Baleríny - staň se pohádkouvou popelkou

Baleríny podtrhují krásu a ženskost jemného oblečení, ale zajímavý styl vytvoří nejen v kombinaci se sukní nebo šaty, ale i s kalhotami, riflemi či legínami. Doplněné pestrými ponožkami z vás naopak udělají rebelku, zde je však třeba volit kalhoty.

Obuv baletek

Pod pojmem baleríny si každý vybaví obuv baletek, ale do módy a běžného denního nošení baleríny zavedla slavná herečka Andrey Hepburnová. Baleríny byly součástí filmových kostýmů, které pro ni navrhoval známý francouzský módní návrhář Hubert de Givenchy. Spolu s černými krátkými šaty, toreadorsky střiženými kalhoty a černým rolákem udávala tehdejšímu období směr.

Doladění šatníku

Baleríny podtrhují krásu a ženskost jemného oblečení, ale zajímavý styl vytvoří nejen v kombinaci se sukní nebo šaty, ale i s kalhotami, riflemi či legínami. Doplněné pestrými ponožkami z vás naopak udělají rebelku, zde je však třeba volit kalhoty. Baleríny se prodávají v několika podobách: žabičkové, nařasené, s jemnou, romantickou mašličkou nebo ve stylu 50. let. Díky absenci vysokých podpadků jsou velmi pohodlné. Baleríny se hodí i na podzim.

Návrat do stylu 50. let

Pokud se rozhodnete pro baleríny ve stylu 50. let, nezapomeňte na doplňky. Můžete se nechat inspirovat samotnou Andrey Hepburnovou. Velké kulaté brýle s širokými obroučkami a šaty pod kolena dodají vašemu vzhledu správný šmrnc. V chladnějších dnech se nebojte nasadit si na hlavu baret.

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9835 (vitejdoma.cz/rodina#5924)


Přidat komentář