Prodej mezonetového bytu Ostrava - Poruba

Některé byty raketově padají s cenou, ale některé naopak dále rostou. Vybrali jsme Vám příklad jednoho bytu, který je výhodnou investicí. Správná lokalita, novostavba, výhodná cena a prodejce je přímo majitel, tedy prodej RK OUT.

Inzerát: Luxusní byt 4+1 KK s arkýř oknem - klidné centrum Ostrava-Poruba

Byt je novostavba. Byt byl postaven v roce 2008. K bytu je připojen optický kabel pro extra rychlý internet. Díky dobré poloze bytu je k dispozici střešní terasa s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Pod bytem jsou dvě garáže, kam se sjíždí výtahem. Samostatný prostorný sklep v přízemí a dále samostatná prostorná komora přímo v patře. V patře je pouze tento a ještě čtyři byty. Absolutní klid. Panoramatický výhled - velké arkýřové okno.

Velikost bytu - obytná plocha 152m2
Počet garáží2
Počet podlaží1
Počet toalet1
Plovoucí podlaha 5
VanaANO
Kvalitní dlažba Vstup do bytu
Zabezpečení - dům je monitorován kamerovým systémem ANO
Výtah k bytuANO
Prostorný balkón ANO
Výhled do parkuANO
Opalovací střešní terasaANO
Základní škola5 min
Školka5 min
Supermarket2 min
Restaurace2 min
Stručný popis zařízeníNadstandard
Kontakt na majite bytutel
Prodejní cena 1.950 000,-Kč. V Ceně bytu zahrnuto: nová kvalitní kuchyňská linka včetně všech spotřebičů. Dvakrát garáž hned u výtahu. Ostatní nadstandardní vybavení. Měsíčná splátka družstevního podílu cca 13 000,-Kč. Možnost vnitřní digitální regulace topení. Výhodná poloha. Výhodná cena.  
**Akontace Splátka zůstatkové hodnoty / měsíčně Žádné další poplatky (bez realitky) ****1.750 000 13 000 - **

Kontakt na prohlídku tohoto mezonetového bytu v Ostravě Porubě

Propad některých bytů až o 45%

Podle studií se sníží cena starších bytů o 20% (tedy přibližně na úroveň, která byla u bytů v roce 2006). Zvýší se cenové rozdíly mezi byty na základě jednotlivých tříd bytů.Bytů v centrech měst se již pokles netýká, ale naopak ceny bytů zde začínají růst.

 • ## +420 731 607 774, fbiz@seznam.cz

Cena mezonetového bytu se tak bude odvíjet od následujících parametrů

 • Lokalita bytu
 • Občanské a dopravní vybavenost
 • Stáří bytu

Odhad vývoje cen nových bytů 2014

 • Hlavní centra měst: +10%
 • Okrajové části města: až -10%

Odhad vývoje cen starších bytů

 • Hlavní centra měst: +12%
 • Okrajové části města: až – 20%

Příklad vhodné investice do bytu

Vybrali jsme pro Vás jeden s příkladů dobré investice do bydlení. Jedná se o luxusní nový dvoupatrový úplně nový byt v Ostravě-Porubě. Poruba patří mezi nejoblíbenější části Ostravy. Je propojená dálnicí a rychlostní komunikací rudná. Byt je umístěn v samém srdci Ostravy-Poruby v centru, ale obklopen zelení. O byty v Ostravě-Porubě je největší zájem.

Velikost bytu s velkou terasou

Velikost dvoupatrového bytu poskytuje dostatek místa a odděluje jednotlivé prostory pro bydlení. Horní patro slouží jako klidová zóna s luxusní koupelnou, ložnicí, velkou vestavěnou skříní na oblečení, které se tak nekrčí někde ve skříni. Další pokoje mohou být pro děti. Spodní část bytu je vhodná jako obývací pokoj, z kterého vede pohodný vstup na prostornou a slunečnou terasu. Terasa je řešená tak, aby se zde mohli pohybovat i malé děti, nebo třeba pejsek. Hlavní místnost navazuje na novou kuchyňskou linku s moderním vybavením a spotřebiči. Každé patro má svoji toaletu, což ocení rodiny, které mají děti, ale také ti, kteří chtějí doma opravdové pohodlí.

Velikost bytu 4+KK, dvě komory, dvě garáže

základ 105m2 K bytu - střešní opalovací terasa - novostavba - kompletně vybaven.

Lokalita Ostrava-Poruba-centrum

Ostrava-Poruba-centrum, výhled do parku. Blízko je nákupní centrum, tramvaj, autobus, škola, školka, lékárna, nájezd na dálnici, nájezd na centrum Ostrava, sportovní areál, krytý bazén, pěší hlavní třída, restaurace.

2 Garáže k bytu

Byt v lokalitě Nová Poruba má k dispozici dvě podzemní parkovací místa. Do garáže se vjíždí přes hlídaný sektor.

Byt navržený architektem

Vnitřní vybavení navrhnul architekt, proto vše v tomto bytě sedí na svém místě.

Výhodná investice

 • Cenu tohoto bytu vzhledem k cenám v Ostravě odhadujeme na 5 500 000,-Kč
 • **Nabídka ceny je 1 950 000,-Kč a dále cca 13 000 měsíčně.
  **
 • ## Kontakt na prohlídku tohoto mezontového bytu v Ostravě Porubě:
 • ## +420 731 607 774, fbiz@seznam.cz**
  **
 • Volejte přímo majiteli – ušetříte za realitní kancelář.
 • Adresa bytu je U Soudu, Ostrava-Poruba tkz. výstavba Nová Poruba.

Stav tohoto prodeje: ihned k nastěhování.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9718 (vitejdoma.cz/rodina#9799)


Diskuze a zkušenosti

Markéta Sixtová | 29.10.2016 20:50
prosím o umožnění prohlídky


Přidat komentář