Zabezpečení rodinných domů

Rodinný dům je dalo by se říci Vašim vlastním královstvím. Ovšem, oproti bytu je s ním spojeno i více starostí. Rodinný dům je zapotřebí udržovat, opravovat. Je třeba však ještě pamatovat na zamezení proti případnému vniknutí zlodějem.

Doporučujeme:

  • Jan Kubizňák střechy ,okr.Cheb a okolí- Firma nabízí** klempířské , pokrývačské a tesařské práce.Kontakt: **774 485 046 ,605 723 108 , janbambus@seznam.cz

Málokterý rodinný dům má jen jedny vstupní dveře, přes které by se případný** zloděj** dostal. Takový dům disponuje třeba ještě vstupem do garáže, brankou na zahradu, spojovacími dveřmi domu s garáží, francouzskými okny. Veškeré tyto vstupy je třeba patřičně** zabezpečit**.

Zabezpečení francouzských oken

Francouzská okna jsou doménou rodinných domků. Jsou efektivní, užitečné a dekorativní zároveň. Díky těmto oknům je v příslušné místnosti plno světla. Francouzská okna však mohou lákat zloděje tím, že jsou velmi lehkou překážkou, jak se dostat dovnitř domu. Z toho důvodu je přímo vhodné, abyste si nechali namontovat na okna uzamykatelné kliky.

Zabezpečení dveří u domu cylindrickými vložkami

Ať už budeme hovořit o vstupních dveřích, nebo dveří do garáže, průchozích dveří apod., je třeba je opatřit kvalitní cylindrickou vložkou, a to s co největším bezpečnostním stupněm. Pohodlnější pro Vás určitě bude, pokud si necháte vytvořit uzamykací systém, abyste s sebou nosili jen jeden klíč. Již tak určitě máte svazek klíčů značně objemný. A teď si vezměte, kdybyste měli od každých dveří zvláštní klíč.

Elektronické zabezpečení domu

Vedle pořízení cylindrických vložek máte také možnost si nechat dům elektronicky zabezpečit. Je třeba však pamatovat na to, že ne všechny zabezpečovací systémy, alarmy jsou kvalitní. Při pořízení takového systému se především zajímejte o to, zda je produkt prověřený, kvalitní, testovaný, certifikovaný apod.

Do stavby domu, jeho vybavení jste investovali nemalé peníze. Šetřit poté na zabezpečovacím systému se moc nevyplatí. A spoléhat se na to, že Váš dům určitě nevykradou, není zrovna tím nejideálnějším řešením.

Princip fungování elektronického zabezpečovacího systému

V případě, že se stane, že se k Vám vloupe nepovolaná osoba, budete ihned informováni, ať už SMS zprávou, nebo namluvenou hlasovou zprávou. Současně všechny potřebné informace je možné, aby byly odeslány na pult centrální ochrany. V tom případě se můžete těšit na nepřetržité monitorování objektu navíc s okamžitou výjezdní skupinou. Dojde-li tedy k narušení, nebo vloupání do domu, můžete si být jisti, že na místo činu v co nejkratší možnou dobu přijede zmíněná výjezdní skupina, která prověří, zda v domě je zloděj, nebo došlo případně k planému poplachu apod.

Způsob informování elektronickým zabezpečovacím systémem

Elektronický zabezpečovací systém Vás, jako majitele domu, může informovat rozličnými způsoby. Především se jedná o akustický alarm vnitřní i vnější, optickou signalizaci, přes GSM, přes internet, přes telefon (SMS, hlasovou zprávou), bezdrátově na pult centrální ochrany.

Zabezpečení dveří spolu s elektronickým zabezpečením

Nic nebrání tomu, abyste měli jednak zabezpečený dům kvalitními** cylindrickými vložkami** a současně i elektronickým zabezpečovacím systémem. Tímto krokem jen zvýšíte bezpečnost domu proti případnému vloupání. A vy se můžete cítit v naprostém bezpečí, a to i za hluboké noci, kdy budete v celém domě například zcela sami.

Jak by bylo na světě krásně, kdybychom se všichni k sobě chovali slušně, nepomlouvali, nezáviděli si a nebrali si věci druhých, které nám nepatří. Bohužel to se asi nestane, a tak je třeba myslet na určitá opatření.

Doporučujeme:

  • Jan Kubizňák střechy ,okr.Cheb a okolí- Firma nabízí** klempířské , pokrývačské a tesařské práce.Kontakt: **774 485 046 ,605 723 108 , janbambus@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9740 (vitejdoma.cz/rodina#9860)


Diskuze a zkušenosti

Jarda | 31.10.2013 12:44
GSM alarm Ted si si nejsem jistý aktualnosti clanku, ale mne zatim jako zabezpeceni staci alarm od Hutermanna, odkaz http://www.hutermann.com/eshop/001/produkty/alarmy-osobni-a-domovni-od-30/gsm-mms-alarmy-a-prislusenstvi/ koupil jsem jednoduché provedení a po doladeni alarmu funguje tak, jak potrebuji. V praci nebo na dovce jsem klidnejsi. Jsem toho nazoru, ze kdyz pachatel vi a umi, tak pro nej neni prekazka skoro nic.


Přidat komentář