Seminární hotel Akademie Velké Bílovice

Seminární hotel Akademie se nachází v největší vinařské obci České Republiky - Velkých Bílovicích, nedaleko Lednicko-valtického aréálu a zámku Lednice. Seminární Hotel Akademie nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky.

Seminární hotel Akademie Velké Bílovice

Seminární Hotel Akademie nabízí ubytování v 36 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, celková kapacita je 90 lůžek. V tomto hotelu jsou také dva apartmány s klimatizací a dva apartmány s možností přistýlky. Pro náročnější hosty jsou k dispozici čtyři apartmány. Také jsou zde k dispozici nekuřácké pokoje. Jeden z pokojů je bezbariérový. Všem hostům je k dispozici hotelové parkoviště.

Vybavení pokojů

Standardně jsou pokoje vybaveny koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, televizí se satelitním příjmem.

Stravování v seminárním hotelu

Elegantní prostředí hotelové restaurace reprezentuje rozmanitý výběr jídel české i světové kuchyně. ** Restaurace nabízí široký výběr mezinárodních a českých jídel, skvělých moravských vín, nevtíravou hudbu a vynikající servis. Restaurace seminárního hotelu ZFP Akademie je vhodným místem **pro pořádání rautů, koktejlů a večerních posezení.

Kapacita restaurace, vinárny a letní zahrady

Restaurace s kapacitou 85 míst, stylová vinárna z původního. 15 století s kapacitou** 85 míst** a letní zahrádka s kapacitou 20 míst.

ZFP akademie - sport a odpočinek nejen pro finanční poradce

Relaxační centrum se nachází přímo v areálu hotelu. Tenis, fotbalový stadion a tělocvična se nachází přibližně 300 metrů od hotelu. Dle zájmu lze v hotelu Akademie ve Velkých Bílovicích zajistit zábavné atrakce dle vašich požadavků. Hotel dále nabízí saunu s venkovním ochlazovacím bazénkem, infračervenou prohřívací kabinu, masážní sprchu, vířivý bazén, fitness, elektronické šipky, stolní tenis, solárium, zdravotní masáže, aromamasáže, půjčovnu kol, pétanque, venkovní bazén o rozměrech 12 x 4 m a půjčovnu skútrů.

Seminární hotel  - kontakt

Zahradní 1295, Velké Bílovice, 691 02

Tel: 519 364 111

Fax: 519 364 110

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9922 (vitejdoma.cz/rodina#5080)


Přidat komentář