Seminární hotely

Společnost zabývající se finančním poradenstvím vlastní tři luxusní seminární hotely. Veškerý komfort, kompletní servis a vybavení těchto hotelů je ideální kombinací pro uspořádání vaší konference, zároveň pro relaxaci a zábavu.

Hotel Velké Bílovice

Společnost manželů Poliakových vybudovala a uvedla do provozu v září roku 2001 tento první Seminární Hotel Akademie. Hotel se nachází ve vinařské oblasti jižní Moravy nedaleko dálnice spojující Brno s Bratislavou v blízkosti rakouských a slovenských státních hranic.

Tento seminární hotel disponuje ubytovací kapacitou 90 lůžek a šesti sály o kapacitě 200 míst. Díky prostorné restauraci, krytému bazénu, sportovnímu zázemí a bohatým doprovodným službám nabízí skvělé seminární podmínky.

Hotel je používán nejen pro účely školení, ale díky svému skvělému zázemí a výhodné poloze si získal oblibu u desítek tuzemských i zahraničních firem a turistů.

Vila Jarmila

Po náročné rekonstrukci je od srpna roku 2004 hostům k dispozici nová hotelová depandance Vila Jarmila, která se nachází v bezprostřední blízkosti Seminárního hotelu Akademie, Velké Bílovice.

Vila nabízí komfortní ubytování a prostory pro pořádání firemních a společenských akcí v atraktivním prostředí největší vinařské obce v České republice.

Hotel Akademie, Hrubá voda

Seminární hotel Akademie v Hrubé Vodě se nachází v údolí řeky Bystřice, ve známé rekreační oblasti obce Hlubočky, nedaleko Olomouce v podhůří Nízkého Jeseníku. Leží ve vzdálenosti 12 km od komunikace dálničního typu E 462 spojující Olomouc a Ostravu a napojující se na nově vybudovaný dálniční obchvat města Olomouce.

** Čtyři seminární sály skýtají kapacitu 150 míst**, v restauraci je k dispozici 75 míst a ubytovací kapacita je 52 lůžek a 18 přistýlek v 27 pokojích.

Seminární nahaháč

Své brány otevřel svým hostům po kompletní rekonstrukci na počátku června roku 2006. Hotel najdete v překrásném kraji Posázaví, v blízkosti oboustranného sjezdu z dálnice D1 (exit 29 Čerčany, Chocerady).

Celková kapacita ubytování je 50 pokojů (z toho 4 dvojlůžková apartmá, 45 dvojlůžkových pokojů a 1 bezbariérový pokoj).** Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, internetovou přípojkou a koupelnou se sprchovým koutem**. Apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou. Součástí poloviny pokojů je i venkovní terasa.

Konferenční zázemí zahrnuje velký konferenční sál pro 130 osob, jeden sál pro 60 osob, dva salonky pro 20 osob a dva malé obchodní salonky. K dispozici je kompletní školící technika (ozvučení, dataprojektory, flipcharty, plátna, TV, DVD, VHS,…). Všechny sály jsou s denním světlem a jsou klimatizovány.

Gastronomická střediska zahrnují hotelovou restauraci s lobby barem a sport bar. Pro volné chvíle nabízíme sportovní zázemí hotelu – 2 bowlingové dráhy, šipky, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, masáže, saunu, infrasaunu, posilovnu, vířivé vany, solárium a dětský koutek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9914 (vitejdoma.cz/rodina#5034)


Přidat komentář