Filozofie a poslání

Filozofie společnosti se odlišuje od filozofie pojišťoven, penzijních fondů, stavebních spořitelen a ostatních konkurenčních poradenských firem. Spočívá totiž v prosté větě: „Pojď a nauč se s námi rozumět svým financím!”

Filozofie, poslání společnosti

Společnost ZFP akademie, a.s. nabízí prostřednictvím kvalitně neustále proškolovaných finančních poradců nejlepší (v dané chvíli na trhu díky své nezávislosti) sociální, spořící, pojistné - obecně finanční programy. Filozofie společnosti se odlišuje od filozofie pojišťoven, penzijních fondů, stavebních spořitelen a ostatních konkurenčních poradenských firem. Spočívá totiž v prosté větě:„Pojď a nauč se s námi rozumět svým financím!” Společnost chce naučit širokou veřejnost to, jak se dají v rodinné rozpočtu ušetřit peníze, které potom může každý občan vhodně investovat do programů podporovaných státem, obecně do nejvýhodnějších spořících a pojistných programů na trhu v České Republice.

Společnost Vás naučí hospodařit se svými financemi

Společnost disponuje rozsáhlým vzdělávacím systémem, který je budován od samotného založení – tedy od roku 1995. Od začátku bylo mottem naučit širokou veřejnost umět se finančně zabezpečit pro celý svůj život a vychovávat osoby splňující odbornou způsobilost pro výkon rodinného finančního poradce.

Za účelem zvyšování finanční gramotnosti pořádá společnost na území celé České republiky** každou sobotu základní semináře.**

Po základním semináři se spoluobčané rozdělí (segmentují) do čtyř skupin

 1. Lidé, kteří získají na základním semináři potřebné informace k tomu, aby si uvědomili význam spoření a zajištění a poté využijí při uzavření finančních programů služeb rodinných finančních poradců.
 2. Lidé, kteří využijí možnosti** samospotřebitelské spolupráce** se společností ZFP akademie k tomu, aby si zajistili v souladu s legislativou** finanční servis pro svoji rodinu a blízké (nebo i pro svoji firmu)** a tím si současně zajistili vedlejší finanční příjem.
 3. Lidé, kteří se rozhodnou pro profesionální dráhu v oblasti rodinného finančního poradenství a využijí možnosti spolupráce se  pro vykonávání hlavní výdělečné činnosti.
 4. Lidé, kteří nechtějí nebo z finančních důvodů nemohou spořit.

Finanční poradci mohou nabízet tyto finanční programy

Základní kombinace finančních programů

 • stavební spoření se státní podporou
 • penzijní připojištění se státním příspěvkem
 • kapitálové životní pojištění a všechny formy pojištění osob
 • programy daňových úlev (důchodové pojištění)

Doplňková nabídka finančních programů

 • pojištění majetku
 • úvěry ze stavebního spoření
 • hypoteční úvěry
 • služby pojišťovacího makléře

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9911 (vitejdoma.cz/rodina#5013)


Přidat komentář