Jak poznáte u dítěte zda je vojanda nebo raperka?

Ženy oblečené ve vojenském stylu vyzařují dominanci a autoritu; je-li však tento vzhled doveden do extrému a stane-li se jediným, pak může být odrazem vnitřního neklidu anebo pocitu válečného konflitku se společností a jejími diktáty.

Dítě a její image - vojandy

Pokud ráda stojíte v pozoru

 • ve vojenském saku s měděnými knoflíky a pruhy na vyztužených náramenících
 • v námořnické pláštěnce přes námořnické šaty anebo sukně
 • v khaki uniformě s naleštěnými botami

  ...pak je vojna vaše kojná. ## Co na Vás vypoví tento styl - vojandy

  Vojenské stejnokroje, maskáče a armádní bundy dávají ženám pocit síly a bravury. Jsou též znakem odvahy, protože toto je oděv určený k boji. Bundy s prýmky, řády, měděnými knoflíky a epoletami inspirované vojenským stylem představují pokus módního průmyslu vydělat na tom, že zákazníci cítí potřebu působit hrdinsky.

   

  Ženy oblečené ve vojenském stylu vyzařují dominanci a autoritu; je-li však tento vzhled doveden do extrému a stane-li se jediným, pak může být odrazem vnitřního neklidu anebo pocitu válečného konflitku se společností a jejími diktáty.

Dítě a její image - raperky

Když vás bere hrát si na hip-hop holku v

 • pumpařské kombinéze
 • pytlovitých kalhotech (jestli chcete být opravdu autentická, pak musí být dost pytlovité na to, aby pod nimi bylo vidět spodní prádlo)
 • baseballové čepici s kšiltem dozadu
 • čepici s tretkami a´la hip-hop
 • velkých zlatých medailonech, které vám visí na řetězu kolem krku

  ...tak „žerete raperskej vohoz”. ## Co na Vás vypoví tento styl - raperky

  Právě tak jako dříve rock´n´roll, i rap a hip-hop vytvořili vlastní žánr vzdorovitého oblékání. „Funky” styly, inspirované skutečnou pouliční módou, se snaží o kontakt s autenticitou městských center. Rapova móda se dočkala širokého ohlasu, když rapova skupina Public Enemy přenesla svou černou hrdost do éteru, dosáhla úžasné popularity a mohla sledovat, jak se její styl začíná mísit s konformní, populární kulturou.

   

  Většina žen po třicítce vypadá v tomto stylu mladých dost přihlouple; ale i z něho lze přejmout určité prvky a vytvořit rafinovanější, modifikovaný hip-hop styl.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9803 (vitejdoma.cz/rodina#5225)


Přidat komentář