Velikonoce - jak vyzdobit Váš dům a zahradu

Velikonoční výzdoba je věcí vkusu každého z nás. Někomu, jako velikonoční výzdoba postačí mnoho cibulnatých květin, které může mít v domě i v zahradě, ale někdo si s velikonoční výzdobou dá více práce.

Velikonoce za dveřmi

Velikonoční výzdoba je věcí vkusu každého z nás. Někomu, jako velikonoční výzdoba postačí mnoho cibulnatých květin, které může mít v domě i v zahradě, ale někdo si s velikonoční výzdobou dá více práce. Mezi cibulnaté rostliny, které kvetou časně z jara patří sněženky, primulky,tulipány, hyacinty a narcisy. Pokud si chcete krásu těchto rostlin užívat již dříve, není nic snažšího, než si tyto cibulnaté rostliny narychlit.

Řezané květiny jako výzdoba velikonoc

Velikonoční dekorace si můžete naaranžovat z jakéhokoliv materiálu. Využijte k výzdobě vašeho domova také řezané květiny. Mini gerbery, karafiáty, růže, frézie a nebo také chryzantémy, mohou být v pestrých barvách efektním oživením vašeho domova. Řezané květiny si s pomocí aranžovací pěny a vaší fantazie můžete naaranžovat tak, jak se vám to bude líbit. Například si můžete na stůl vytvořit originální vázu, na dveře veselou girlandu nebo jen tak pro potěšení si naaranžovat květináč. Mezi řezané květiny použivejte různé druhy doplňkové zeleně a také různé dekorace s velikonočními motivy.

Jak využít zeleně

Fantazii se meze nekladou a tudíž můžete využít veškerou zeleň, která Vám příjde zrovna pod ruku. Velmi pěkně vypadají v aranžmá listy pokojových rostlin (fikus benjamina, asparagus, codyaeum,pteris, scindapsus), listy kapradin (nephrolepis, adiantum), palem (livistonia) a nebo také listy keřů, jako je například zimostráz, eonymus nebo mahonie.

Motivy pro Velikonoce

K doplnění velikonočního aranžmá jsou vhodné dekorace s velikonočními motivy (například slamění velikonoční zajíčci, kuřátka, velikonoční beránci, velikonoční vajíčka, motýlci, velikonoční pomlázky apod.)

Zkrášlení Vašich oken na velikonoce

Nic není jednoduššího, než si naaranžovat velikonoční truhlík. Do truhlíku postačí, když zasadíte primulky a doplníte je například slaměnými zajíčky, nebo kuřátky. Primulky vypadají samy o sobě vesele, a pokud sesadíte do truhlíku více primulek různých barev pohromadě, bude vypadat velikonoční truhlík ještě lépe.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9709 (vitejdoma.cz/rodina#8994)


Přidat komentář