Školení a poradce

Školení je skvělou příležitostí seznámit se s tím, jak se postarat nejlépe o své finance. Jestli se vám naskytne příležitost zúčastnit se základního semináře, příliš neváhejte.

Kvalitní produkty

Je společností, která vytvořila pro své klienty samospotřebitelský systém, který nabízí výhodné produkty.** Obrat řadí k největším finančně poradenským společnostem v ČR.** Je rovněž držitelem akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy k provozování rekvalifikačních kurzů v oblasti finančního poradenství. 

Pořádání kurzů

Základní semináře jsou nejčastěji organizovány v sobotu, případně v neděli. Na seminář je vhodné se přihlásit s předstihem, protože pro velký zájem jsou hodně obsazené. Seminář mimo informací, které se týkají finančního poradenství, umožňuje získat také řadu nových a kvalitních kontaktů.

Důsledně propracované vzdělávání

Má ve svých školeních výborně propracovaný systém navazujícího vzdělávání. Finančním poradcem s licencí se člověk nestane hned po základním kurzu, natož i bez jeho absolvování. Přesto se již i po úvodním semináři může podílet na provizích za produkty sjednané pro sebe a svou rodinu, případně ve spolupráci s "nadřízeným" finančním poradcem ZFP i pro další klienty.

Základní seminář

je pouze úvodem do vzdělávacího systému. Absolvování základního semináře ZFP otevírá cestu nejen k finančním ziskům, ale především k dalšímu vzdělání, které zvyšuje odbornou úroveň. Aby posluchač kurzů mohl získat certifikát rodinného poradce a věnovat se finančnímu poradenství samostatně, musí absolvovat vedle základního semináře dalších sedm specializovaných seminářů. Pro rychlejší orientaci jsou připraveny optimální programy v rámci doporučované Kombinace a další smlouvy pro klienty nebo rodinu.

Studijní kariéra

Po absolvování akademie rodinného finančního poradce se otevírá studijní a profesionální dráha finančního poradce. Studovat lze dále "nástavbovou akademii", jejímž absolvováním získá certifikát odborného rodinného poradce a šek na 4 000,-Kč, který kryje náklady na předchozí školení.

Specializace a zkušenost

Lze se specializovat na jednotlivé produkty, zúčastnit se lze manažerské akademie a dalších navazujících. Součástí řady studijních programů je též praxe - tedy uskutečnění vlastní produkce. Samotný výklad látky je též velmi dobře propracovaný a dobře pochopitelný. Školení lze absolvovat na profesionálních školících centrech, které vlastní a provozuje ZFP. Školení ZFP provádí zkušení lektoři.

Co je předmětem výuky

Veškeré informace jsou podávány velmi srozumitelně tak, aby je pochopil i člověk, který se financemi do příchodu na seminář nezabýval. Na celodenním kurzu jsou vysvětleny základní principy produktů podporovaných státem a možnost jejich propojení k dosažení maximálního výnosu. Během semináře je posluchač seznámen také s kariérním a provizní systém.

Kombinace a programy

Finančních programů je celá řada, ale mezi základní patří dobře zkombinovaná čtveřice produktů, která sestává z:

  • Komerčního životního pojištění
  • ** Stavebního spoření**
  • ** Penzijního připojištění**
  • ** Programu daňových úlev**

    Komerční životní pojištění se skládá z běžného účtu - klasické kapitálové složky - a mimořádného účtu, na který lze vkládat mimořádné vklady. Program daňových úlev je investiční životní pojištění. V rámci maximalizace výnosu z úspory na daních se doporučuje vkládat stanovenou částku. V rámci zakládání Kombinace není nutné rušit dobře vybrané stávající produkty.

Jak funguje Kombinace

Kombinace je založena na maximalizaci příjmu ze státních podpor s minimálními zdroji.Ten garantuje vysoké zhodnocení. Vede ke spoření. Z měsíčního příjmu rodiny by mělo být odkládáno na nejvýhodnější formu spoření - na mimořádný účet kapitálového životního pojištění. Vklady a dva výběry ročně jsou zdarma.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9930 (vitejdoma.cz/rodina#9798)


Diskuze a zkušenosti

David | 27.06.2009 08:17
Profesionální školení ZFP ZFP akademie mě příjemně překvapila, protože školení bylo opravdu profesionálně zvládnuté. Byl jsem na jejich školícím hotelu ZFP ve Velkých Bílovicích a je to moc pěkné prostředí. Všem doporučují.

Aleš Kyják | 17.08.2009 09:04
ZFP akademie doporučuji ZFP akademie má perfektně zvládnuté školení a každý bez rozdílu kolik mu je roků to pochopí. V dnešní době, kdy chybí peníze je to vinikající příležitost stát na vlastních nohou.U ZFP máte jistotu, že vás nikdo nepodrazí a to je v dnes vzácné.ZFP určitě doporučuji.

RP,zfp | 19.08.2009 10:38
Příležitost Dobrý den, pro mne je to obrovská příležitost. Po 10 měsících jsem se dostal na pozici 4. Snažím se pracovat eticky. Úložky rodiny musí být zvládnutelné z příjmů! Určitě mi dáte za pravdu, že myšlenka firmy je správná - minimálně 10 procent příjmu si odložte na horší časy! Nezadlužovat se spotřebními úvěry!

Marek Poklud | 18.09.2009 09:59
ZFP Hypotéky Pokud potřebujete vyřítit úvěr na bydlení stačí zadat do seznam.cz "zfp hypoteky" a pak si vybrat správnou kancelář ZFP akademie nejblíže bydliště ;o) Nebo použit tento link : http://search.seznam.cz/?q=zfp+hypoteky

Natálie | 15.04.2010 09:08
Dotaz Dobrý den chtěla sjem se zeptat,když pojedu na to sezení zavazuju se nečím,když to skončí musím v tom pokračovat nebo záleží jen na mě jak to všechno bude. Chápu stejnak do budoucna všuchni budem mit penzijní pojištení,ale jde mi o to že nemám tolik casu schánět lidi. Děkuji za odpověď

Daniel | 13.04.2011 09:43
ZFP Akademie ZFP akademie je vzdělávací společnost a proto by k ní měl člověk takto přistupovat. Na základním semináři se člověk naučí základům ve financích, aby se dokázal zorientovat. Také mi to pomohlo a nyní je pro mne o něco jednodušší se ve financích orientovat. Určitě to byla dobrá zkušenost anezatracoval bych tuto společnost jen proto, že v diskuzích píší lidé, kteří nevědí. Takže se naučte rozumět financím se ZFP. ;-)


Přidat komentář