Finanční programy

Cílem je naučit širokou veřejnost umět se finančně zabezpečit pro celý svůj život a vychovávat osoby splňující odbornou způsobilost pro výkon rodinného finančního poradce. Jaké finanční programy nabízí?

Hospodařit se svými financemi

Od začátku bylo mottem akademie naučit širokou veřejnost umět se finančně zabezpečit pro celý svůj život a vychovávat osoby splňující odbornou způsobilost pro výkon rodinného finančního poradce.

Po základním semináři se spoluobčané rozdělí (segmentují) do čtyř skupin

 1. Lidé, kteří získají na základním semináři potřebné informace k tomu, aby si uvědomili význam spoření a zajištění a poté využijí při uzavření finančních programů služeb rodinných finančních poradců.
 2. Lidé, kteří využijí možnosti** samospotřebitelské spolupráce** se společností k tomu, aby si zajistili v souladu s legislativou** finanční servis pro svoji rodinu a blízké (nebo i pro svoji firmu)** a tím si současně zajistili vedlejší finanční příjem.
 3. Lidé, kteří se rozhodnou pro profesionální dráhu v oblasti rodinného finančního poradenství a využijí možnosti spolupráce s akademií pro vykonávání hlavní výdělečné činnosti.
 4. Lidé, kteří nechtějí nebo z finančních důvodů nemohou spořit.

Základní kombinace finančních programů

 • stavební spoření se státní podporou
 • penzijní připojištění se státním příspěvkem
 • kapitálové životní pojištění a všechny formy pojištění osob
 • programy daňových úlev (důchodové pojištění)

Doplňková nabídka finančních programů

 • pojištění majetku
 • úvěry ze stavebního spoření
 • hypoteční úvěry
 • služby pojišťovacího makléře

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9920 (vitejdoma.cz/rodina#5069)


Diskuze a zkušenosti

Petra | 16.11.2008 22:35
Zákldní seminář Byla jse před dvěmi měsíci na základním seminářia musela jsem si těžce zajistit hlídání mé tříleté krásňoučké dcerky Natálky. Můj sponzor je můj dobrý kámoš, dělá to už 6 let a vydělává dost zajímavé peníze. Sepsali jsme si v rodině smlouvy, které jsme stejně chtěli uzavřít a vydělala jsem si při mateřské 12500 Kč a to je pro mne strašně zajímavé. Je to lepší, než by to vydělal nějaký pojišťovák. Můžu to všem doporučit !!!

Pavel P. | 25.08.2009 08:55
ZFP Hypotéky Pokud potřebujete poradit s hypotékou tak si můžete zadat do google.com slovo "zfp hypotéky" anebo požijte tento link : http://www.google.cz/search?q=zfp+hypoteky Good Luck

jana. | 03.10.2009 23:17
Program daňových úlev Nedávno jsem absolvovala základní seminář a chtěla bych jít na další, ale podmínkou je uzavření kombinace, že ano? To je vlastně penzijko, stavebko a životní pojištění a PDÚ. Ty tři mám, ale program daňových úlev ne. A bez něj si nemuhu kombinaci udělat a tudíž se u Vás i dál vzdělávat. Popravdě řečeno jsem tento program nepochopila. Jsem studentka a nevím k čemu by mi vlastně sloužil. A ani nevím kolik je nejnižší částka, která se musí měsíčně vložit. Mohl by mi někdo prosím poradit?


Přidat komentář