Akademie rodinného finančního poradce

Cílem a také heslem akademie rodinného finančního poradce je naučit sebe a svoji rodinu správně zacházet s financemi. Základní akademie je tvořena jednodenním základním seminářem a osmi půldenními produktovými proškoleními.

Akademie rodinného finančního poradce

Akademie rodinného finančního poradce je základní akademií v celém vzdělávacím systému ZFP akademie. Cílem a také heslem této akademie je naučit sebe a svoji rodinu správně zacházet s financemi. Akademie rodinného finančního poradce je tvořena jednodenním základním seminářem a osmi půldenními produktovými proškoleními.

Základní (celodenní) seminář akademie rodinného finančního poradce

Na základním (celodenním) semináři se dozvíte více o historii společnosti a jejich cílech. Také se dozvíte o základech vybraných finančních produktů a jejich kombinacích.

Jedná se o následující finanční produkty:

 • Stavební spoření se státní podporou
 • Penzijní připojištění se státním příspěvkem
 • Kapitálové životní pojištění a všechny formy pojištění osob
 • Programy daňových úlev (důchodové pojištění) 

  Na základním semináři dostanete kufřík, ve kterém naleznete mnoho užitečných podkladů. Bude Vám přiděleno** osobní číslo finančního poradce**, pod kterým budete moci uzavírat smlouvy.

Výhody akademie rodinného finančního poradce

 • naučíte se zacházet se svými financemi
 • můžete naučit také svou rodinu a blízké okolí zacházet s financemi
 • za každou nově uzavřenou smlouvu získáváte provize (dle sazebníku a dle vaší pozice)

Pokud jste odhodláni pokračovat

** Pokud byste po základním semináři chtěli postoupit dále**, je nutné, abyste si uzavřeli sami pro sebe svou vlastní kombinaci finančních produktů, což znamená, uzavřít si kombinaci stavebního spoření, penzijního připojištění, kapitálového životního pojištění a programu daňových úlev. Pokud splníte tyto podmínky, můžete absolvovat další tři semináře,** které se specializují na:**

 • majetkové pojištění
 • kapitálové životním pojištění (1.části)
 • obchodním jednání

Podmínky pro absolvování dalších produktových seminářů

Pro absolvování dalších 4 seminářů je potřeba, abyste měli uzavřeno celkem 12 smluv. Což znamená, že ke každému následujícímu produktovému proškolení potřebujete mít uzavřené 3 smlouvy. Po předložení těchto smluv se můžete účastnit dalších seminářů, které se zabývají problematikou:

 • penzijního připojištění
 • kapitálového životního pojištění (2.části)
 • stavebního spoření
 • programu daňových úlev

Ukončení akademie rodinného finančního poradce

Pokud splníte všechny podmínky, které jsou nutné k úspěšnému absolvování této akademie (absolvování všech produktových školení, uzavření poviného počtu smluv), zbývá už jen, abyste napsali závěrečný test, který prověří vaše znalosti získané v oboru finančnictví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9921 (vitejdoma.cz/rodina#5075)


Diskuze a zkušenosti

Loman | 02.11.2011 13:04
zaverecny test ZFP A lze ukazku zaverecneho testu ZFP akademie, ktery by si kazdy mohl nanecisto zkusit, aby byl v obraze, stahnout z internetu? co vim, tak jedine testy jsou na AFIZ.


Přidat komentář