Pekárna až do domu

Ale to není všechno, čím vás tento domácí pomocník nadchne. Stejně jako si na ráno nastavujete budíka, můžete si podobně načasovat i pekárnu. Přístroj tak začně péct například chvíli předtím, než vstáváte a rohlíčky jsou přesně propečené.

Dokonalost sama o sobě

Tyto přístroje mají jednu nespornou výhodu. V podstatě do nich pouze nasypete a nalijetete takové suroviny, které vám chutnají a které se ke konkrétnímu pečivu hodí. Samotná pekárna totiž dokáže po spuštění sama zadělávat, nechá těsto vykynout a pak ho upeče. Mísení těsta probíhá pomocí buď jednoho nebo dvou háků.

Na co nezapomeňte

Ti, kteří si pekárny vyzkoušeli, doporučují pořádně zvážit její obsah, počet háků zase až tak nerozhoduje, pokud nebudete pohoršeni některými méně obvyklými tvary chleba.

  • Domácí pekárny musí mít bezpečnostní pojistku

    Kupte si jenom takovou pekárnu, která má bezpečnostní pojistku, která zajistí, že se vám pečivo nikdy nepřipálí.

    A rovněž není špatný systém, který při odpojení přístroje ze sítě pokračuje v práci tam, kde byl přerušen bez dalšího programování.

Čerstvé pečivo až do domu

Ale to není všechno, čím vás tento domácí pomocník nadchne. Stejně jako si na ráno nastavujete budíka, můžete si podobně načasovat i pekárnu. Přístroj tak začně péct například chvíli předtím, než vstáváte a rohlíčky jsou přesně propečené, když sedáte ke stolu.

Když si k domácí pekárně pořídíte i drtič kuchyňského odpadu, ubyde vám spousta práce! Zbavíte se nežádoucích zbytků, létajícího hmyzu a nepříjemného zápachu. A každé ráno si budete moci déle posedět u kávičky, vynášet odpadky už nebude zapotřebí.

Přibližná cena

Domácí pekárny se dají koupit už od zhruba tisíce korun. Dražší modely, které dovedou samy přisypávat některé ingredience však vyjdou kolem pěti šesti tisíc.

  • Domácí pekárny šetří peníze při bezlepkové dietě

    Kupovat pečivo při této dietě se totiž nevyplatí, máte-li domácí pekárnu. Vyrobíte si své vlastní rychleji a levněji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9675 (vitejdoma.cz/rodina#8438)


Přidat komentář