Hračka - Inteligentní plastelína

Inteligentní plastelína má rozdílné fyzikální vlastnosti podle toho, jak s ní zacházíte. Chytíte-li ji na obou koncích a natáhnete, reaguje jako žvýkačka. Pokud ji položíte na stůl, bude se pomalu roztékat.

Doporučujeme:

  • Hračky a šlapadla on line:Internetový prodej dětských šlapadel, odrážedel, tříkolek, koloběžek, šlapacích traktorů, hraček na sníh, hraček na zahradu, přívěsů a příslušenství, dětského nářadí, dětského pracovního oblečení a dětských autosedaček.

Hračka, která uvolňuje stres

Inteligentní plastelína, na rozdíl od plastelíny normální, nemastí ani nešpiní. Je zdravotně nezávadná, skáče jako míč, taje, dá se trhat na kousky, tříštit či natahovat jako těsto. Některé druhy inteligentní plastelíny reagují i na změnu světla či teploty nebo dokonce světélkují. Všechny tyto vlastnosti v člověku rozvíjejí fantazii i chuť zkoušet s plastelínou stále nové věci. A během toho, co se nadšeně věnujete této hračce, váš stres a napětí mizí jako po procházce zenovou zahradou.

Na co dávat pozor

Inteligentní plastelína je vyrobená na bázi silikonu, proto nikdy nemůže vyschnout nebo se začít drolit. Kvůli ochraně před prachem a špínou je však vhodné ji uchovávat v plechovce, v níž se prodává.

Mnohostrannost inteligentní plastelíny

Inteligentní plastelína má rozdílné fyzikální vlastnosti podle toho, jak s ní zacházíte. Chytíte-li ji na obou koncích a natáhnete, reaguje jako žvýkačka. Pokud ji položíte na stůl, bude se pomalu roztékat. Pokud ji chytnete na obou koncích a škubnete, roztrhne se. Dá se také roztrhnout jako papír. Ve formě míče skáče, při rychlém a silném úderu se rozbije jako porcelán. Pokud se do ní dostane vzduch, praská a vytváří bubliny.

Jaké se dají zakoupit

  • Inteligentní plastelína teplocitlivá

Teplocitlivé plastelíny reagují na změny teploty. Stačí se jí čímkoliv dotknout a v místě doteku okamžitě změní barvu. Jakmile vychladne, barva se vrátí na původní.

  • Inteligentní plastelína metalická

Metalické plastelíny vypadají jako roztavený kov a pomalu se roztékají po vaší dlani.

  • Inteligentní plastelína svítící

Svítící plastelína mění barvu podle světla. Ve tmě září jako slunce či měsíc. Pozoruhodné je, že záře vychází ze středu plastelíny.

  • Inteligentní plastelína elektrická

Elektrické plastelíny se perleťově třpytí jako by elektrizovaly.

  • Inteligentní plastelína měnivá

Měnivé plastelíny neustále mění svou barvu a vytváří barevné iluze.

  • Inteligentní plastelína magnetická

Tmavá a tajemná magnetická plastelína reaguje na magnetické síly.

Doporučujeme:

  • Hračky a šlapadla on line:Internetový prodej dětských šlapadel, odrážedel, tříkolek, koloběžek, šlapacích traktorů, hraček na sníh, hraček na zahradu, přívěsů a příslušenství, dětského nářadí, dětského pracovního oblečení a dětských autosedaček.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9838 (vitejdoma.cz/rodina#5955)


Přidat komentář