Jak bydlet moderně?

Každý si může moderní bydlení představovat jinak. A je to dáno tím, že se od druhých lišíme vkusem. Moderní je však hodně pomíjivé. To, co totiž bylo „in“ před pár lety, může být nyní naprosto „out“. A také, jak se říká, „s jídlem roste chuť“.

Doporučujeme:

  • Instalatérské práce v Praze-západ, oprava topení, odpadu a vody-Teče vám kohoutek? Protéká toaleta? Zavolejte na tel:** 606644386** , Jan Prochazka se sídlem v Měchenicích provádí instalatérské práce, opravu vody, topení a odpadu. Práci odvádí rychle a kvalitně, jsou profesionálové ve svém oboru.

  • Rekonstrukce koupelen Zlín - Firma M+M se zabýváme se** rekonstrukcemi  koupelen**, bytových jader, rekonstrukcemi domů i bytů na klíč a dokončíme také Vaši rozestavěnou stavbu. Vyrábíme** nábytek a kuchyně na míru.**

  • KATAK design s. r. o ,okr.Klatovy a okolí- Naše firma se** specializuje na 3D vizualizace privátních i komerčních interiérů a exteriérů**, zakázkovou výrobu designového nábytku, solitetů, kuchyní,obývacích pokojů, ložnic, šaten, dětských pokojů, vestavěných skříní,koupelnového nábytku, schodišť, teras a pergol. ** odborné poradenství při řešení dispozic jednotlivých místností, včetně nábytku,především z hlediska funkčního i estetického**. Nebojíme se žádné výzvy, proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu.Neváhejte nás kontaktovat a uskutečnit tím první krok k vašemu vysněnému domovu, těšíme se na Vás. Václav Bejvl - projektant, designér tel.: 602 971 685 , Tomáš Bejvl - manažer, majitel společnosti tel.: 775 966 120 , email:katakdesign@seznam.czzateplení

  • Zámková dlažba Praha-** ** Provádíme zateplení budov, tesařské konstrukce, monolity, zámkové dlažby a bazény.V našem portfoliu najdete širokou nabídku stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů na klíč. Poskytujeme také** poradenství** v oblasti realit. Naše stavební firma pro Vás zajistí kompletní realizaci stavby od prvních návrhů a potřebných úředních formalit, přes hrubou stavbu až po dokončovací práce.
  • Zámková dlažba , Kutná hora- Prodáváme venkovní i vnitřní dlažbu. Provádíme pokládku dlažby, obkládání interiérů, dovoz a odvoz stavebního materiálu.Jsme také schopni zařídit vám malířské a** natěračské** práce.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni poskytnout našim klientům

S rozšiřující se nabídkou materiálů, technologií, si můžete skutečně vybírat. Dříve jsme například byli rádi, že jsme vůbec sehnali nějaké slušné obkladačky do kuchyně, koupelny. V současnosti máme na výběr hned celou škálu obkladaček. A s tím souvisí i to, že ty, které byly pro nás před x lety dobré, jsou nyní nedostačující, nevyhovující. A tímto stylem bychom mohli pokračovat se vším, s nábytkem, podlahovými krytinami, osvětlením, elektronikou aj.

Inspirace moderního bydlení v časopisech

Sledujete nové trendy v bydlení, které přichází? Zvažujete, že byste si nechali zmodernizovat byt, ať už kompletně (koupelna, toaleta, kuchyň), nebo částečně (výměna topení, podlahových krytin, nábytku, dveří a zárubní aj.)? Ovšem tím, jaká je v současnosti široká nabídka produktů, obáváte se, abyste vše pěkně sladili? Inspiraci můžete hledat například v odborných časopisech. Budete se tak moci inspirovat celou řadou fotografií.

Určitou nevýhodou může být to, že budete tzv. kopírovat originál a nemusí se Vám podařit najít, sehnat vyobrazený nábytek, doplňky apod. Pak může být výsledný efekt odlišný, než jste původně chtěli.

Moderně bydlet za pomoci bytového architekta

Další nevýhoda, dá-li se to tak říci, inspirativních fotografií v časopisech spočívá v tom, že nejsou řešeny na míru. Ve Vašem bytě, domě pak nemusí toliko vyznít a vyniknout daný nábytek, osvětlení aj.

Řešení tu však je. Můžete využít služeb bytového architekta, který Vám navrhne interiér příslušné místnosti. A co víc, bytový architekt, neboli designér často spolupracuje i s dalšími firmami. Díky tomu se budete moci těšit nejen z vypracovaného návrhu, ale také samotné realizace „proměny bydlení“.

Moderně bydlet dle Feng Shui

Stará čínská filosofie řeší vztah člověka a prostoru, ve kterém se nachází. Naši náladu ovlivňuje, jakými předměty se obklopujeme, jak máme řešeno uspořádání jednotlivých bytových kousků v místnosti apod. Cítíte se unaveni, bolí Vás hlava, nedaří se Vám naplnit Vaše sny apod.? Pak se soustřeďte na celkový Váš životní styl. Do něho patří i bydlení. Barvy, uspořádání nábytku, bytových doplňků, uskladňování nepotřebných věcí, to vše na nás má vliv.

Dívali jste se někdy na módní přehlídku? Pak Vás zcela jistě překvapily některé oděvní kousky. Říkali jste si možná, že to přeci nikdo nosit nebude, že je to nepraktické apod. To samé může platit u některých bytových kousků. S moderností je spojena nejen kvalita použitého materiálu, nové technologie, ale také jistá extravagance. Záleží jen zcela na Vás, zda bude Vaše domácnost moderní do reprezentativního stylu, nebo moderní do užitkového stylu. Je však možné udělat kompromis a pořídit si například moderní, kvalitní, pohodlnou sedací soupravu a k ní dekorativní polštářky, zdobný pléd apod. A takto můžete pokračovat v zařizování celé domácnosti.

Doporučujeme:

  • Instalatérské práce v Praze-západ, oprava topení, odpadu a vody-Teče vám kohoutek? Protéká toaleta? Zavolejte na tel:** 606644386** , Jan Prochazka se sídlem v Měchenicích provádí instalatérské práce, opravu vody, topení a odpadu. Práci odvádí rychle a kvalitně, jsou profesionálové ve svém oboru.

  • Rekonstrukce koupelen Zlín - Firma M+M se zabýváme se** rekonstrukcemi  koupelen**, bytových jader, rekonstrukcemi domů i bytů na klíč a dokončíme také Vaši rozestavěnou stavbu. Vyrábíme** nábytek a kuchyně na míru.**

  • KATAK design s. r. o ,okr.Klatovy a okolí- Naše firma se** specializuje na 3D vizualizace privátních i komerčních interiérů a exteriérů**, zakázkovou výrobu designového nábytku, solitetů, kuchyní,obývacích pokojů, ložnic, šaten, dětských pokojů, vestavěných skříní,koupelnového nábytku, schodišť, teras a pergol. ** odborné poradenství při řešení dispozic jednotlivých místností, včetně nábytku,především z hlediska funkčního i estetického**. Nebojíme se žádné výzvy, proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu.Neváhejte nás kontaktovat a uskutečnit tím první krok k vašemu vysněnému domovu, těšíme se na Vás. Václav Bejvl - projektant, designér tel.: 602 971 685 , Tomáš Bejvl - manažer, majitel společnosti tel.: 775 966 120 , email:katakdesign@seznam.czzámková

  • Zámková dlažba Praha -** ** Provádíme zateplení budov, tesařské konstrukce, monolity, zámkové dlažby a bazény.V našem portfoliu najdete širokou nabídku stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů na klíč. Poskytujeme také** poradenství** v oblasti realit. Naše stavební firma pro Vás zajistí kompletní realizaci stavby od prvních návrhů a potřebných úředních formalit, přes hrubou stavbu až po dokončovací práce.

  • Zámková dlažba , Kutná hora- Prodáváme venkovní i vnitřní dlažbu. Provádíme pokládku dlažby, obkládání interiérů, dovoz a odvoz stavebního materiálu.Jsme také schopni zařídit vám malířské a** natěračské** práce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9753 (vitejdoma.cz/rodina#9881)


Přidat komentář