Svátek - Den dětí

Pokuste se zorganizovat dětskou oslavu s ostatními rodiči. Vytáhněte ven všechny šipky, kuličky a hlavolamy a nechte děti, ať si spolu hrají. Můžete uspořádat různé soutěže a výhrou by mělo být nejlépe něco sladkého.

Svátek - Den dětí

Pokuste se zorganizovat dětskou oslavu s ostatními rodiči. Vytáhněte ven všechny šipky, kuličky a hlavolamy a nechte děti, ať si spolu hrají. Můžete uspořádat různé soutěže a výhrou by mělo být nejlépe něco sladkého. Vraťte se do dětství a zahrajte si s dětmi také. Pobaví se tak celá rodina a vy rázem zapomenete na všechny své starosti. Můžete si také zkusit vyměnit role a být na chvíli dětmi, zatímco vaše děti budou hrát vás, rodiče. Třeba se o sobě něco zajímavého dozvíte. Pokud nechcete svému ratolesti uspořádat oslavu doma, porozhlédněte se po nějaké dětské akci ve městě nebo na venkově. Na tento den je připravena spousta organizátorů potěšit děti všech věkových kategorií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9871 (vitejdoma.cz/rodina#7087)


Přidat komentář