Krátký sestřih

Nechte se inspirovat americkými herci a zvolte účes jako například Vin Diesel či hrdina ze seriálu Ztraceni Jack. Vždyť na první pohled je jasné, že se jedná o jednoduše udržovatelný a vysoce praktický účes.

Letní sestřihy - krátké vlasy

Co se týče krátkých účesů u mužů, nikdy nevyjdou z módy. Kromě známé doby hippie, kdy bylo velmi těžké rozeznat ženu od muže jen podle vlasů, se jen velmi zřídka setkáme s pány s přerostlými vlasy.

Staňte se celebritou

Během parných letních dní je kratší sestřih vlasů pohodlnější. Pokožka hlavy lépe dýchá a také se o mnoho méně potí. A co víc, po sprše či plavání si nemusíte vlasy zdlouhavě sušit, za chvíli uschnou sami, ani nevíte.

Nechte se inspirovat americkými herci a zvolte účes jako například Vin Diesel či hrdina ze seriálu Ztraceni Jack. Vždyť na první pohled je jasné, že se jedná o jednoduše udržovatelný a vysoce praktický účes.

Kdy je už dost

Svou kadeřnici poproste, aby použila strojek a vyholila vaše vlasy na čtyři milimetry. Výška střihu by měla být po celé hlavě stejná. Aby pak váš účes měl ideální vzhled, použijte stylingový gel, větší péči se už zabývat nemusíte.

Držte se svého přirozeného odstínu

Jde-li o barvu vlasů, držte se svého přirozeného odstínu. Pěkně ale vypadají i velmi nenápadné melíry, které zejména v létě dobře vyniknou, jeví se přirozeně a dodají vlasům potřebný lesk. Střih i barvu nechejte na zkušeném kadeřníkovi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9640 (vitejdoma.cz/rodina#7790)


Přidat komentář