z ročního pojistného, navíc se provize rozděluje na dvě části. Jinak existují společnosti na bázi MLM, které vyplácejí přes 100% a hned, žádné šplhání. ZFP dělá kvalitní servis? Tak nám napište jaké nástroje pro kvalitní serv. využíváte.Co tak investice, kolik dostanete v ZFP? Lépe informovaní poradci se dostanou v klidu nad 70% z poplatku. Chápu, je to až nemožné, bohužel je to nemožné pouze pro lidi, kteří mají vymyté mozky. Co ZFP učí????????Prosím, to mi musíte vysvětlit.

jarda | 10.09.2010 15:25
lepsi spolecnosti? (kendas Kterákoliv jiná, hodnocení a zkušenosti jsou na netě. Nejde o vzdělávání, ale o matení pojmů, a o zneužití pojmu "akademie". Jde o jednoúčelové a matoucí kursy s cílem urychleného uzavírání pojistných smluv a tzv. "kombinace", která je nefunkční a žije z ní sponzor, a ti nad ním. Časem je dotyčný poblázněný adept vyhozen tak, jako desetitisíce naivních důvěřivců před ním, ty "fylozofe", ani ten pojem neumíš napsat správně, zjevně patříš do zájmové oblasti této "akademie"... raději si dokonči základní školu, potom střední, a potom VŠ ekonomickou, a pak se začni bavit s lidmi o jejich financích. Po praxi v daném oboru.

Poradce | 10.09.2010 16:47
Poradce Milý Martine, jestli nechcete dělat kvalitní práci, tak jsou Vám životní plány opravdu k...

Miloš | 15.09.2010 11:50
Vidina bohatství Před upsáním se ďáblu jsem si o společnosti ZFP akademie přečetl nemálo článků, BOHUŽEL jsem jim nevěřil. Až má vlastní zkušenost mi otevřela oči, co ta "slavná" ZFP vlastně je. Cílem této společnosti rozhodně není prodávat klientům kvalitní produkty, ale vydělat co nejvíce peněz! Jejich psychologie prodeje je však zvládnutá do posledního detailu - dají lidem vidinu bohatství a ti pak uzavírají pro klienty naprosto "šílené" smlouvy. Samozřejmě jsem si prošel i několik školení a musím říct, ze začátku jsem z toho byl naprosto unešen - všude honosně oblečení lidé, drahá auta, atd...avšak místo toho aby poskytovali informace o produktu, tak nám spíše vysvětlovali jak vyplnit pojistnou smlouvu. Jak může dělat finančního poradce někdo kdo má "vystudovanou" základku či učnák??? A takových lidí tam je nemálo!!! Nebudu tu hanit ZFP, ale sám sebe, neboť jsem jim to sežral s navijákem i já :-(

Zábava | 16.09.2010 06:48
Zábava Potrefené husy se vždy ozvou.Je zábavné si tu číst negativní,či dokonce hanlivé články na tak úspěšnou společnost.Jen tak dál dámy a pánové.Bohužel závist a konkurence tu bude vždy a vždy bude toto činit,ale jen ty nejsilnější to nemůže vůbec ohrozit a to je právě ZFP akademie a.s.Přeji hezký den

Poradce | 16.09.2010 08:33
Poradce Tak proč odešlo tolik úspěšných lidí? Úspěšná společnost? To možná byla, kdy ještě nebyla kombinace profláknutá. Prostě je to neudržitelné, buď se bude dělat kvalitně nebo tady společnosti nemají co dělat. Na českém trhu jsou další společnosti, které podnikají v rozporu ze zákonem, ale dlouho se to tolerovat nebude.

Martin D. | 16.09.2010 12:51
Pro všechny co haní ZFPakademii Vážení, pečlivě jsem pročetl vaše komentáře a námitky. Se společností ZFPakademie spolupracuji docela dlouho. Pokud se vaši sponzoři zajímali pouze o to, kolik máte lidí ve svém Jmenném seznamu, tak jsou to s prominutím "prasata" která tímto přístupem společnosti akorát ubližují. Jsem velmi vděčný za to, že je moje sponzorka nejpoctivější člověk, kterého jsem kdy poznal a na prvním místě je u ní a samozřejmě i u mě kvalitní servis přesně na míru klienta. Přijde mi to, jako by polovina lidí co sem píší nezvládli zkoušku z Kombinace a proto od společnosti doslova utekli. Vám co jste "zadluženi" bych rád vzkázal, pokud jste takoví, s prominutím "pitomci", že si nedokážete spočítat ani kolik budete muset zaplatit, pokud si půjčíte a kolik si vyděláte tak sem laskavě nepište. Ubližujete tím potencionálním klientům a kolegům ZFPakademie. Těm zlatokopům co sem píší vzkazuji, pokud jste se nechali zaslepit kvantitou peněz a zapoměli jste na kvalitu o kterou jde společnosti ZFPakademie především, rezignujte, taktéž škodíte klientům, spolupracovníkům a především vašim podřízeným. S přáním hezkého dne Martin D.

poradce | 16.09.2010 19:50
poradce Tady nejde o to jak to vnímáte, ale o to co se děje. Doporučuji si zjistit informace o tom, co se to vlastně v ZFP děje. Pan Jaroslav Jedlička by Vám řekl víc. Je zajímavé, že ho ještě neznáte. Jednou všechno pochopíte.

Janča | 18.09.2010 19:09
Janča Pozor, nevím jestli to dělá celá společnost, ale už jsem měla možnost potkat dva zprostředkovatele ze ZFP, kteří doporučovali stavební spoření zrušit a peníze investovat do životního programu. A začínají klientům tvrdit, že se už zaměřili na kvalitu. Už prej:-)))

Jakub N. | 21.09.2010 17:11
ZFP ?? Letíme s Rodinou Ná úvod mé reakce chci uvést, že rozhodně nejsem od konkurence. Tento obor mě absolutně nezajímá a nikdy nezajímal. Absolvoval jsem základním školení společnosti ZFP. Shrnuto a podtrženo: - Klasický výplach mozku. I známější letadla mohou závidět. To, že to děláte pro svojí rodinu zmíní skoro každý přednášející tak jednou za 2 minuty. - Jejich lidé jsou zfanatizovaní a o finančním poradenství většinou nic nevědí. Zato vědí jak hrát na city a využívat přátelských vztahů. - Slibují hory doly, ale ve skutečnosti jediné co nabízejí, jsou standardní produkty (stavební spoření, penzijní ppojištění, atd.., kterým řikají jiným jménem "KOMBINACE". Gratuluji zakladatelům společnosti k úspěšnému podnikání a k úspěchu, kterého dosáhli. Všem lidem doporučuji, aby si přečetli nezávislé testy finančních poradců a hlavně nepodepisujte nic jen tak!! Jakub N

martin | 23.09.2010 00:00
for janca na zivotni pojisteni? asi to nebude myslene na bezny ucet, ktery je vysoceni zatizeny poplatky,ale spise na mimoradny ucet

Pavel | 23.09.2010 11:22
to: martin Ale pořád je to pojištění...

Poradce | 23.09.2010 16:13
Pro Martina Asi myslíte mimořádné pojistné. Jenomže aby jste mohl využívat mimořádné pojistné, musíte mít běžné pojistné, které je extrémně provizně drahé. Zrušit st.sp. a založit místo toho IŽP, je opravdu hloupé. Nemá to logiku.

domino | 23.09.2010 18:14
Dotaz na PDU mohl by mi někdo prosím říct jestli je PDÚ aspon trochu výhodné pokud na něho budu spořit nějakých 40 let po 500 kč měsíčně ?podle sazebníku to vychází docela dobře ,ale nevím nic podrobně.

Janina | 23.09.2010 18:51
domino Např. 81PDU je vlastně KŽP z kterého nemůžete vybírat a z kterého můžete uplatňovat daňovou úlevu. PDU je drahý program, po uplynutí 10let se teprve poplatky snižují. Koeficient slouží pouze pro předpoklad, že bude pojišťovna připisovat zhodnocení nad technickou úrokovou míru, která činila pro PDU 2,4%. Ani tohle zhodnocení není čisté, musíme si od daného procenta odečíst poplatky. TUM totiž nezhodnocuje naše vklady, ale rezervy – vklad který je snížený o dané poplatky. Dnes jsou programy z kterých můžete uplatňovat daňové úlevy, vybírat své vklady za minimální poplatky. Peníze máte kdykoliv k dispozici. Přesto daňové úlevy nedoporučuji. Má to své nevýhody…

Janina | 23.09.2010 18:53
Janina A co tak započítat inflaci. Vy budete produkt platit 40let? Tak to Vám držím palce.

Martin | 23.09.2010 20:49
ZFP v praxi Přidám svůj názor. Nejsem v zfp ani jsem tam nikdy nebyl. Podle mě je zfp skvělý systém pro lidi, kteří jsou hodně nahoře a nemají svědomí. Ta myšlenka je jednoduchá, něco platit musíte, tak si to založte u nás a ještě dostanete provizi. Třeba se dostanete ještě na někoho z rodiny a vyděláte víc. Když to tak dělají stovky a stovky lidí tak vedení společnosti se má opravdu dobře. Ale upřímně lituji ty lidi, kteří si dané smlouvy platí v přesvědčení, že jsou výhodné, skvělé atd atd. Bohužel až za několik let se přesvědčí o pravdě, která jim samozřejmě nebyla řečená. Samozřejmě to všechno zní moc pěkně pro lidi, to myslím umí dobře lákat neustále své ovečky. Takže jestli si někdo platí smlouvy od zfp a chce je platit i nadále, tak hodně štěstí:-)

stepa zfp | 23.09.2010 22:16
internet je zumpa Dnes profesor na přednášcce mluvil o čerpáni informací. z knih, internetu apod... A jednoduše pravil: ,,internet je žumpa,,!! A i tahle diskuze, jak si uvědomuji, bude to samé

jarda | 24.09.2010 21:29
ad "žumpa" Štěpa, asi se osobně známe i z Francie... takže v ZFP nejen že není žádný profesor, ale i ti vzdělaní VŠ byli znechuceni nevzdělanámi "majiteli" a "odejdeni", preference mají především nevzdělaní, a pokud mají blízko ke psychopatickým excesům "majitelky" - tak jsou vítáni ve firmě. Ideální je IQ pokud možno pod 80, aby nebyli nad IQ majitelů... a o představenstvu raději ani nemluvím. Ta zachycená mailová komunikace o likvidaci řiditele na pozici 8 spíše nasvědčuje o tom, že jdfe o komunikaci asi mezi "teplouši", protože tak komunikují, a kdo je tam dosadil ? Neschopná "sestřička" a "jelimánek" ? Je to i na netě,,, zjevný "vesnický" hnus. . Pokračují soudy v SR proti podvedeným a okradeným licencovaným spolupracovníkům na téma peněz, které mají samozřejmě majitelé a jejich nohsledi, i Ty ? Jde o podvod proti zákonu 43/2004 Z.z. a dlužnou sumu Slovensku ve výši 100 000 podvodně uzavřených smluv pod pokutou za jednu ve výši 20 mil, Sk... vynásob a zjistíš, že firma nejen že nic nemá, ale "majitelé" budou jěště dalších 10 000 roků chodit po kanálech, pokud dožijí, a ani tou prostitucí a kuplířstvím tolik nevydělají...

stepa zfp | 25.09.2010 13:18
pro jardu Taky jsem tím myslel přednášku ve škole na VŠ! ne přednášku v ZFP:-D Schválně jsem se díval na ty ,,nevzdělance,, v představenstvu, vždyť z 9 lidi jsou 3 vysokoškosky vzdělaní...ale vy by jste chtěl aby byli úplně všichni, nejméně se 3 tituly...

vašek | 25.09.2010 21:53
zfp exekuce Utekl jsem, už dávno, protože to byly jen lži a zlodějina.Teď po 3letech poslali informativni dopis, že mám vrátit provizi a po tom hned dopis exekuce a vraťte do 30 dnu nebo soud. PARÁDA

jarda | 26.09.2010 08:27
stepa zfp, 25. 9. 2010 13:18:47 No proto, už jsem se začal divit. Na VŠ přednáší přeci jen z docentského místa, a ne i bez maturity... Vzdělání je i tak jen jedna stránka problému. Pokud jde o empatického citlivého člověka, který na sobě pracuje a studuje, tak může dosáhnout v jednom oboru i potřebných kvalit, ale trvá to. Nejde pouze o několik sobotních manipulativních seancí. A to představenstvo - co k tomu dodat, vesměs je znám osobně, alespoň ty "služebně starší", a ti novější si udělali renomé doopravdy odstrašující tím negramotným naháněním řiditelů, těmi změnami ve smlouvách o OZ, tou podporou organizovaného podvodu na Slovensku... a přeci jen, jde o vysokou specializaci, ke které je třeba vysoká odbornost řízení, a ne jen třeba například servilní strachopudi do počtu a chtivost po provizích spolupracovníků. ad vašek, 25. 9. 2010 21:53:25 - pošli mi mailem odscanovaný doklad, pomohu gratis obratem

Janulea1 | 30.09.2010 11:45
Proč ta kritika? Je zvláštní číst níže uvedené příspěvky, neboť mě překvapuje, jak může být někdo tak kritický, když toto školení ani nenavštívil a produkty ZFP nezná. To můžou být jedině lidé od konkurence nebo ti, co nechápou, že situace je v naší zemi velmi vážná. Společnost ZFP informuje veřejnost o této situaci a nutí ji si vytvářet rezervy nejen na dobu pozdního stáří, ale i během života. Lidé si zapomínají tyto rezervy tvořit a neustále si půjčují až se dostávají do nemalých obtíží a pastí.ZFP nenabízí pouze informace, ale i možnost si vzít provizi, kterou nikdo z konkurenčních firem nedává.Upřímně si myslím, že je to trumf, který ZFP má a bohužel geniálním myšlenkám se neodpouští, proto ta velká kritika. Nebojte se tento seminář navštívit a udělejte si vlastní názor.

jarda | 30.09.2010 12:00
re : Proč ta kritika? - Vazalové ? Je zvláštní spíše to, že zjevně nechápete, že tu píší i podvedení a okradení i řiditelé a lektoři dotyčné firmy, jako i třeba já... a že nechápete, že jde i o podvody a o zločinecké řízení firmy, že jde i o trestní stíhání těchto na základě několika paragrafů trestního zákona, že na Slovensku v podstatě skončili... Protože firma vlivem zjevné chamtivosti nejen na Slovensku v podstatě zkrachovala, protože sebedestrukce ze strany majitelů a takzvaných „sedmi statečných“ násilně ukončila činnost zakladatelů, garantů a lektorů firmy a licencovaných spolupracovníků, a nepomohla ani likvidace kritiků nezákonné a podvodné činnosti firmy na netě /maskují už i ve vyhledávači Google spojení pojmů ZFP a podvod, takže stačí dát jen iniciály firmy... a ani vyhrožování zastrašovací firmou „v.o.s.“, která ani neodpoví, jako tato firma – díky. .Pozornost nejen netových robotů byla nasměrována.../ Na nepřeberném množství multiplikativních www stránkách /třeba zvrchu, //www.zfp-poliak.cz/kontakty.html/ jsou zase a pouze jen balamutící informace a bez mailů... protože se bojí, a mají proč. A to infantilní chvástání se „prominentů“ ze dne 9.9.2010 v situaci, kdy všichni nejen ve firmě vědí o jejich podvodech, o jejich dluzích a jejich trestních stíháních – doopravdy dětinské. K pojmu "vazal" více třeba i na //cs.wikipedia.org/wiki/Vazal

Ing. Filip Kos | 01.10.2010 11:59
Re: Proč ta kritika? (Janulea1, 30. 9. 2010 11:45:30) Je pravda, že je situace v ČR vážná. Ale ZFP ji nezlepší. Na školení slibují lidem, že jim pomohou vytvořit rezervy, ale pak je zadlužují ještě více. Bohužel si za tučnou provizi uzavřou smluvy i lidé, kteří na to aby si platili nemají. A natáhnou do toho celou svojí rodinu a známé. Jen za tu provizi.

Janulea1 | 01.10.2010 13:28
Je to o lidech ZFP jenom ukazuje cestu, jak se to dá zvládnout a zlepšit. Jak k tomu přistoupí každý jedinec to už nechá na něm. Proč musíme za své chyby někoho vinit. Každá sml.jde snížit, přerušit platit a nemyslím si, že by to bylo u jiných společností jiné. Každý sám za sebe musí vědět jaké ty možnosti doma má. Zato nemůžeme vinit ZFP - je to jenom o lidech. Kdyby na školení šel kdokoli a neuzavřel si ani smlouvu, tak přeci se nic nestane. To, že je někdo ochoten se zadlužovat je jenom jeho osobní věc. Jsem u ZFP 3 roky a neznám nikoho, kdo by se kvůli ZFP zadlužil.

Kolemjdoucí | 06.10.2010 13:59
Pro všechny co haní ZFPakademii (Martin D., 16. 9. 2010 12:51:50) Přijde mi to, jako by polovina lidí co sem píší nezvládli zkoušku z Kombinace a proto od společnosti doslova utekli. :-) Vy mne bavíte. Kombinace je sama o sobě šílenost, která nereflektuje potřeby klienta. Jde jen o prodej balíčku služeb stylem padni komu padni.

Kolemjdoucí | 06.10.2010 14:04
Produkty ZFP roč ta kritika? (Janulea1, 30. 9. 2010 11:45:30) Je zvláštní číst níže uvedené příspěvky, neboť mě překvapuje, jak může být někdo tak kritický, když toto školení ani nenavštívil a produkty ZFP nezná. Těmi produkty myslíte Kombinaci, která není žádný produkt, ale běžně používané a známe finanční produkty?

Marek | 08.10.2010 14:15
k zamyšlení jen samé konkurenční kecy a blafy lidí kteří si mysleli, že zbohatnou lehce ze dne na den. Vysoká škola není patent k tomu, aby byl člověk úspěšný, a aby vydělával velké prachy. Většina úspěšných absolventů vysokých škol sní o tom pracovat pro lidi, kteří vysokou ani nedokončili. Všimli jste si, že většina lidí spotřebuje mnohem více energie při hledání důvodů, proč to nejde, než hledáním možností, jak by to šlo? Uzavřete si smlouvu zadarmo, nebo za ni chcete dostat zaplaceno? Proč lidé nepodepsali novou smlouvu, která byla stejná, jen byla změněna KONKURENČNÍ DOLOŽKA? Nechám to na Vašem jemnocitu...

Poradce | 08.10.2010 16:11
Poradce Stejná smlouva? Jen pokuty se zvedly, doba se prodloužila, přidal se rozhodčí atd. To nejsou žádné změny? Je vůbec ve smlouvě něco pozitivního? Proč se mění konkurenční doložka? Protože jsou lidé nespokojení a chtějí odejít, třeba ke konkurenci kde mají daleko lepší podmínky. Bohužel společnost je nechce pustit a změnila podmínky tak, aby zprostředkovatel, manažer nebo ředitel měl odchod mnohem komplikovanější. Ale lépe informovaní lidé se žádné smlouvy neleknou a přejdou ke konkurenci i tak a nikdo s tím nic neudělá. Držet někoho někde i přesto, že se tam člověk necítí dobře je opravdu ubohé a není to žádné řešení. Proto dnes nově založené společnosti nemají žádné konkurenční ani rozhodčí doložky. Ano píše i konkurence, která pro firmu právě dělala. Např Jaroslav Jedlička bývalý ředitel který se i soudí.

Poradce | 08.10.2010 16:13
Poradce Uzavřete si smlouvu zadarmo, nebo za ni chcete dostat zaplaceno? Zadarmo!!!!!!! Asi nechápete co je provizní zátěž.

haloo | 21.10.2010 20:59
zfpa Zažila jsem něco podobného jako je ZFP v Třinci, kde jedna nezaměstnaná známá jako tzv. finanční poradce získávala pro podobnou společnost své další známé, aby obdržela nějaký finanční podíl, vůbec jí nevadilo, že sama bez peněz pomáhá okrádat další lidi, kteří v té době byli ve špatné situaci, a to měla maturitu, takže nějaký rozum mohla mít.

martin | 22.10.2010 17:28
Seminář ZFP Byl jsem sám na školení agentu zfp,mohu říci že za 2100 kč jsem se jen najedl.Mluvili hodně o zisku a spoření bylo to hezké ale zapomněli řící že jediní kdo natom vydělají jsou oni je mi moc líto lidí kteří podepíšou jejich smlovu.takz.smlouva o obchodním zastoupení.Mám ji doma a mohu vám ve zkratce říct že je to smlouva s dáblem.Smluvní pokuty.Požadavky které se nedají dodržet.Rozhodčí doložka atd.Ještě že jsem to nepodepsal.

jdetoijinak | 25.10.2010 18:02
jdetoijinak Dobrý den, vidím, že jste se již měli čest setkat s oblíbeným koktejlem ZFP čtyřkombinace...Pokud máte zájem zkusit transparentní spolupráci ve finanční branži s nadnárodním holdingem ERGO, rád vám sdělím podrobnosti...cplbrno(at)seznam.cz

Jirka | 30.10.2010 15:17
Jít do hospody je lepší investice Právě jsem se vrátil ze školení. I já jsem v zásadě vyhodil 2000 Kč, neb zkusit se má všechno. Ostatní však varuji, raději běžte do hospody, budou to učelněji vynaložené peníze. Na kurzu jsem se dozvěděl, že existuji pasiva a aktiva (bóže to je novinka). Dověděl jsem se jak skvělé je životní pojištění, kdo ho zná trochu více, ví jaký nesmnysl to je. Od životního pojištění pryč, to je to nejhorší. To, že jsou státní příspěvky na stavebko a penzijko, to také tedy novinka asi nebyla. Jenže paní co vykládala, poněkud vždy zapoměla na nějaký detail. Například srovnávala 1000 kč před 35 roky a dnes, jako by to byl stejný peníz. Skoro nikomu to nebylo divné. Dají vám podepsat jakýsi registrační formulýář, který je v zásadě provizní smlouvou. jenže v té smlouvě chybí explicitní procentuální stanovení výše provize. Provize tedy může být třeba i 0. Proto se to asi také přímo nejmenuje provizní smlouva. Formulář musíte podepsat v polovině kurzu, ne až na konci. Kdepak je asi seriozita? Dovolují vám však vytvářet si vlastní struktury pod sebou, za to, že si sami uzavřete nějaké to penzijko. Není to tak náhodou letadlo? Vydržel jsem do poloviny, řekl si, že jsem v životě už přišel o víc, ale už ze mě nedostanou ani floka.

jarda | 30.10.2010 22:03
pokračování, jen málp zaků... Doba semináře je všeobecně známá, takže všichni víme, kdy začíná a kdy končí, ne ? ------------ Informace - a jaké vlastně ? Urychleně pojďte s námi a budete milionáři ? Udělejte si nefunkční kombinaci hned zítra pro celou Vaši rodinu ? Pro všechny Vaše příbuzné, známé, kamarády... ? ------------ Podvod je několikanásobně zdokladovaný, v podstatě ve všem. Autorství je jinde, ne ve „firmě“. Běží trestní stíhání na základě několika paragrafů – § 250, § 209 TZ 140/1961 S.b., § 199 a § 344 TZ 300 /SR/, vytyčené trestním odborem Generální prokuratury SR č.j. IV/1 Gn 937/10 -5 ze dne 10.8.2010. A jsou i jiná trestní oznámení – daňové podvody, zneužívání soudů SR... -------------

Barča | 02.11.2010 17:22
zfpakademie No tak tomuhle bych se radeji vyhnula. Přítel dělal zfpakademie dva roky a nakonec skončil jen s dluhy. Sice tam něco vydělával, ale náklady tam byly o dost větší. A člověk tomu musí věnovat všechcen čas a ty šílený semináře každý víkend. Je to jen výmívaní mozků. 4lověku něco napovídají, ale skutečnost je někde jinde

AHoro | 03.11.2010 15:27
plovárna Ze stránek ZPF: Na plovárně s Robertem Kiyosakim Jedním z dalších „majstrštiků“ známého moderátora Marka Ebena se podařil ve spolupráci se společností ZFP akademie,a.s. Získal k rozhovoru do svého prestižního pořadu Na plovárně známého amerického spisovatele a investora pana Roberta Toru Kiyosakiho. Na CT1 7.11. v 22. Pane Ebene, to snad ne.

Kalic | 09.11.2010 11:16
kritika? proč? Dobrý den všem, kteří nic nepochopili nebo ani nechtěli nic pochopit!!! Kdo Vás všechny nutí do toho abyste si ty produkty uzavřeli, když je nedokážete platit? Není to snad Vaše rozhodnutí nebo Váš podpis, Vaše peníze? Snažte se pochopit náš dnešní svět, Vy asi nevíte o tom, že se o Vás nikdo nepostará v důchodu? To si zkuste uvědomit, neděláte to pro společnost ZFP, ale pro sebe. Klidně si dojděte na seminář a pak si zkuste ty produkty založit na pobočkách a zapojit je do kombinace, jestli Vám to půjde! Ale kritizovat něco, o čem nic nevíte, je dost ubohé. Ještě by mě zajímalo, když Vás NUTÍ do uzavření kombinace a Vy v ten daný moment to uděláte, jestli byste třeba vyskočili z okna, kdyby Vás NUTILI???

Poradce | 09.11.2010 19:47
Kalic A co tak platit to, co Vám přinese daleko více výhod a v momentě horší finanční situaci můžete vybírat 100% vkladu? Navíc jste majitelem vy a ne pojišťovna nebo penzijní fond. Už v PF chybí spoustu peněz, tak proč na PF spoléhat? Kalic, jde o to kam se ty peníze vkládají, to je ten problém. Více čtěte a méně pište. Názor od laika není vůbec přínosné.

jarda | 10.11.2010 07:29
kritika? proč? (Kalic, 9. 11. 2010 11:16:13) Dobrá toť otázka, "Kdo Vás všechny nutí..." "Filozofie" této "firmy" je právě na tom založena, že zneužívá rodinných a přátelských vztahů lidí. Přeci jen jim věříte, a zatím nevíte, že prošli brainwashingovou sobotní seancí něčím, o čem sice nemají ani potuchy, ale zůstala v nich mimoděk informace, že pokud se urychleně zapojí do výjimečného produktu, tak budou brzy milionáři, a když ne, tak jejich rodiny, jejich přátele a kamarády a známé jim někdo "vezme"... typický podvodnický trik, davová psychóza, kterou používali už před námi i jiná individua mistrně, a kvůli kterým byli zlikvidovány milióny lidí, v moderní historii třeba i Hitler, Goebels, Stalin... V podstatě jde v historii člověka stále jen o to jediné - jak si podrobit všechny okolo sebe ve svůj vlastní prospěch, a stačí k tomu doopravdy málo chamtivost, touha po moci, majetku, penězích... a co tam už po lidech, púo vlastní rodině, po přátelích, po kamarádech... tu jde jen o pořadí. Prvním jsem já, potom zase já, ještě dlouho já... a používané metody ? Jakékoliv. Účel přeci světí prostředky, ne ? P.S. Když kradou všichni, tak proč ne i já ? Takže to "nucení" je právě ta manipulace. Podvádějte a kradte se mnou, nebo ty vaše rodiny a příbuzné a všechny další neokradete Vy, ale někdo jiný. A když na to nemáte žaludek, tak mi na ně dejte kontakt a já Vám za to dám nějaké to všimné...

poradce | 18.11.2010 10:57
kalic Kam máte vkládat peníze? Tam kde nemusíte platit extrémně vysoké provize, které si MLM rozebere. Tam kde budete majitelem vy a ne pojišťovna. Tam kde nemusíte platit daně z výnosu atd. Např. OPF, ale to Vám musí poradit odborník a ne ňoumové o kterých je tady řeč. Myslete, co bude preferovat ZFP aby mohla dotovat vlastní předražený systém? Ano, programy které jsou předražené. Všechny náklady spojené s MLM vždy zaplatí klient. Kdyby společnost měla dělat kvalitní poradenství, musela by systém překopat, což je málo pravděpodobné.

terror | 21.11.2010 10:49
zfp skolení byl jsem na skoleni, byla to normalni vymivacka hlav. Hned po nem mi chteli uzavrit pojistky. Porad mi volaji, uz jim ani nezvedam

denda | 22.11.2010 09:09
zfp skoleni Jo. a nejhorsi je ze mi ZFP taky porad volaji, A chcou at otravuju rodinu a zname!

Závist | 26.11.2010 10:17
Závist si člověk musí zasloužit Závist je hrozná věc... každý inteligentní jedinec, si udělá názor sám, aniž by věřil závistím jedincům, kteří nemají nic jiného na práci, než zde psát a kritizovat úspěchy jiných subjektů a osob...kdyby tato společnost byla tak podvodná a vše jiné, co zde někteří píšete, tak proč již 15 let, co je na trhu, ještě pořád funguje a má akreditaci ministerstva školství?? Jo závist si člověk musí zasloužit, což je neskutečná pravda a zde to jde vidět.

Poradce | 26.11.2010 16:08
poradce ,,Závist si musíš zasloužit“ to jsem poslouchal hodně dávno. Docela dobrý CD, ale je to úplně o něčem jiném. Špatné zkušenosti a odpor určitým věcem není závist milý pane. Kdyby Vás někdo okradl nebo zneužil, jak by jste se k tomu stavěl? Společnost je tu 15let především proto, že jsou v ČR ubohé zákony a především silná korupce. Společnost měla dobrou myšlenku kterou dokázala prodat, to je vše. Jen nevím co tady budou chtít prodávat teď, když kombinace je prokouknutá. Je mnoho společností daleko starší historii a stále fungují, to není vizitka kvality. Místo poslouchání motivačních CD, otevřete oči.

Kučera | 02.12.2010 19:46
Podvodníci a ještě se na vas usmějou V unoru nás oslovil známí , že nám udělá bezvadnou nabídku a že budeme mít provizi z uzavřených smluv. Do dnešního dne jsme žádnou provizi nedostali, máme uzavřeno plno nesmyslných smluv o kterých nás mylně informovali, převáděli jen uzavřené smlouvy z důvodu , aby měli oni vyplacené provize, zatajili informace že při přechodu k jinému penzijnímu fondu nám budou stržený peníze, podali nám informaci, že dostaneme dvě státní podpory za rok z toho důvodu nám uděli další stavební spoření, když jsem si začal zjištovat jak jsou výhodné smlouvy které nám dali tito chlapci k podpisu zjistil jsem že jsme pouze tratili peníze a ted je problém tyto smlouvy rušit. Na počátečním školení s náma jednali jak z malýma dětma , pozor v návštěvnících sedí plno jejích lídí a jsou ze všech pouček které vám tam řeknou ohromně nadšení, takže nemáte šanci říct cokoliv negativního, protože vás hned umlčí. Navíc máme na jedné smlouivě zfalšovaný podpis , dle zdělení pojištovny AEGON takže jsme ted museli podpis ke zrušení smlouvy notářsky ověřovat. Na další smlouvě je pojistná částka úplně jiná než se ve zkutečnosti potom musela platit a opět je to u pojištovny AEGON.

zvedavy | 05.12.2010 22:46
:-DDDDDDD kolik Vam zaplatili za vypisovani takovych informaci, ze to pisete na vsechny fora:-D??

zfp akademie | 09.12.2010 20:30
zfp akademie Nechápu, jak je možné že ještě zfp akademie funguje.

ahold | 10.12.2010 19:17
zfp seminar http://www.youtube.com/watch?v=vqfWgxrmO8Y

karolína | 14.12.2010 16:15
paní ze zfp Též jsem paní poslala po půl hodině pryč, nejprve jsem ji nechala mluvit asi pul hodiny, zjišťovala co máme uzavřené a co ne, snažila se ze mne vymámit jméno společnosti a jméno finančního poradce a jak si určitě hrabe do své kapsy, po pul hodině jsem nevydržela a sdělila jsme paní,že finanční poradce pro naši rodinu jsem já, neboť mám vystudovanou VŠ ekonomickou …paní zaklapla desky a s arogantním hlasem mi řekla, že mi bude volat její vedení, ano volali,.když jsem řekla, že paní je neprofesionální,tak mi sdělili, že na to mám asi jiný názor než pulka republiky…

Verča | 16.12.2010 02:26
zfp akademie je ostuda Doporučuji si na společnost zfp akademie dát pozor.Jde jim jen o to získat peníze a nad opravdovou potřebu klienta se nezaobírají.Lidí,kteří začali pracovat pro zfp je mi opravdu líto , protože díky tomu se postupně rozloučí s celou řadou přátel, kteří budou zklamáni z toho co pro peníze a z neznalosti na ně připravili.

honza S. | 04.01.2011 22:41
zfp akademie ještě zfp funguje? nevím co mám dělat z těma smlouvama co mam

Michal | 09.01.2011 15:38
ZFP stále ještě funguje Ano Honzo . Zfp stále ještě funguje a lépe než kdy předtím. Napiš ma na sam.boga@t-email.cz svuj kontakt uvidíme co se dá s tvými smlouvami dělat.

martin | 10.01.2011 12:07
zfp_funguje ano, zfp stale funguje a stale na lepsi urovni, mel jsem moznost videt i lidi, kteri v zfp pusobili na poz 6,7 pár let zpět, se do zfp vraceji... ano, sam jsem docela koukal

jarda | 10.01.2011 22:05
Že by reminiscence v tomto stylu na http://veda.sme.sk/c/5714697/neandertalci-su-nasi-pribuzni.html ?

akademik | 12.01.2011 12:39
No nevím odkazy na veci zni tady http://www.google.cz/search?&q=zfp

jarda | 12.01.2011 18:19
Jasně, "akademik"... http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=odkazy+na+veci+zni+tady+http%3A%2F%2Fwww.google.cz%2Fsear+ch%3F%26q%3Dzfp Na váš předmět vyhledávání - odkazy na veci zni tady http://www.google.cz/sear ch?&q=zfp - nebyl nalezen žádný odkaz. A takovýchto "gramotných" je v té "firmě" plno, a zjevně slintají na možnostech důchodové reformy v ČR, a nechápou, že tato "firma" tam nebude, a nejen tam... jde podle paragrafu 252 TZ o roky. Dluží na penězích, na životech a na podvodech doopravdy více, než nakradli. Čti více, dokumenty jsou i na netě.

Lenka | 15.01.2011 19:49
ZFP? ANo či NE Ahoj, dnes jsem byla na základním semináři, jsem strašně unavená a ted hodně přemejšlim.... Koukala jsem na smlouvy tak asi ideální nemam, mam třeba pojištení na smrt jen na 50 000. Ted přemejšlim, jestli když to zadam ZFP, jestli na tom nebudu stejně nebo podobně, Na co dát bacha? Nebo znáte nějakého opravdu fér odborníka????? Bojim se abych nevlezla někam kam nechci. Děkuji

jarda | 15.01.2011 20:17
ZFP? ANo či NE (Lenka, 15. 1. 2011 19:49:25) Především nepodlehnout žádnému nátlaku a chvilkovému poblouznění, tam se dělají největší chyby, Je potřebné udělat si věrohodný obraz o pojistných smlouvách u více pojišťoven, mají je na netě, a není k tomu potřebný žádný braiwashing a trávení času na v podstatě nic neříkajícím semináři u závislé firmy všeobecně známé přeboucháváním smluv. Je spousta nezávislých finančních poradců, kteří ovládají obor a pracují v prospěch lidí. MLM není pro tento obor vůbec vhodnou cestou. Z netových debat je výborným třeba "jirka", nemáte tu mail.

Lenka | 15.01.2011 21:24
ZFP? ANo či NE Muj mail koralek136@seznam.cz, děkuji za docela rychlou reakci. Člověk by rád měl dobrou smlouvu, je pravda, že mám svého finančního poradce, který je ochotný, ale jde o to jestli taky jen nechtěl provizy. Přiznám, že mám docela hrůzu, protože nechci vlezt do pyramidy. Poslední hodina byla náborová, když jsem to řekla tak na mě koukali jako na blázna. Budu vděčná za jakoukoliv radu. Děkuji

Careuh | 09.12.2014 11:15
Hoi Cathy,thank you Hoi Cathy,thank you for your comment. I use InDesign, a ralely good DTP program. One of the many advantages are layers, which can be locked, so you avoid moving elements you do not want to edit for the moment. Also, it handles even larger files ralely well and has a very good PDF export. In contrast to the usual' way of using Word or Powerpoint, you can easily create the poster in original size (here: DIN A0) and have it printed without loss of quality. There is also a function that indicates when image quality is too bad for that size, etc.The only disadvantage is that it is rather expensive, although there are versions for students. Apparently, the right course at a community college is enough to qualify for that which is still cheaper than buying the full-priced version (I'd recommend the Creative Design Suite in any case, which includes other programs like Acrobat, Photoshop, etc.).All the bestDaniel


Přidat komentář