Dětský domeček do bytu i zahrady

Již ty nejmenší děti se cítí v bezpečí, když jsou zachumlané a v útulné postýlce. Možná i Vy, když jste byli malí, jste si stavěli ze židlí, matrací a dek bunkr, kde jste si pak hráli. Výrobci vychází vstříc dětem, a přichází na trh s celou řadou domečků.

Doporučujeme:

  • Společnost REA Morava spol.s r.o. , okr.Havlíčkův Brod a okolí - Zahradní centrum zahrada Nika vyrábí zahradní nábytek,** zahradní domky, zahradní jezírka, altány, pergoly, masívní dřevěný nábytek, teak a teakový nábytek, slunečníky, zahradní houpačky, dřevěný dětský domek a domeček na zahradu, větrný mlýn dekorační, vodní mlýn dekorační, zahradní dekorace, zahradnictví, okrasné dřeviny, substráty, hnojiva, mulčovací kůra** a další.

Je součástí Vašeho domu zahrada? Vlastníte chatu, chalupu se zahradou? Pak popřemýšlejte nad nákupem** domečku pro děti**. I ony mohou mít tak svůj vlastní domek, kde si mohou hrát i s kamarády. Takový domeček může být skvělým dárkem k narozeninám, vánocům apod.

Druhy domečků dle materiálu

Na trhu jsou k dostání domečky dřevěné nebo plastové. Do bytu se hodí domečky plastové. Ovšem na zahradu můžete zvolit jak plastové, tak dřevěné. Ať už pro venkovní využití zvolíte domeček z plastu nebo dřeva, děti si v něm mohou hrát prakticky po celý rok. A to díky kvalitnímu a odolnému materiálu.

U dřevěného domečku se můžete setkat s rozličným materiálem. Domeček může být vyroben například z borovice, modřínu, smrku aj. Pak zde ještě máme střešní krytinu, která je povětšinou z lepenky.

Vzhled domečků

Domečky, ať už plastové nebo dřevěné, vypadají jako zmenšeniny skutečných domků. Domečky mají střechu, funkční okna i dveře. Bude-li zrovna venku panovat ne zrovna vlídné počasí, kdy bude pršet, děti budou v suchu.

Plastové dětské domečky

Plastové domečky od předních výrobců, jsou vyrobené z kvalitního plastu. Materiál odolává vnějším vlivům, jako vítr, déšť apod.

Výbava plastových dětských domečků

Při nákupu domečku si můžete zvolit, zda dáte přednost samotnému domečku, nebo domečku s vybavením, jako je stůl a židličky, lavice, kuchyňka, dílna apod.

Typy dětských domečků

Co se týká** plastových domečků**, pak máte na výběr z rozličných typů. Přejí si Vaše děti domeček jednopatrový, patrový nebo třeba domeček se zahrádkou, či terasou? Pak jim můžete zakoupit, po čem jejich srdce zatouží. Tím se samozřejmě domečky i odlišují svým rozměrem a cenou.

Montáž dřevěných domečků

Plastové domečky máte smontované raz dva. U dřevěných domečků máte tu možnost, nechat si je odborně smontovat.

Ceny dětských domečků

Cena za dětský domeček se bude jednak odvíjet do rozměru, tak vybavení domečku. Chcete mít však představu, na kolik Vás pořízení takového domečku přijde? Co se týká plastového domečku, tak dostanete již za necelé tři tisíce korun. Částka se však může vyšplhat i na částku kolem deset tisíc korun. V tom případě se jedná již o prostorný domek s nejrůznějším vybavením a doplňky. Cena za** dřevěný domeček** se pohybuje trochu někde jinde. Sehnat lze domek zhruba od čtyř tisíc. Jsou však i domečky, jejichž cena se vyšplhá i na částku kolem třiceti tisíc korun.

Péče o dětské domečky

Pokud zakoupíte plastový domeček, stačí ho na zahradě tzv. vzít hadicí s vodou, a zbavit ho tak nánosu špíny, prachu. Pokud zakoupíte** dřevěný domeček**, je třeba pamatovat na pravidelný nátěr, a to nejlépe ekologickým přípravkem, který nijak nebude ohrožovat zdraví dětí.

Vhodnost domečků pro děti

Obecně jsou domečky vhodné pro děti starší tří let. Na druhou stranu, mladší děti by si je stejně dostatečně neužily.

Vše, co je určené pro děti, by mělo být především bezpečné a z kvalitních, nezávadných materiálů. Ovšem jak se říká „důvěřuj, ale prověřuj“. A z toho důvodu, než se rozhodnete pro nákup určitého domečku, ať už ze dřeva, nebo plastu, se zajímejte o kvalitu použitých materiálů a certifikaci výrobku.

Doporučujeme:

  • Společnost REA Morava spol.s r.o. , okr.Havlíčkův Brod a okolí - Zahradní centrum zahrada Nika vyrábí zahradní nábytek,** zahradní domky, zahradní jezírka, altány, pergoly, masívní dřevěný nábytek, teak a teakový nábytek, slunečníky, zahradní houpačky, dřevěný dětský domek a domeček na zahradu, větrný mlýn dekorační, vodní mlýn dekorační, zahradní dekorace, zahradnictví, okrasné dřeviny, substráty, hnojiva, mulčovací kůra** a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9903 (vitejdoma.cz/rodina#9858)


Přidat komentář