Jak se elegantně rozejít

Padne na vás splín, když váš partner přijde domů z práce a přála byste si raději více času bez něj? Nemáte chuť mu vyprávět, co všechno se vám dneska stalo? Máte nepříjemné pocity, když vás líbá na tvář a nemáte chuť se s ním milovat?

Ještě jednou všechno rozmyslete

Ještě než uděláte onen radikální řez a dáte svému příteli sbohem, ujistěte se, že váš vztah by bylo křísit opravdu marné.

První kroky k rozchodu u Vás

Padne na vás splín, když váš partner přijde domů z práce a přála byste si raději více času bez něj? Nemáte chuť mu vyprávět, co všechno se vám dneska stalo? Máte nepříjemné pocity, když vás líbá na tvář a nemáte chuť se s ním milovat? Nesnášíte jeho zlozvyky? Stydíte se za něj v určitých situacích? Trvá tato krize více než pár dnů a nepomíjí ani po všemožných obnovovacích pokusech? Pak je to jasné. Váš partner přestal být mužem, se kterým dokážete být šťastná.

První kroky k rozchodu u něho

Co když se váš přítel rozhodl, že už s vámi nechce být, ale neví, jak vám to říct nebo se bojí své rozhodnutí vyslovit? Spousta mužů v tomto případě změní své chování tak, aby jste mu nakonec dala sbohem sama. Pokud váš partner začal být protivný, odtažitý, má na vás najednou čím dál tím méně času, pak je to znamením toho, že se s vámi v duchu dávno rozešel.

Buďte upřímní

Jestliže jste sebe nebo svého přítele ve výše uvedených nápovědách končícího vztahu našla, seberte všechnu odvahu a udělejte radikální řez co nejrychleji. Čím více jej budete oddalovat, tím to bude horší a tím protivnější na svého partnera budete. Vysvětlete mu citlivě, ale upřímně, jak se věci mají. Nezamlčujte mu pravé důvody rozchodu. Pokud mu budete tvrdit, že není chyba v něm, ale ve vás, nevzdá se naděje, že váš vztah může ještě v budoucnu fungovat.

Co je vhodné dělat po rozchodu

Období po rozchodu je těžké a citlivé. Pokud vás má pořád rád, bude se chtít vrátit a vidět vás. Dejte mu šanci o všem si popovídat, ale nescházejte se s ním často. Oba dva potřebujete čas. O případném přátelství může být řeč až po několika týdnech či měsících, kdy se mu můžete znovu ozvat.

Že by jste se dali znovu dohromady?

Jakmile je po všem, budete mít tendenci vzpomínat na nejlepší chvíle vztahu. K tomu přibudou prosby partnera o další šanci a myšlenky na návrat jsou tu. Uvědomte si důvody, pro které jste se s partnerem rozešla a nenechejte se zviklat. Návrat by nic neřešil.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9820 (vitejdoma.cz/rodina#5526)


Přidat komentář