Umělé limonády - 10krát proč NE

Pití limonád narušuje správnou hladinu cukru v krvi a podporuje vznik onemocnění cukrovkou. Kyselina citrónová obsahuje stopy MSG. MSG je silný mozkový jed. Stopy MSG jsou rovněž v umělých barvivech.

10krát proč NE

  1. Limonády neobsahují žádné živiny a díky cukru jsou velice kalorické. Pijte raději vodu, zhubnete.
  2. Fosfor je běžnou součástí limonád, která způsobuje oslabení kostí a uvolňování vápníku. Lékaři jsou velice znepokojeni dopadem na zdravotní stav člověka. Děti, které pijí často limonády trpí větší lámavostí kostí.
  3. Kyseliny v limonádách naleptávají zubní sklovinu a podporují tak vznik zubních kazů.
  4. Limonády s obsahem kofeinu vytváří u dětí fyzickou závislost, podporují vznik neuróz a mohou vést až k depresivním stavům. Coca-Cola obsahuje mezi 35 až 38 miligramy kofeinu (dietní o něco více). Pepsi- Cola obsahuje dokonce až 56 miligramů kofeinu.
  5. Pití limonád narušuje správnou hladinu cukru v krvi a podporuje vznik onemocnění cukrovkou.
  6. Aspartam používaný v limonádách je pro mozek silně toxický.
  7. Kyselina citrónová obsahuje stopy MSG. MSG je silný mozkový jed. Stopy MSG jsou rovněž v umělých barvivech.
  8. Limonády zvyšují kyselost žaludku, což vede ke vzniku problémů s dvanácterníkem a zánětem žaludečních stěn.
  9. Limonády působí jako diuretika, které vysušují organizmus a narušují správné zažívací funkce.
  10. Limonády snižuje přirozenou chuť k jídlu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9823 (vitejdoma.cz/rodina#5661)


Přidat komentář