Zasklívání lodžií

Je součástí Vašeho bytu, domu lodžie? Chtěli byste si jí užívat i v případě nepřízně počasí, jako je chlad, sníh, déšť? I když bude venku panovat špatné počasí, můžete si vychutnat Vaší oblíbenou kávu, nebo zacvičit na fitness stroji.

Nejen z důvodu využitelnosti během celého roku, stoupá poptávka po zasklívání lodžií. Zasklením totiž významně ovlivníte životnost lodžií, protože jejich konstrukce jsou negativně namáhány různými klimatickými vlivy, jako je chlad, horko. A v neposlední řadě, rozhodnete-li se pro zasklení lodžie, ušetříte i nemalé částky během topné sezóny.

Doporučujeme:

  • Zasklívání balkónů a lodžií Praha** - Společnost MO-BY s.r.o.**, která je 100% českou firmou a je již několik let předním výrobcem a dodavatelem vratové, zastiňovací a zabezpečovací techniky. Co vše Vám společnost nabízí? Garážová vrata, zimní zahrady, markýzy, žaluzie, shrnovací dveře a stěny, garnýže, pergoly a altány.

Lodžie a balkon

Lodžie od balkonu se liší v tom, že nosnou konstrukci podlahy je stropní díl, který je uložený na bočních stěnách, jež povětšinou navazují na příčné nosné stěny uvnitř samotného domu.

Výhody zasklení lodžie

Kdo by na tom byl v dnešní době tak dobře, že by mohl zbůhdarma doslova „vyhazovat“ peníze oknem ven. Díky zasklení lodžie budete moci uspořit každoročně na energii, a to dokonce až o 50%. Tím však výhody zasklení lodžie nekončí. Jak by se Vám líbilo mít doma tepleji, aniž byste museli přidat na topení? Zasklením totiž docílíte zvýšení teploty uvnitř bytu, a to až o 4°C. Kdo z nás lítá po bytě s prachovkou v ruce a neustále zbavuje nábytek částeček prachu. Jeden den jste utřeli prach a druhý den můžete Vaši činnost opakovat? Jak by se Vám líbilo, že byste tak často neutírali prach? Řešení opět spočívá v zasklení lodžie. A v neposlední řadě zde máme ještě další nespornou výhodu, která spočívá ve značném snížení hluku zvenčí. Jistě nikomu není příjemné, když se snaží usnout, nebo spí a z venku k němu dolehne hluk, opilecké pořvávání, troubení aut, popelářské auto apod. A pokud máte malé miminko, povětšinou Vám dá hodně práce, než malý človíček usne. A když se již podaří ho ukolébat, dolehne k němu do pokojíčku ruch z vnějšího okolí. A vy se pak stresujete, že ho hluk probudí a miminko bude pak rozmrzelé. Díky zasklení lodžie docílíte snížení hlučnosti, a to dokonce až o 30%.

Cena za zasklení lodžie

Určitě Vás bude kromě výhod také zajímat, kolik za zasklení lodžie zaplatíte. Cena jako taková se odvíjí jednak od šířky lodžie, ale také od vybraného zasklívacího systému. Co se týká samotných typů zasklívacích systémů, máte možnost výběru například mezi bezrámovým systémem bez stropní výhybky, bezrámovým systémem se stropní výhybkou, rámovým systémem, posuvným systémem. Porovnáme-li jednotlivé systémy, tak nejdráž Vás přijde bezrámový systém se stropní výhybkou. Rozdíl však není nijak markantní. Hovoříme zde o rozdílu cca 1 500 až 3 000 Kč. A kolik zhruba zaplatíte za tento zasklívací systém, například při šířce lodžie 5 metrů? Cena se pohybuje kolem 19 000 Kč. Vložená investice se někomu vrátí již během dvou let.

Pomineme-li vstupní finanční náklady na zasklení lodžie, pak je to jediná nevýhoda, dá-li se to tak říci, spojená se zasklením. Jinak se budete moci těšit de facto ze samotných, a to nemalých výhod.

Doporučujeme:

  • Zasklívání balkónů a lodžií Praha** - Společnost MO-BY s.r.o.**, která je 100% českou firmou a je již několik let předním výrobcem a dodavatelem vratové, zastiňovací a zabezpečovací techniky. Co vše Vám společnost nabízí? Garážová vrata, zimní zahrady, markýzy, žaluzie, shrnovací dveře a stěny, garnýže, pergoly a altány.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9764 (vitejdoma.cz/rodina#9898)


Přidat komentář