Skloubení elegance a pohodlí ve školních lavicích

Nejen my dospělí, ale i naše děti chtějí být in a cítit se ve svém oblečení dobře. Pokud právě díky svému ošacení nezapadnou do kolektivu, chybějící sebevědomí může negativně ovlivnit jejich studijní výsledky.

Skloubení elegance a pohodlí - předškoláci

Trendem současné dětské módy jsou zmenšeniny dospělých oděvů, které by si ale v případě malých dětí měly ponechat hravost a pestrost. Absolutním hitem v dětské módě jsou kostky, nápisy a obrázky. Nejoblíbenější jsou pochopitelně obrázky Harryho Pottera a dětské stálice - panenky Barbie. Nebojte se proužků a kostek a jednotlivé kousky oděvu nezapomeňte barevně sladit. Holčičkám budou slušet barevné punčocháče, klukům moderní kšiltovka.

Skloubení elegance a pohodlí - školáci

Třináctiletí kluci už budou nad tričkem s Harry Potterem ohrnovat nos. Začněte je pomalu oblékat jako muže. Kupujte mu kapsáče, manšestráky, laclové kalhoty doplněné košilovým tričkem nebo tričkem s nápisem či číslicí. Stále letí džínové bundy. Z oblečení pro dívky uberte z barev a nápisů.

Skloubení elegance a pohodlí - studenti

Děti středoškolského věku jsou už dostatečně staré na to, aby si o výběru oblečení rozhodovaly samy. Ale vědí, co je ve středoškolské a vysokoškolské módě in?

  • Rafinované školní uniformy

Školní uniformy jsou dávnou minulostí, dnes se do školy nosí téměř všechno. Proč se ale školními kostýmy trošku neinspirovat? Například skládané kostkované minisukně s kostkovaným vzorem jsou hotovou módní lahůdkou i pro dospělé. K sukni se hodí nadkolenky a bílá košile. Bílá halenka by určitě měla být základem šatníku středoškolaček i vysokoškolaček.módě do práce). Studentky vysokých škol ji uplatní hlavně na zkouškách. Přes halenku přehozený pulovr s vytaženými límečky působí také perfektně (kombinaci můžete později využít také v

Co bude vždy in pro jakoukoliv věkovou skupinu

Pro odvážnější jsou určeny kostkované nebo pruhované kalhoty pod kolena s vysokými kozačkami a halenka s korzetem. In je také sukně doplněná punčochami, tvídové kalhoty, jemně pruhované svetry, halenky a roláky. Nestárnoucí klasikou módy pro mladé jsou džíny. Pánové středoškoláci a vysokoškoláci jistě ocení triko s dlouhými rukávy dvojitého vzhledu, džíny, laclové nebo kapsáčové kalhoty. Stejně jako u dívek je módní košile a přes ní přehozený svetr. Tato kombinace působí efektně a navíc splňuje požadavky týkající se zdraví. Vrstvení jednotlivých kousků oblečení totiž lépe drží teplo a ochrání vás lépe před chladem a případným nachlazením.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9819 (vitejdoma.cz/rodina#5515)


Přidat komentář