Moderní bydlení

Módní trendy zasahují všechny oblasti v životě člověka i bydlení. Jaké by mělo být moderní bydlení? Trendy, komfortní, příjemné nebo zdravé? Moderní bydlení by mělo především splňovat všechny vaše požadavky.

Doporučujeme: ** **

  • ** ** Rekonstrukce bytových jader Brno a okolí - Firma INSEBO, se mnoho let specializuje na instalatérské práce, rekonstrukce bytových jader v Brně a jeho okolí, montáže topení a všechny topenářské práce a také na rekonstrukce koupelen, sociálních zařízení, bytů i rodinných domů.

  • Truhlářství Žďára - zakázková výroba nábytku,Litomyšl- Truhlářství Žd'ára Miroslav vzniklo na základě zákazníků jako zakázkové truhlářství zabývající se zakázkovou výrobou nábytku:vestavěné skříně, šatní skříně, kuchyně na míru, interiérový nábytek, kanceláře, předsíně, botníky , ložnice, zrcadla.Specializuje se také na výrobu truhlářských výrobků:interiérové dveře, schodiště, obklady,a nabízíme také pergoly.

  • Jan Franěk - OBKLADY, DLAŽBY ,okr.Břeclav a okolí - Provádím** veškeré obkladačské práce**. Moje činnost se zaměřuje na** pokládku obkladů a dlažby všech druhů a materiálu včetně mozaik.Veškeré služby poskytuji na profesionální úrovni**, která je podložena dlouhodobými zkušenostmi a praxi v oboru.Za samozřejmost považuji** zpracování cenové nabídky včetně odborné konzultace** a pečlivé provedení zakázky v dohodnutém termínu.

  • Návrhy nejen bytových interiérů Praha - Společnost pana Jan Josefa uskutečňuje návrhy typických i atypických interiérů a rodinných domů včetně výkresové i projektové dokumentace.
  • KATAK design s. r. o ,okr.Klatovy a okolí** - Naše firma se specializuje na 3D vizualizace privátních i komerčních interiérů a exteriérů**, zakázkovou výrobu designového nábytku, solitetů, kuchyní,obývacích pokojů, ložnic, šaten, dětských pokojů, vestavěných skříní,koupelnového nábytku, schodišť, teras a pergol. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni poskytnout našim klientům** odborné poradenství při řešení dispozic jednotlivých místností, včetně nábytku,především z hlediska funkčního i estetického**. Nebojíme se žádné výzvy, proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu.Neváhejte nás kontaktovat a uskutečnit tím první krok k vašemu vysněnému domovu, těšíme se na Vás. Václav Bejvl - projektant, designér tel.: 602 971 685 , Tomáš Bejvl - manažer, majitel společnosti tel.: 775 966 120 , email:katakdesign@seznam.cz

Módní trendy se neustále mění. Řídit se tím, co je moderní v bydlení by bylo finančně velice náročné. V některých případech stačí doplnit domov zajímavými moderními doplňky a nově vymalovat.

Módní barvy

Barva a osvětlení vytváří celkovou atmosféru domova. Barva má velký vliv na naši psychiku.** Dobře zvolené barvy** dokážou projasnit místnost, dodat nám energii a lepší náladu. Odborníci doporučují zvolit jednu základní barvu a tu doprovázet menším množstvím dalších barev. Bílá odráží světlo, a proto dokáže opticky zvětšit prostor. Modrá barva by měla uklidňovat, využívá se především v ložnici. Červená povzbuzuje chuť k jídlu, často se s ní setkáváme v kuchyni a v restauracích. Červená ve velkém množství působí nepříznivě na psychiku, může vyvolat agresivitu a nesoustředěnost. Dnes jsou v módě různé barevné efekty a techniky. Zajímavé je užití zelené barvy v mechovém odstínu společně s bílou. V módním interiéru má své nezastupitelné místo levandulová. Oblíbené jsou i zemité přírodní barvy. Pod umělým světlem se barvy mění. Studené barvy šednou, teplé barvy jsou intenzivnější.

Moderní kuchyně

Kuchyně je na zařizování nejnáročnější místnost.** Umístění nábytku** je vázáno na stavební úpravy (odpad, rozvod vody, plny, elektřina). Moderní kuchyně musí ušetřit každý krok i zbytečný shyb. Nejčastěji používané spotřebiče by měly být vestavěny do úrovně očí.** Moderní kuchyně** by měla mít správně umístěný dřez, dostatečně velký odkapávací prostor, vhodně umístěné zásuvky, dostatečně velký prostor pro přípravu jídla. Dnešní kuchyně jsou propojeny s obývacím pokojem. Toto má své výhody i nevýhody. Kuchař není odloučen od zbytku rodiny, ale vůně z kuchyně se dostávají i do obývacího pokoje a sledování televize při zvuku digestoře a myčky není nejpříjemnější. Pro moderní kuchyně je typické jednoduché provedení, světlé barvy, kvalitní pracovní plocha, pečící trouby ve výšce očí, odpadkové koše jsou umístěny ve skříňkách, klade se důraz na dřezy, užívají se nové materiály na obklad mezi skřínkami.

Moderní obývací pokoj

Obývací pokoj by měl sloužit k odpočinku, setkávání rodiny a přátel. Mělo by to být místo pro záliby jednotlivých členů domácnosti. V obývacím pokoji platí jedno pravidlo a to postavení pohovky vůči televizi. Místo, kde se nejčastěji chodí, by nemělo vést mezi pohovkou a televizí. Moderní obývací pokoj může být zajímavě osvětlen. Světla se vkládají do obývacích stěn, sedaček i stolů. Vyhrajte si s obývací stěnou a doplňky. Moderní obývací stěny jsou jednoduché, praktické a vzdušné. V případě, že máte rádi originalitu, můžete zvolit nábytek na míru a nechat si vytvořit obývací stěnu přesně podle vašich představ. Obývací pokoj by měl být především pohodlný.

Moderní bydlení

Moderní bydlení by mělo hlavně zpříjemnit a usnadnit život. Není důležité za každou cenu mít trendy domácnost, ale vytvořit si domov, který bude splňovat vaše požadavky, bude odpovídat vašemu stylu a osobnosti. Moderní bydlení je dnes jednoduché, vzdušné a praktické. Současný trend je i propojování velkých otevřených prostor, které se mohou oddělit posuvnými dveřmi.

Doporučujeme: ** **

  • ** ** Rekonstrukce bytových jader Brno a okolí - Firma INSEBO, se mnoho let specializuje na instalatérské práce, rekonstrukce bytových jader v Brně a jeho okolí, montáže topení a všechny topenářské práce a také na rekonstrukce koupelen, sociálních zařízení, bytů i rodinných domů.

  • Truhlářství Žďára - zakázková výroba nábytku,Litomyšl- Truhlářství Žd\'ára Miroslav vzniklo na základě zákazníků jako zakázkové truhlářství zabývající se zakázkovou výrobou nábytku:vestavěné skříně, šatní skříně, kuchyně na míru, interiérový nábytek, kanceláře, předsíně, botníky , ložnice, zrcadla.Specializuje se také na výrobu truhlářských výrobků** **:interiérové dveře, schodiště, obklady,a nabízíme také pergoly.

  • Jan Franěk - OBKLADY, DLAŽBY ,okr.Břeclav a okolí - Provádím** veškeré obkladačské práce**. Moje činnost se zaměřuje na** pokládku obkladů a dlažby všech druhů a materiálu včetně mozaik.Veškeré služby poskytuji na profesionální úrovni**, která je podložena dlouhodobými zkušenostmi a praxi v oboru.Za samozřejmost považuji** zpracování cenové nabídky včetně odborné konzultace** a pečlivé provedení zakázky v dohodnutém termínu.

  • Návrhy nejen bytových interiérů Praha - Společnost pana Jan Josefa uskutečňuje návrhy typických i atypických interiérů a rodinných domů včetně výkresové i projektové dokumentace.

  • KATAK design s. r. o ,okr.Klatovy a okolí*** ***- Naše firma se specializuje na 3D vizualizace privátních i komerčních interiérů a exteriérů**, zakázkovou výrobu designového nábytku, solitetů, kuchyní,obývacích pokojů, ložnic, šaten, dětských pokojů, vestavěných skříní,koupelnového nábytku, schodišť, teras a pergol. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni poskytnout našim klientům** odborné poradenství při řešení dispozic jednotlivých místností, včetně nábytku,především z hlediska funkčního i estetického**. Nebojíme se žádné výzvy, proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu.Neváhejte nás kontaktovat a uskutečnit tím první krok k vašemu vysněnému domovu, těšíme se na Vás. Václav Bejvl - projektant, designér tel.: 602 971 685 , Tomáš Bejvl - manažer, majitel společnosti tel.: 775 966 120 , email: katakdesign@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9744 (vitejdoma.cz/rodina#9865)


Diskuze a zkušenosti

tropestropes@seznam.cz | 02.01.2012 18:09
údržba dveří uvažuju že si dám doma některé dveře posuvné jak zajíždějí do zdi. chtěla bch vědět, jak se to udržuje. nějak se to čistí v tom posuvu nebo se to promazává? dá se na ty dveře dát zámek?

ilinois | 27.01.2012 09:29
venkovní schody budeme muset trošku předělat domek, protože budeme 1.patro pronajímat turistům. chtěli bychom , aby chodili samostatným vchodem. bude to chtít tudíž nové schody venkem. všude kde jsme se dívali, byli převážně celokovové a to se nám nelíbí. je nějaká možnost alespoň dřevěných nášlapů. samozřejmě z nějakého hodně odolného dřeva. díky

Beruna | 12.04.2012 20:07
grafosklo Ahoj, chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenosti s grafosklem? Strašně moc ho chci do kuchyně, ale ráda byhc znala názor od někoho kdo to má vyzkoušeno.

kaunicka | 14.04.2012 18:42
grafosklo sousedka to má za kuchynskou linkou a je velice spokojená. vybrala si prý i sama motiv, který tam chtěla. hlavně to nemá žádné spáry a tak je údržba bezva. našla si o tom informace na netu. zkuste

gelemeka | 16.08.2012 17:20
obklad do kuchyně ahoj, dozvěděla jsem se, že se dá udělat obklad za kuchyňskou linku ze skla na němž může být i nějaký obrázek. ráda bych zjistila kde se to dá sehnat a jak se to třeba udržuje. líbí se mi sklo v bytě a tohle by mohlo být designově zajímavé.

kniha | 19.08.2012 17:23
zkušenosti s dveřmi ahoj, jestli máte někdo posuvné dveře schovající se do zdi, podělte se o zkušenosti. docela nad tím uvažuju a sbírám zkušenosti. chtěla bych je prosklené. díky

karolinka | 02.06.2013 17:34
paraván ze skla ahoj, chtěla bych do ložnice paraván. viděla jsem dřevěné a taky s pískovaným sklem. od známé jsem slyšela že je nějaké sklo do kterého se dá dát jakýkoliv motiv. to by se mi líbilo. nevíte někdo, co je o za sklo?

bestelka | 22.07.2013 11:08
nová kuchyň ahoj, chtěla bych komplet zrekonstruovat kuchyň a viděla jsem někde v časáku fantastické skleněné dveře i s obrázkem kopretin a stejné sklo bylo i za linkou. to by se mi líbilo. to je nějaká tapeta, nevíte někdo?díky

jitula | 22.09.2013 16:52
zábradlí ahoj,chci se zeptat někoho kdo tohle řešil, když si objednám nerezové zábradlí ke schodišti, musím si to nechat od firmy i nechat smontovat? manžel by si to chtěl smontovat sám. máme schody obložené světlým dřevem. díky

karkulka | 22.10.2013 11:15
dveře ahoj, chci se jen zeptat, jestli jdou do dřevostavby zakomponovat nějaké typy pojízdných dveří, které se schovají do zdi. díky

nastina | 05.02.2014 09:16
schody na půdu ahoj, potřebuju na půdu do podkroví nějaké stabilní vysunovací schody. teď tam máme takové staré hrůzy a hlavně nám z půdy táhne. dá se něco kvalitního někde sehnat? díky

Ježková | 09.02.2014 20:11
schody na půdu Dobrý den, u známých jsem jedny na půdu viděla. Rekonstruovali podkroví a tak si kupovali nějaký stahovačky. Jsou teda zabudovaný do stropu. Hodně si chválili právě to, že jsou nějak speciálně bezpečné, myslím, že protipožární a výhodou prý je, že jsou dokonce i nějak zateplené. O technických věcech se bavili chlapi mezi sebou. Já zůstala u vzhledu. Byly opravdu pevný, stabilní a moc pěkný. Myslím, že říkali nějakou přerovskou firmu, ale to je tak vše, co si vybavuju. Hezký den.

kubelka | 18.04.2014 18:17
nová ložnice ahoj, teď jsem se nedávno dívala na televizi a předělávali tam ložnici. úplně úžasné, na zeď jim dali sklo s takoým fantastickým motivem přírody. měli totéž sklo i na sklech u pojízdných skříní. zjišťuju co je to za sklo, protože by se mi to líbilo. chystáme tiž přestavbu ložnice. díky

Anežka | 28.04.2014 01:01
Vůně při malování pokoje Nechala jsem si vymalovat byt a do barev přidat aromatické látky. Opravdu krásně to voní a je to moc příjemné. Když přišla návštěva tak říkali, že mám krásný byt, který nádherně voní. Jsem moc ráda, že jsem to vyzkoušela a určitě doporučuji.

Čmelka | 29.04.2014 14:40
nová ložnice Ahoj, to bylo asi grafosklo. Já jsem to viděla u známé v bytě. Ona si nechala dát grafosklo do kuchyně jako dvířka od linky a taky do jídelny na stolek. Vše mělo stejný motiv, takže se to k sobě pěkně hodilo,protože má obě místnosti propojené . Zkuste si vyhledat normálně na internetu grafosklo a tam už vyjedou bližší informace:)

Lenka | 03.09.2014 13:49
Nové bydlení Všem bych ráda doporučila nákup na e-shopu www.levne-garnyze.cz nákup zde byl bezproblémový a jejich komunikace se zákazníkem na velmi vysoké úrovni. Našla jsem je, když jsem do domu po rekonstrukci hledala nové garnýže a nakonec jsem zde vybrala i záclony, závěsy a několik bytových doplňků. Ideální jestli si zařizujete nové bydlení.

jiřina | 29.04.2015 07:40
stěna ze skla ahoj, dokončujeme interiérové úpravy v domě a rozhodli jsme se někde pro skleněné dveře . viděla jsem i posuvné. potřebovala bych vědět, zda může být ta posuvná lišta i na stropě? a taky jestli někdo dělá to sklo na dveře i pískované.děkuju

kocka | 15.06.2015 10:18
obložení v kuchyni dobrý den, kompletně chceme předělat kuchyň. mám dotaz na obklad. někdo mi říkal, že se může dát na stěnu za kuchyňskou linku místo dlaždiček sklo i s motivem. víte někdo, co je to za sklo a jaké tgo má jiné využití?. děkuju

jitka | 28.06.2015 20:44
posuvné dveře ahoj, potřebujeme nějak vyřešit v bytě dvoje dveře, výměna klasických za posuvné. slyšela jsem o takových těch dveřích co zajedou do pouzdra. jak se to udržuje a jak vůbec funguje ta montáž? jde to i v paneláku? díky

Apolenarova | 28.06.2015 21:17
oblozeni v kuchyni dobry den neter nedavno zarizovala byt a moc se mi libila jeji posuvna stena ze skla. tu stenu mela delanou jako kolaz fotek se svymi nejblizsimi. moc me to zaujalo a tak jsem se poptala na par informaci. rekla mi, ze jde o grafosklo. ma jit o specialni sklo ktere se da vyuzit treba jako stena posuvna nebo klasicka, dvere, ale prave i jako obklad do kuchyne. Zaujala me i prakticnost a velice dobre provedeni. pry se k tomu dostala pres facebook ale ze se staci podivat i na internet.


Přidat komentář